Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai, baimė pagimdyti ligoniuką

QUOTE(Elizabeht @ 2007 05 30, 12:36)
Ir man teko daryti genetini tyrima, tiesa, as priklausiau rizikos grupei (33 metai).  verysad.gif 
Mano kraujo tyrimo rezultatas buvo "ties riba". Ginekologe viska isaiskino ir liepe paciai pasiringti:daryti ar nedaryti si tyrima (imti vaisiaus vandenys). As apsisprendziau is karto. Tik buvo keista, kai nuvykau darytis tyrimo, tai buvo tokia nuojauta, kad mane visi atkalbineja- aiskina "pasekmes".  g.gif
Na, stai, o dabar turiu sveika ir zavia mergaite  4u.gif


hm, pasekmes ko? to tyrimo? g.gif
ar jis gali kazkaip pakeisti kazka veliau jei ji darai?

dabar bandau sudelioti visus pasisakymus:
ar busiu teisi, jei +- stengsiuos sveikai iki pastojimo gyventi, pastosiu, pasidarysiu tyrimus ir jei jie nieko blogo neparodys supuosiu sveika lekiuka? wub.gif pasakykite kad taip!! prasau... wub.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Kita savaita darysiu genetinius tyrimus, nes rugpj. turejau antra abrazija. Gal galit papasakot kaip juos daro? ar is kraujo nustato ar kaip? blush2.gif
Aciu is anksto smile.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas esate su problema vaikeliui- ektoderminė displazija (christ+siemens+touraine sindromas)
Atsakyti
apie genetinius tyrimus nieko nezinojau ir nieko negalvojau... pastojau.. nestumas sunkus. du kartus gulejau ligoninej del gresiancio. gine liepe pasidaryt genetinius kraujo tyrimus, israse siuntima i KMUK. kazkaip vis tikejau, kad apsigimimai paveldimi, deja, po kraujo tyrimu nuomone pasikeite. genetikai mato padidejusia tikimybe baisiajam edvardso sindromui, nors man dar tik 22, gyvenu sveikai, negeriau nerukau, kaip cia kazkas rase.. ir ka, ryt vaziuoju pakartotiniams kraujo tyrimams, jei niekas nepasikeis, ims vandenis... is tikruju nezinau, ar sugebeciau auginti nesveika vaika... ne tiek saves, kaip vaikucio butu gaila unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Delfiniuks @ 2007 10 16, 18:34)
apie genetinius tyrimus nieko nezinojau ir nieko negalvojau... pastojau.. nestumas sunkus. du kartus gulejau ligoninej del gresiancio. gine liepe pasidaryt genetinius kraujo tyrimus, israse siuntima i KMUK. kazkaip vis tikejau, kad apsigimimai paveldimi, deja, po kraujo tyrimu nuomone pasikeite. genetikai mato padidejusia tikimybe baisiajam edvardso sindromui, nors man dar tik 22, gyvenu sveikai, negeriau nerukau, kaip cia kazkas rase.. ir ka, ryt vaziuoju pakartotiniams kraujo tyrimams, jei niekas nepasikeis, ims vandenis... is tikruju nezinau, ar sugebeciau auginti nesveika vaika... ne tiek saves, kaip vaikucio butu gaila unsure.gif



deja, bet sios baisios chromosomines ligos kartais ateina tiesiog... nereikia nei gert, nei rukyt...

is visos sirdies linkiu, kad tik tavo vaikiukui viskas butu gerai wub.gif

as savo sunu isnesiojau 23 savaites, kai suzinojau, kad jam edvardso sindromas.
nestumas buvo lengvas. ne vaiksciojau o skraidziau is laimes. deja...
dabar jau planuojam kita vaikiuka, nes labai noriu ir tikiuosi, kad pavyks pastoti, isnesioti ir pagimdyti sveika vaikiuka.
Atsakyti
mazule, o kaip suzinojai apie ta sindroma? per echo pamate? ar tikimybe padidejus buvo? gal tepliojo per nestuma? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Delfiniuks @ 2007 10 17, 17:56)
mazule, o kaip suzinojai apie ta sindroma? per echo pamate? ar tikimybe padidejus buvo? gal tepliojo per nestuma? unsure.gif



nestumas buvo lengvas, kuriuo buvo galima tik megautis. nei tepliojo, nei dar ko nebuvo. vaiksciodavau pas gydytoja savo mieste ir ji kiekvieno apsilankymo metu ziuredavo echo. kiekviena karta girdedavau, kad viskas tvarkoje. bet as nuo pat nestumo pradzios norejau apsilankyt pas genetikus. nebuvo del ko. tiesiog norejau suzinot vaikelio lyti. man tai labai rupejo. kadangi ten jau buvo lankesi kelios pazistamos zinojau, kad ten gera aparatura ir beveik niekad neklysta del lyties. sugalvojau priezasti kodel man reikia ten nuvaziuot. mano brolis gime su dviem iki puses suaugusiais koju pirstais. mano gine israse siuntima. paskambinau i zgc ir uzsiregistravau. ten didziules eiles. galejau pakliuti tik tada kai bus 23 savaites. kraujo tyrimas tada jau nedaromas, tik echo. kadangi nebuvo net minteles, kad gali but kas negerai, tai uzsirasiau. juk rupejo tik lytis.

nuvaziavom. is pradziu genetike net pyktelejo. mates is jos reakcijos. nei del mano amziaus (man 30), nei del tu brolio pirstu absoliuciai nera jokios rizikos. bet ka jau padarysi. kad atvaziavau, tai atvaziavau. einam daryt echo. kai pradejo ziuret, maciau kaip keites jos veidas. man pradejo riedet asaros, nors dar nieko ir nepasake. paskui is to ka pamate, ji viska ispasakojo, pasake, kad itaria edvardso sindorma. pirma karta apie toki girdejau... kadangi jau tiek savaiciu, skubiai (per viena diena) buvo padarytas vaisiaus vandenu tyrimas. diagnoze pasitvirtino.

galiu pasakyt tik tiek, kad ten, vilniuje, visu gydytoju akys nustebusios ziurejo i mane ir visi klause nejaugi as atvykau tik vedina savo kazkoku noru, o ne todel, kad siunte ka negero itarus mano gydytoja. ta pati genetike, istare zodzius "vis delto tos moterys turi sesta jausma..."

iki siol negaliu atsigauti ir normaliai gyventi. net savo didziausiam priesui nelinkeciau isgyventi to, kas teko man. kartais net atrodo, kad visa tai buvo ne su manim...

tu siandien buvai pakartotiniams tyrimams? kada atsakymas?
laikysiu uz tave stipriai sugniauzus kumscius, kad tik tavo vaikeliui viskas butu gerai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(1001ramune @ 2007 10 17, 19:40)
nestumas buvo lengvas, kuriuo buvo galima tik megautis. nei tepliojo, nei dar ko nebuvo. vaiksciodavau pas gydytoja savo mieste ir ji kiekvieno apsilankymo metu ziuredavo echo. kiekviena karta girdedavau, kad viskas tvarkoje. bet as nuo pat nestumo pradzios norejau apsilankyt pas genetikus. nebuvo del ko. tiesiog norejau suzinot vaikelio lyti. man tai labai rupejo. kadangi ten jau buvo lankesi kelios pazistamos zinojau, kad ten gera aparatura ir beveik niekad neklysta del lyties. sugalvojau priezasti kodel man reikia ten nuvaziuot. mano brolis gime su dviem iki puses suaugusiais koju pirstais. mano gine israse siuntima. paskambinau i zgc ir uzsiregistravau. ten didziules eiles. galejau pakliuti tik tada kai bus 23 savaites. kraujo tyrimas tada jau nedaromas, tik echo. kadangi nebuvo net minteles, kad gali but kas negerai, tai uzsirasiau. juk rupejo tik lytis.

nuvaziavom. is pradziu genetike net pyktelejo. mates is jos reakcijos. nei del mano amziaus (man 30), nei del tu brolio pirstu absoliuciai nera jokios rizikos. bet ka jau padarysi. kad atvaziavau, tai  atvaziavau. einam daryt echo. kai pradejo ziuret, maciau kaip keites jos veidas. man pradejo riedet asaros, nors dar nieko ir nepasake. paskui is to ka pamate, ji viska ispasakojo, pasake, kad itaria edvardso sindorma. pirma karta apie toki girdejau... kadangi jau tiek savaiciu, skubiai (per viena diena) buvo padarytas vaisiaus vandenu tyrimas. diagnoze pasitvirtino.

galiu pasakyt tik tiek, kad ten, vilniuje, visu gydytoju akys nustebusios ziurejo i mane ir visi klause nejaugi as atvykau tik vedina savo kazkoku noru, o ne todel, kad siunte ka negero itarus mano gydytoja. ta pati genetike, istare zodzius "vis delto tos moterys turi sesta jausma..."

iki siol negaliu atsigauti ir normaliai gyventi. net savo didziausiam priesui nelinkeciau isgyventi to, kas teko man. kartais net atrodo, kad visa tai buvo ne su manim...

tu siandien buvai pakartotiniams tyrimams? kada atsakymas?
laikysiu uz tave stipriai sugniauzus kumscius, kad tik tavo vaikeliui viskas butu gerai.  4u.gif


uzjauciu console.gif
as irgi vis paskaitineju apie nesekmingus nestumus, bijau net sau ka isikalbeti doh.gif bet sita baime, kad kazkas gali buti negerai vis neduoda man ramybes. zinau, kad tikrai tikrinsuos, bet kokiu atveju, kitaip negaleciau but rami visus 9 menesius ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La princesse: 18 spalio 2007 - 10:59
QUOTE(1001ramune @ 2007 10 17, 19:40)
nestumas buvo lengvas, kuriuo buvo galima tik megautis. nei tepliojo, nei dar ko nebuvo. vaiksciodavau pas gydytoja savo mieste ir ji kiekvieno apsilankymo metu ziuredavo echo. kiekviena karta girdedavau, kad viskas tvarkoje. bet as nuo pat nestumo pradzios norejau apsilankyt pas genetikus. nebuvo del ko. tiesiog norejau suzinot vaikelio lyti. man tai labai rupejo. kadangi ten jau buvo lankesi kelios pazistamos zinojau, kad ten gera aparatura ir beveik niekad neklysta del lyties. sugalvojau priezasti kodel man reikia ten nuvaziuot. mano brolis gime su dviem iki puses suaugusiais koju pirstais. mano gine israse siuntima. paskambinau i zgc ir uzsiregistravau. ten didziules eiles. galejau pakliuti tik tada kai bus 23 savaites. kraujo tyrimas tada jau nedaromas, tik echo. kadangi nebuvo net minteles, kad gali but kas negerai, tai uzsirasiau. juk rupejo tik lytis.

nuvaziavom. is pradziu genetike net pyktelejo. mates is jos reakcijos. nei del mano amziaus (man 30), nei del tu brolio pirstu absoliuciai nera jokios rizikos. bet ka jau padarysi. kad atvaziavau, tai  atvaziavau. einam daryt echo. kai pradejo ziuret, maciau kaip keites jos veidas. man pradejo riedet asaros, nors dar nieko ir nepasake. paskui is to ka pamate, ji viska ispasakojo, pasake, kad itaria edvardso sindorma. pirma karta apie toki girdejau... kadangi jau tiek savaiciu, skubiai (per viena diena) buvo padarytas vaisiaus vandenu tyrimas. diagnoze pasitvirtino.

galiu pasakyt tik tiek, kad ten, vilniuje, visu gydytoju akys nustebusios ziurejo i mane ir visi klause nejaugi as atvykau tik vedina savo kazkoku noru, o ne todel, kad siunte ka negero itarus mano gydytoja. ta pati genetike, istare zodzius "vis delto tos moterys turi sesta jausma..."

iki siol negaliu atsigauti ir normaliai gyventi. net savo didziausiam priesui nelinkeciau isgyventi to, kas teko man. kartais net atrodo, kad visa tai buvo ne su manim...

tu siandien buvai pakartotiniams tyrimams? kada atsakymas?
laikysiu uz tave stipriai sugniauzus kumscius, kad tik tavo vaikeliui viskas butu gerai.  4u.gif

uzjauciu tave,zinau ka reiskia tai,mano pirmasis buvo apsigimes,tai baisu ,jis yra danguje,man per echo itare klaupedoj o genetikai vilniuje patvirtino,poto gimdymo praejo 3men. as vel pastojau,tai daremes tyrimus ir echo viskas buvo gerai,auginu sunu.
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2007 10 18, 12:24)
uzjauciu tave,zinau ka reiskia tai,mano pirmasis buvo apsigimes,tai baisu ,jis yra danguje,man per echo itare klaupedoj o genetikai vilniuje patvirtino,poto gimdymo praejo 3men. as vel pastojau,tai daremes tyrimus ir echo viskas buvo gerai,auginu sunu.



aciu labai. va tokios istorijos mane labiausiai ir ikvepia gyventi toliau ir kazka planuoti. labai noriu vaikelio.
Atsakyti
Labutis visoms 4u.gif

Ir as noriu pasiguosti ir pasidziaugti 4u.gif


Kai laukiausi pirmo vaikucio,tai man buvo 21 eri ir gydytoja ir as net nepagalvojau,kad galiu pagimdyti vaikuti su negalia.Bet atsitiko taip,kaip atsitiko,gime berniukas su dauno sindromu.Man ir vyrui buvo sokas,bet laikui begant susitaikiau su tuo ir dabar galiu pasakyti,kad neisivaizduoju savo gyvenimo be jo.Jis yra musu namu siluma ir geris.Kai musu mazyliui buvo trys men as pastojau ir tada dariausi visus genetinius tyrimus ir jie buvo geri.Labai anksti pasake,kad mums gims mergyte ir kad ji sveika visus 100%.Dabar turiu du nuostabius mazylius wub.gif Linkiu jums,kad visu mazyliai butu sveiki ir niekam nereiketu patirti ka reiskia auginti vaikuti su negalia.Linkiu jums visko ko geriausio is visos sirdies. wub.gif

Nepykit,kad cia parasiau 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(saulesmamyte @ 2007 10 18, 15:33)
Labutis visoms 4u.gif

Nepykit,kad cia parasiau 4u.gif


na ka tu? kokie cia pykciai gali but?

zaviuosi tavim. asara pabego skaitant tavo istorija. wub.gif
kievienam savo dalia. as turejau atsisveikint su savo angeleliu.... dabar jo vis prasau, kad ten, virsuje, ikalbetu atsiust mums greiciau sesute ir broliuka.
Atsakyti