Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai, baimė pagimdyti ligoniuką

man tai tie tyrimai kazkokia mistika g.gif - na pasako kad tikimybe jog bus pvz. dauno sindromas 1000:1 - cia jau laabai didele tikimybe - tai ka ... atsisakyti leliuko, jei 999 kad sveikas... schmoll.gif unsure.gif

ir siaip - visoms nestuke.gif patarciau maziau prisigalvoti ir siusti savo vaikeliui tik teigiamas emocijas wub.gif - zinoma jei yra kazkokiu faktoriu del kuriu tokia tikimybe padideja - reikia tirtis eiti daryti, bet tas galutinis rezultatas schmoll.gif g.gif - vis tiek teks gimdyti ...arba ryztis abortui... schmoll.gif schmoll.gif - ....kam dazniausiai jau buna irgi per velu po visu pakartotiniu tyrimu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo opalė: 25 sausio 2009 - 18:12
QUOTE(opalė @ 2009 01 25, 18:11)
man tai tie tyrimai kazkokia mistika g.gif  - na pasako kad tikimybe jog bus pvz. dauno sindromas 1000:1 - cia jau laabai didele tikimybe - tai ka ... atsisakyti leliuko, jei 999 kad sveikas... schmoll.gif  unsure.gif

ir siaip - visoms  nestuke.gif  patarciau maziau prisigalvoti ir siusti savo vaikeliui tik teigiamas emocijas wub.gif  - zinoma jei yra kazkokiu faktoriu del kuriu tokia tikimybe padideja - reikia tirtis eiti daryti, bet tas galutinis rezultatas schmoll.gif  g.gif - vis tiek teks gimdyti ...arba ryztis abortui... schmoll.gif schmoll.gif  - ....kam dazniausiai jau buna irgi per velu po visu pakartotiniu tyrimu...

Tikra teisybe,
dabar labai tyrineja vaikucius su cerebriniu paralyziu, ir nustate, kad turi itakos tevu neigiamos emocijos pries nestuma, ar nestumo metu, kazkokie dideli pykciai, nepykanta ar didelis pavydas.
Todel visad ir as sakau, reikia galvoti ir elgis pozityviai, nelaikyti savyje grauzaties ir piktu minciu, be to neabejoti, kad sulausi pacio nuostabiausio ir sveikiausio vikelio.
To linkiu visoms busimoms mamytems taip pat ir sau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutas @ 2009 01 24, 16:10)

Tokie tyrimai mokami?
Atsakyti
QUOTE(opalė @ 2009 01 25, 19:11)
man tai tie tyrimai kazkokia mistika g.gif  - na pasako kad tikimybe jog bus pvz. dauno sindromas 1000:1 - cia jau laabai didele tikimybe - tai ka ... atsisakyti leliuko, jei 999 kad sveikas... schmoll.gif  unsure.gif

ir siaip - visoms  nestuke.gif  patarciau maziau prisigalvoti ir siusti savo vaikeliui tik teigiamas emocijas wub.gif  - zinoma jei yra kazkokiu faktoriu del kuriu tokia tikimybe padideja - reikia tirtis eiti daryti, bet tas galutinis rezultatas schmoll.gif  g.gif - vis tiek teks gimdyti ...arba ryztis abortui... schmoll.gif schmoll.gif  - ....kam dazniausiai jau buna irgi per velu po visu pakartotiniu tyrimu...

Kai yra padidėjusi rizika, jau geriaus atsisakysiu svajonės gimdyti, nei pagimdyčiau apsigimusį vaikelį verysad.gif
Atsakyti
verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agė: 31 sausio 2009 - 07:54
MAn tai tie genetiniai tyrimai nepriimtini schmoll.gif Aisku, je amzius jau butu ne jaunikles, ar giminej butu apsigimimu, tai jau ar siaip ar taip reik daryt, bet iprastom aplinkybem tikrai ne schmoll.gif
Buna atveju, kai medikai suklysta - nemato apsigimimo arba priesingai mato, kai jo nera. PAstaruoju atveju, tai nuo neigiamu emociju "sugadintum" vaikeli unsure.gif
As sakau, jau geriau paciais tegiamiausiais jausmais isgyventi nestuma ir tiketi, kad viskas bus gerai ax.gif Koks man skirtas vaikelis, toki as ji ir turesiu ax.gif
O TIKRA mama net ir apsigimusio SAVO vaikelio nekeistu i jokii kita sveika... schmoll.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif ir as kai laukiausi bijojau kad tik mazius sveikas butu dar kai pas mb yra seimoje teta su protine negalia tai diena nakty grauziau save nors zinojau kad vaikui tai negerai bet baimiu lauk isvyt neisejo schmoll.gif
na ir ka pagimdziau mazius dar 3men nefiksavo zvilgsnio ir teko vaziuot pas neurologe bijojau kad tik viskas butu gerai pradzioje neurologe pasake sekti raida ir atvykti po 1men ir kai jau nuvukom tada ji paziurus paske vaikas pasikeite fiksuoja zvilgni vartosi ir..t.t..t ir savrbiause pasake kad nera prie ko prisaikabynti sveikas wub.gif thumbup.gif thumbup.gif bet va ir dabar mums jau 7men bet dar 1 patikrai vyksim pas neurologe bet dabar man ramu nes matau kad vaikas auga puikia smile.gif
ir jai neramu geriau ja pasidaryt visus tirymus juk paciai ramiau bus mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas mamytes, ydomi jusu temele priimkite ir mus 4u.gif Mes sausio 18 susilaukeme dukrytes (24sav1d nestumas) ir ji isgyveno tik 10valandu kadangi buvo didele patologija(apsigimimas). Nei mano nei vyro gimineje nera nei vieno vaikelio apsigimusio, musu pirmagime taippat sveika mergaite, o va cia sast ir is "oro" neissivystes stuburasm tik puse jo, zarnu susiaurejimas ir t.t. Dabar laukiam skrodimo rezultatu nors gydytojai tikina kad tokiu atveju yra buve ju praktikoj kai buna vienetiniai vaikeliai seimose o paskui vel gimsta sveiki vaikuciai(mes gyvenma Švedijoje siuo metu).
Man buvo atliktas cezaris ir kas keisciausia gydytojas ginekologas jau senas zmogus daug patirties turintis, sake planuoti nestuma galite ir rytoj tik jie jau stebes mane daugiau, jokiu genetikos centru jie neturi ir sake papildomai jokiu tyrimu nereikia. viena salyga kuria jis mums isdeste, kai tik suzinai kad laukiesi drozi pas savo akusere ir ji siuncia pas ji(nes ji kitam mieste dirba, labai dideleje ligonineje ir mes jai priklausome). Tai vat ir sen ir ten skaitineju, vaikelio norime abu bet baime kirba viduje.
Atsakyti
Kovo 3-aja vykstam i konsultacija, ir jeigu gydytojai patvirtins jog tikrai jokiu paveldejimu ar kazko blogo is musu puses nera tuomet vysim baimes salin ir planuosime vel 4u.gif
Laukiam skrodimo rezultatu, dnr tyrimu, ir chromosomu tyrimu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emigrante: 27 vasario 2009 - 07:46
nors gydytojai daug kartu mums kartojo, jog buna tokiu vienetiniu atveju i rnera ko baimintis ir galvoti, kad kita svaikelis tai pat gali buti nesveikas. Planuojam liepa gryzti i Lietuva tai bandysiu apsilankyti Lietuvos genetikos centre ar jau pastojusi ar dar planuojanti, labai ydomi butu ju versija ir zinoma apsauga gedos nedaro.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emigrante: 27 vasario 2009 - 07:48
QUOTE(Betule @ 2009 01 29, 20:37)
Kai yra padidėjusi rizika, jau geriaus atsisakysiu svajonės gimdyti, nei pagimdyčiau apsigimusį vaikelį  verysad.gif

Kaip bebutu skaudu, bet as sutinku 4u.gif
Cia seip...
Ypatinga mama

Ar niekada nepagalvojote, kaip išrenkamos neįgalių vaikų motinos?
Bandau įsivaizduoti Dievą, duodantį nurodymus angelams, besižymintiems pastabas didžiuliame žurnale:
- Armstrongas, Betas, sūnus. Globėjas – šv. Matas.
- Meidžor, Filomena, duktė. Globėja – šv. Cecilija.
- Rudolfas ir Karlas, dvyniai. Globėjas… tebus šv.Gerardas. Jis pripratęs prie nelabai religingų.
Galiausiai, rodydamas angelui užrašytą vardą, šypteli:
- Šitai padovanosime neįgalų kūdikį.
Nustebęs angelas pakelia akis:
- Kodėl jai? Ji atrodo tokia laiminga.
- Teisingai, - šypsodamasis sako Dievas. – Ar galėčiau padovanoti neįgalų vaiką moteriai, kuri nežino, kas yra džiaugsmas? Būtų žiauru.
- Ar jai pakaks kantrybės? – teiraujasi angelas.
- Nenoriu, kad būtų pernelyg kantri, nes paskęs sielograužoje ir skausme. Kai įveiks pirmąjį šoką ir nusivylimą, ji sugebės atlikti visa, ko reikia.
- Bet, Viešpatie, man regis, toji moteris nėra giliai tikinti.
Dievas ir vėl šypsosi.
- Nesvarbu. Viskas bus gerai. Ta moteris – tobula. Ir apdovanota pakankamu kiekiu egoizmo.
Angelas lieka be žado.
- Egoizmo? Ar tai dorybė?
Dievas linkteli galvą:
- Jei ji nesugebėtų nei minutės atsitraukti nuo savo vaiko, neišgyventų. Taip, tai moteris, kurią palaiminsiu netobulu kūdikiu. Ji apie tai nenutuokia, tačiau jai bus ko pavydėti.
Ji niekada nebus tikra, ar teisingai nugirdo ištartą žodį. Ji niekada neatrodys, kad žengti žingsnį – įprasta ir lengva. Kai vaikas pirmą kartą ištars „mama“, ji suvoks, jog tapo stebuklo liudininke. Kai aklam vaikui bandys nupasakoti medį arba saulėlydį, pati regės mano kūriniją kaip retas kitas asmuo.
Jai leisiu aiškiai matyti tai, ką matau aš – nežinojimą, žiaurumą, išankstines nuostatas- ir išmokysiu ją virš viso šito pakilti. Ji niekada nesijaus vieniša. Kiekvieną jos gyvenimo dieną, kiekvieną akimirką aš būsiu šalia, nes ji be klaidų atliks mano darbą taip, lyg pati stovėtų prie mano šono.
- O kurį šventąjį paskirsim globėju? – klausia angelas, iškėlęs rašale pamirkytą plunksną.
Dievas šypsosi:
- Pakaks ir veidrodžio....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beatrice28: 27 vasario 2009 - 11:49
QUOTE(Beatrice28 @ 2009 02 27, 12:44)
Kaip bebutu skaudu, bet as sutinku  4u.gif
Cia seip...
Ypatinga mama

Ar niekada nepagalvojote, kaip išrenkamos neįgalių vaikų motinos?
Bandau įsivaizduoti Dievą, duodantį nurodymus angelams, besižymintiems pastabas didžiuliame žurnale:
- Armstrongas, Betas, sūnus. Globėjas – šv. Matas.
- Meidžor, Filomena, duktė. Globėja – šv. Cecilija.
- Rudolfas ir Karlas, dvyniai. Globėjas… tebus šv.Gerardas. Jis pripratęs prie nelabai religingų.
Galiausiai, rodydamas angelui užrašytą vardą, šypteli:
- Šitai padovanosime neįgalų kūdikį.
Nustebęs angelas pakelia akis:
- Kodėl jai? Ji atrodo tokia laiminga.
- Teisingai, - šypsodamasis sako Dievas. – Ar galėčiau padovanoti neįgalų vaiką moteriai, kuri nežino, kas yra džiaugsmas? Būtų žiauru.
- Ar jai pakaks kantrybės? – teiraujasi angelas.
- Nenoriu, kad būtų pernelyg kantri, nes paskęs sielograužoje ir skausme. Kai įveiks pirmąjį šoką ir nusivylimą, ji sugebės atlikti visa, ko reikia.
- Bet, Viešpatie, man regis, toji moteris nėra giliai tikinti.
Dievas ir vėl šypsosi.
- Nesvarbu. Viskas bus gerai. Ta moteris – tobula. Ir apdovanota pakankamu kiekiu egoizmo.
Angelas lieka be žado.
- Egoizmo? Ar tai dorybė?
Dievas linkteli galvą:
- Jei ji nesugebėtų nei minutės atsitraukti nuo savo vaiko, neišgyventų. Taip, tai moteris, kurią palaiminsiu netobulu kūdikiu. Ji apie tai nenutuokia, tačiau jai bus ko pavydėti.
Ji niekada nebus tikra, ar teisingai nugirdo ištartą žodį. Ji niekada neatrodys, kad žengti žingsnį – įprasta ir lengva. Kai vaikas pirmą kartą ištars „mama“, ji suvoks, jog tapo stebuklo liudininke. Kai aklam vaikui bandys nupasakoti medį arba saulėlydį, pati regės mano kūriniją kaip retas kitas asmuo.
Jai leisiu aiškiai matyti tai, ką matau aš – nežinojimą, žiaurumą, išankstines nuostatas- ir išmokysiu ją virš viso šito pakilti. Ji niekada nesijaus vieniša. Kiekvieną jos gyvenimo dieną, kiekvieną akimirką aš būsiu šalia, nes ji be klaidų atliks mano darbą taip, lyg pati stovėtų prie mano šono.
- O kurį šventąjį paskirsim globėju? – klausia angelas, iškėlęs rašale pamirkytą plunksną.
Dievas šypsosi:
- Pakaks ir veidrodžio....


Koks jaudinantis tekstas, net siurpuliukai kunu nuejo verysad.gif
Atsakyti