Įkraunama...
Įkraunama...

Treniruokliai ar aerobika?

gal kas galit pasakyti, kiek kcal, vidutiniskai sudeginama treniruokliu salej, su ivadine 10 min ant dviracio ar takelio, apie 40 min si treniruokliais ir 10-15 min su sokdyne, dviraciu, takeliu treniruotes gale ax.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
nu ir klausima uzdavei g.gif turbut liksi be atsakymo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2008 02 06, 20:37)
nu ir klausima uzdavei g.gif turbut liksi be atsakymo tongue.gif

nu gal sakau kokiu 300-400 kcal sudeginu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruduoke @ 2008 02 06, 21:42)
nu gal sakau kokiu 300-400 kcal sudeginu?  g.gif

labai priklauso nuo organizmo koloriju deginimas,siaip jei kardiotreniruokliai is naujesniu tai galima matyt kiek koloriju sudegini ax.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2008 02 06, 21:10)
labai priklauso nuo organizmo koloriju deginimas,siaip jei kardiotreniruokliai is naujesniu tai galima matyt kiek koloriju sudegini ax.gif

tai ant tu matau kiek isdeginu, o kiek ant hanteliu ir kitu kilnojamuju svarmenu, net neisivaizduoju ( ant dviracio matau, kad per 10 min isdeginu 50- 60 kcal, ant begimo takeliu irgi matau).
Atsakyti
Sudegini apie 150-200kcal.

Mazai palyginus su kokiu pvz plaukimu ar vaziavimu dviraciu BET:

Treniruokliai yra netgi svarbiau metant svori, todel, kad po treniruotes raumenys buna "suzeisti", kad juos "sugydyti" organizmas isnaudoja labai daug energijos, todel visa paslaptis yra, jog per pacia treniruote sunaudojama tikrai mazai, bet per visa likusia diena, zymiai daugiau . Be to teniruokliai greitina medizagu apykaita.
Atsakyti
QUOTE(kakarieku @ 2008 02 07, 01:00)
1.Treniruokliai yra netgi svarbiau metant svori, todel, kad po treniruotes raumenys buna "suzeisti", kad juos "sugydyti" organizmas isnaudoja labai daug energijos, todel visa paslaptis yra, jog per pacia treniruote sunaudojama tikrai mazai, bet per visa likusia diena, zymiai daugiau .
2.Be to teniruokliai greitina medizagu apykaita.

1. Įdomi versija, tačiau kiek ji tikėtina - kitas klausimas. Visgi apykaitos greitis daug priklauso nuo to, kiek yra apkraunama širdis. Būtent šiuo atveju geriau aerobikos treniruotės kardio dalys.
2.Bet koks sportas greitina apykaitą, o kad labiau nei aerobika - nesutinku.
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2008 02 07, 00:08)
1. Įdomi versija, tačiau kiek ji tikėtina - kitas klausimas. Visgi apykaitos greitis daug priklauso nuo to, kiek yra apkraunama širdis. Būtent šiuo atveju geriau aerobikos treniruotės kardio dalys.
2.Bet koks sportas greitina apykaitą, o kad labiau nei aerobika - nesutinku.



Cia ne mano versija.

Kai trenirojama jegos treniruotes, tam tikros raumenu lasteles plysta, nes tarkim svoris yra labai didelis. Kad organizmas uzglaistytus tuos suplysimus, organizmas visalaik naudoja energija, raumenys gali buti atstatomi iki 2dienu. Aerobikos treniruotese raumuo neplysta, nes aerobikoje dideliu pastangu nereikia, nes organizmui tai nera sunku. Taciau atliekant aerobika isnaudojama butent tuo metu, kadangi reikia energijos vis kartoti ta pati veiksma ilga laika. Aerobikoje sudeginama tiek, kiek sudeginama per visa treniruote, bet, kaip jau rasiau, jegos treniruotese organizmas TEBEnaudoja energija plysusioms raumenu lastelems atstatyti. Aerobikos metu medz.apykaita pagreiteja tik tuo metu, o jegos treniruotese medz.apykaita gali silikti pagreitejusi, kaip rasiau net iki 2d.


O siaip, ano vieno zmogaus, jei norima numesti svorio, tai riktis galima taip: jei gali skirti aerobika nuo 3h. per diena, tada geriau aerobika nei 1h. jegos treniruote, bet jei negali skirti 3h. aerobikai, tuomet verciau rinktis 1h. trukmes jegos treniruote.
Atsakyti
aCIU TAU KAKARIEKU UZ ISSAMIUS PAAISKINIMUS, NES MAN AEROBIKA, VISAI NE PRIE SIRDIES, PER DIENA IR TAIP PRISIVAIKSCIOJU IR PRISISTRAKALIOJU, TODEL RINKAUS JEGOS TRENIRUOTE, PLIUS NAMIE ATLIEKU KASRYTA IKI 15 MIN BODYFLEKSA, TAI MANU PAKNKAMAS KRUVIS TENKA MAN PER DIENA ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kakarieku @ 2008 02 07, 01:24)
Cia ne mano versija.

Kai trenirojama jegos treniruotes, tam tikros raumenu lasteles plysta, nes tarkim svoris yra labai didelis. Kad organizmas uzglaistytus tuos suplysimus, organizmas visalaik naudoja energija, raumenys gali buti atstatomi iki 2dienu. Aerobikos treniruotese raumuo neplysta, nes aerobikoje dideliu pastangu nereikia, nes organizmui tai nera sunku. Taciau atliekant aerobika isnaudojama butent tuo metu, kadangi reikia energijos vis kartoti ta pati veiksma ilga laika. Aerobikoje sudeginama tiek, kiek sudeginama per visa treniruote, bet, kaip jau rasiau, jegos treniruotese organizmas TEBEnaudoja energija plysusioms raumenu lastelems atstatyti. Aerobikos metu medz.apykaita pagreiteja tik tuo metu, o jegos treniruotese medz.apykaita gali silikti pagreitejusi, kaip rasiau net iki 2d.
O siaip, ano vieno zmogaus, jei norima numesti svorio, tai riktis galima taip: jei gali skirti aerobika nuo 3h. per diena, tada geriau aerobika nei 1h. jegos treniruote, bet jei negali skirti 3h. aerobikai, tuomet verciau rinktis 1h. trukmes jegos treniruote.

Labai ačiū už išsamų paaiškinimą. Keista, kad ne visiems treniruokliai padeda mažint apimtis... man jos didėja. Pvz mano kūnas linkęs ne mažint lašinukus, o ant jų didint raumenis, taip kūnas ne lieknėja, o masyvėja. Štai su aerobika- priešingai.

Beje, kažkur skaičiau, kad pagal kažkokius parametrus,kiekvienam žmogui svoriui mažinti tinkama skirtinga sporto rūšis. Pvz man tinkamiausia - joga, tik jos nepropaguoju dėl kitų dalykų biggrin.gif

kakarieku, kur galima būtų pasiskaityti apie tokius dalykus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 07 vasario 2008 - 13:59
QUOTE(solo @ 2008 02 07, 14:58)
Labai ačiū už išsamų paaiškinimą. Keista, kad ne visiems treniruokliai padeda mažint apimtis... man jos didėja. Pvz mano kūnas linkęs ne mažint lašinukus, o ant jų didint raumenis, taip kūnas ne lieknėja, o masyvėja. Štai su aerobika- priešingai.

Beje, kažkur skaičiau, kad pagal kažkokius parametrus,kiekvienam žmogui svoriui mažinti tinkama skirtinga sporto rūšis. Pvz man tinkamiausia - joga, tik jos nepropaguoju dėl kitų dalykų  biggrin.gif

kakarieku, kur galima būtų pasiskaityti apie tokius dalykus?

aha, kakarieku, nurodyk mums kelia 4u.gif
Atsakyti
Visa tai, ka parasiau, yra zmogaus, kuris domisi sportu, zinios. Is jo gavau keleta nuorodu pvz: http://www.t-nation....e.do?id=1526539 tarp kitko labai neblogas straipsnis. Siulau atrkeipti demesi, kur kalbama apie metabolisma, ir isvada paciame gale.

O siaip kam idomu ir kam dar negana info pabandykit pagooglinti apie raumenys ir fiziologija.

O siaip manau, jog sportas turi teikti malonuma. Bet kokia aktyvi veikla yra tik i nauda musu organizmui, nevarbu ar tai aerobika, treniruokliai, ar tiesiog ejimas pestute.

Bet jei tenka rinktis arba arba, tuomet patarciau jegos treniruotes.

QUOTE(solo @ 2008 02 07, 12:58)
Keista, kad ne visiems treniruokliai padeda mažint apimtis... man jos didėja. Pvz mano kūnas linkęs ne mažint lašinukus, o ant jų didint raumenis, taip kūnas ne lieknėja, o masyvėja. Štai su aerobika- priešingai.


Galbut tau mazeja, nes valgai daug baltyminio maisto, arba apskritai valgai daug. jegos treniruotes atima daug energijos, todel zmogus automatiskai pradeda valgyti daugiau. Arba galbut treniuodavaisi tikrai LABAI daug.


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kakarieku: 07 vasario 2008 - 19:23