Įkraunama...
Įkraunama...

Treniruokliai ar aerobika?

na trenere tikrai labai gera ir manau vienintele tokia impulse.tiesa ta,kad pas mane tiesiog programa nera labai sunki,pritaikyta su aerobika,kad galeciau atlikti,o jei neinu aerobikon,tada pasiule daugiau kardio idet tarp pratimu ir padaryti daugiau pvz preso ar koju
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2008 01 31, 10:54)

nu kaip keista g.gif perskaiciau tieeek literaturos,bet pirmakart girdziu toki dalyka g.gif

nu tikriausiai bigsmile.gif


Toje literatūroje dažniausiai rašoma apie sportą, o ne apie sporto klubą kaip laisvalaikio praleidimo formą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bezdžionė @ 2008 01 31, 16:17)
Toje literatūroje dažniausiai rašoma apie sportą, o ne apie sporto klubą kaip laisvalaikio praleidimo formą mirksiukas.gif

hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Bezdžionė @ 2008 01 31, 15:17)
Toje literatūroje dažniausiai rašoma apie sportą, o ne apie sporto klubą kaip laisvalaikio praleidimo formą mirksiukas.gif


QUOTE(o-pa-pa @ 2008 01 31, 15:47)

o ka negali taip but? g.gif nes as po sporto lbai gerai ir lengvai jauciuos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruduoke @ 2008 01 31, 18:48)
o ka negali taip but?  g.gif nes as po sporto lbai gerai ir lengvai jauciuos  g.gif

apie ka tu g.gif apie laisvalaikio praleidima?
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2008 01 31, 17:50)
apie ka tu g.gif apie laisvalaikio praleidima?

Taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruduoke @ 2008 01 31, 17:48)
o ka negali taip but?  g.gif nes as po sporto lbai gerai ir lengvai jauciuos  g.gif

Kai kurie po sporto jaučiasi gerai tada, kai mato progresą mirksiukas.gif Čia, beje, apie ilgalaikį sportavimą ir rezultatų siekimą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruduoke @ 2008 02 01, 10:00)

zinai as nesu prof sportininke tai is dalies galiu sakyti kad sporto klubas yra mano laisvalaikis,bet as turiu tikslu motyvu ir tikslingai ju siekiu,bet as manau kad bezdzione turejo galvoje tuos zmones kurie ateina i kluba nosies pakrapstyt,pakraipyt uzpakali pries veidrodi,uzsitupus pati reikalingiausia treniruokli pusvalandi plepet mobiliaku su drauge i kitus paspoksot lotuliukas.gif
va cia vat pats geriausias laisvalaikio praleidimo budas doh.gif doh.gif doh.gif nu negaliu pakest tokiu zmoniu rolleyes.gif

Atsakyti
na taip,tokiu zmoniu yra,pati pastebejau,bet jei jau as einu sportuot,tai ir sportuoju grieztai,kas man liepta,nebent susitinku kokia drauge,tada praplepu pusvalandi blush2.gif
Atsakyti
Aš daugiau turėjau omeny tas mergiotėles, kurios trinasi per kelias aerobikos treniruotes arba po aerobikos treniruoklių salėje ax.gif Pastraksi kokiam dance ar stepe'e, o kai gale presiukas, tai vis su poilsiuku, po to koks kūno dizainas su 0,5 ar net 1 kg svareliais ar Pumpt su body bar'u vietoj bent 10 kg štangelės. O treniruoklių salėje vis tas pats "plytų" skaičius tiek programos pradžioj, tiek pabaigoj. O dar tie "geri" treneriai, kurie skatina trintis po kelias treniruotes vietoj patarimo pasirinkti adekvatų krūvį pagal fizines galimybes (na, aišku, nuo to pinigėliai priklauso, bet kodėl kliento progreso ar net sveikatos sąskaita). Arba apskritai grupinės treniruotės, paprastai orientuotos į pirmamečius ar, geriausiu atveju, antramečius sportininkus - taip pasportavus po gerų metų ir ant laurų galima užmigti doh.gif
Sorry, pikta aš. Pavasaris, klubai pilni žnonių, o didesnioji jų dalis tik "tūsinasi" po klubus. Nekreipkit dėmesio, jūs gi puikiai žinote, kas jums geriausia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bezdžionė @ 2008 02 01, 13:11)
Aš daugiau turėjau omeny tas mergiotėles, kurios trinasi per kelias aerobikos treniruotes arba po aerobikos treniruoklių salėje  ax.gif  Pastraksi kokiam dance ar stepe'e, o kai gale presiukas, tai vis su poilsiuku, po to koks kūno dizainas su 0,5 ar net 1 kg svareliais ar Pumpt su body bar'u vietoj bent 10 kg štangelės. O treniruoklių salėje vis tas pats "plytų" skaičius tiek programos pradžioj, tiek pabaigoj. O dar tie "geri" treneriai, kurie skatina trintis po kelias treniruotes vietoj patarimo pasirinkti adekvatų krūvį pagal fizines galimybes (na, aišku, nuo to pinigėliai priklauso, bet kodėl kliento progreso ar net sveikatos sąskaita). Arba apskritai grupinės treniruotės, paprastai orientuotos į pirmamečius ar, geriausiu atveju,  antramečius sportininkus - taip pasportavus po gerų metų ir ant laurų galima užmigti  doh.gif
Sorry, pikta aš. Pavasaris, klubai pilni žnonių, o didesnioji jų dalis tik "tūsinasi" po klubus. Nekreipkit dėmesio, jūs gi puikiai žinote, kas jums geriausia  mirksiukas.gif

doh.gif supratau daba bigsmile.gif
nu jei truksta koses smegenyse tai nieko nepadarysi doh.gif man visalaik buvo keistas mergaiciu poziuris "kuo daugiau tuo geriau" blink.gif o jei kalbet apie "gerus" trenerius......tai pas mus klube tik viena trenere kurios dar nebijociau klaust patarimo,o kitu mergaiciu(beje vyru nerasta) tai liezuvis neapsivercia trenerem vadint,gal instruktorem kokiom(kad parodytu kaip begimo takelis isijungia) vaiksto perkarusios kaip nusimorciavusios kates doh.gif nu koks normalus norintis pasiekti kazkokiu rezultatu(kad ir zemisku) klaustu patarimo pas tokias doh.gif tai va tokios vat ir sudarineja programytes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2008 02 01, 10:36)
zinai as nesu prof sportininke tai is dalies galiu sakyti kad sporto klubas yra mano laisvalaikis,bet as turiu tikslu motyvu ir tikslingai ju siekiu,bet as manau kad bezdzione turejo galvoje tuos zmones kurie ateina i kluba nosies pakrapstyt,pakraipyt uzpakali pries veidrodi,uzsitupus pati reikalingiausia treniruokli pusvalandi plepet mobiliaku su drauge i kitus paspoksot lotuliukas.gif
va cia vat pats geriausias laisvalaikio praleidimo budas doh.gif  doh.gif  doh.gif  nu negaliu pakest tokiu zmoniu rolleyes.gif

drinks_cheers.gif mane irgi nervoja tokios, uzsiseda ant treniruoklio, sedi pliurpia, sakau, leisk man daryt juk visvien pliurpi, sako: neaaa, as tuoj darysiu doh.gif man zlastis ima. Sporto kluba as jauciuosi gerai, viena atejusi, o ten sueina grazuoles, ir staiposi doh.gif
Atsakyti