Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai, baimė pagimdyti ligoniuką

Daiva_V, dekui tau uz toki informatyvu aprasyma, man tai jis labai padejo ir labai gerai nuteike, kaip manau ir daugeli kitu planuojanciu mamyciu.

Sviesi spalva, neitikietina, kokia stipri tu esi. As, kaip ir kazkas cia minejo, matyt buciau per silpna emociskai istvaerti toki dalyka ir dar taip pozityviai i si reikala atsinesti. Pagarba is visos sirdies. Nors gal viskas ne nuo emociju priklauso, o nuo teisingo poziurio, kuri tu turi, o visuomeneje jis toks retas.
Atsakyti
QUOTE(BusyBee @ 2007 05 02, 20:07)
Daiva_V, dekui tau uz toki informatyvu aprasyma, man tai jis labai padejo ir labai gerai nuteike, kaip manau ir daugeli kitu planuojanciu mamyciu.

Sviesi spalva, neitikietina, kokia stipri tu esi. As, kaip ir kazkas cia minejo, matyt buciau per silpna emociskai istvaerti toki dalyka ir dar taip pozityviai i si reikala atsinesti. Pagarba is visos sirdies. Nors gal viskas ne nuo emociju priklauso, o nuo teisingo poziurio, kuri tu turi, o visuomeneje jis toks retas.

Mano igimtas optimizmas irgi kartais supasuoja, ax.gif bet pasiryzus tureti vaikeli, nebegaliu elgtis atmestinai ir aplaidziai. Tik kartais tai, ko nezinai, baugina labiau nei is tikruju verta gasdintis. Del to ir norejau jus padrasinti. "Gali buti" dar visai nereiskia "bus"!!!!! Tikekit geriausiu, nes taip ir bus!!!!!!!!! O jei reikes padrasinimo ar informacijos - rasykit, padesiu kuo galesiu.
Atsakyti
kudliuk, visa šeima mylim tą mažiuką labiau, todėl, kad jam reikia truputį daugiau padėti. Jis turi sesę, kuri vyresnė ir labai normaliai tą priima mirksiukas.gif(ji, beje, labiausiai tą didesnę meilę ir skatina biggrin.gif ) . Viskas priklauso nuo pačių tėvų požiūrio. Tikrai ilgai abejojau ar drumsti jūsų ramybę, jūs visos esat labai ypatingos ir saugotinos, tik dabar lyg ir padažnėjo gimusių tokių vaikelių paliktų. O tai man - labai baisu.Tokio vaikelio vystymasis absoliučiai priklauso nuo mamytės meilės ir emocijų. Todėl noriu užbėgti už akių, kad jei kuriai taip ir atsitiktų (tikrai negalvokit kad taip bus), nepulkit į paniką , tikrai nėra taip baisu, kaip pirmą dieną atrodo. Maniškis puikiai auga ir vystosi, mes jį be proto mylim ir dzin man ką apie tai mano visuomenė. Ir aš tikrai jokia ne didvyrė ir jokia ne super. Tiesiog kaip ir visos myliu ir rūpinuosi savo vaikeliu. O kuri iš mūsų nepadarytų visko dėl savo mažylio?

Sėkmės visoms sulaukti sveikų mažylių 4u.gif
Atsakyti
tikrai yra gaila,kad del apsigimimo yra paliekami vaikuciai.Juk tevam,koks bebutu vaikas,jis yra grazus ir mielas.Nereikia bijot to poziurio,ka dabar pasakys kiti,argi ka pagalvos.Tokiom kaip kudliukas,man atsibobe,aiskyt,kad cia nera taip baisu,kad tai ne liga,ir panasiai.Gaila,bet apsigimimu procentas dideja.Dauguma, priezastis lieka nezinoma.Kazkam maziau pasiseka.Is pradziu gal ir atnesa nemaloniu emociju,bet veliau viskas pasikeicia.Linkiu visom, visom sveiku leliuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sopfi @ 2007 05 05, 00:15)
tikrai yra gaila,kad del apsigimimo yra paliekami vaikuciai.Juk tevam,koks bebutu vaikas,jis yra grazus ir mielas.Nereikia bijot to poziurio,ka dabar pasakys kiti,argi ka pagalvos.Tokiom kaip kudliukas,man atsibobe,aiskyt,kad cia nera taip baisu,kad tai ne liga,ir panasiai.Gaila,bet apsigimimu procentas dideja.Dauguma, priezastis lieka nezinoma.Kazkam maziau pasiseka.Is pradziu gal ir atnesa nemaloniu emociju,bet veliau viskas pasikeicia.Linkiu visom, visom sveiku leliuku 4u.gif


g.gif as galvoju ne apie palikima, palikt negaleciau, bet jei tai butu ankstyvas nestumas daryciausi isvalyma g.gif O vaiku su psichiniais apisgiminmais maciau labai daug, jie nera laimingi gyvenme, ypac kai tenka gyvent kazkada jau patiems. Galit net nemoralizuoti, jums taip, man kitaip. Specialiai daugiau nieko nerasiau, kad neastrinciau kai kuriu jusu jausmu. Geriau isvalymas, nei invalidas visa gyvenima. schmoll.gif
Atsakyti
nė kiek nesiskaudinu, Kudliuk.Tikrai nežinau kaip būčiau pasielgusi jei būčiau žinojusi. Dabar yra taip, kaip yra ir man tikrai viskas Ok biggrin.gif .
Labai norėjau išgirst "palikt negalėčiau" thumbup.gif , to ir siekiau. Man skaudžiausia, kai jie jau gimsta ir juos palieka.
Sėkmės visoms 4u.gif .
Sveikučių ir gražučių jums visoms mažylių wub.gif .
Atsakyti
Sveikutes,

paskaiciau sita tema ir suzinojau labai daug naudingos informacijos. Palnuojam antra vaikuti, tai kyla bagale klausimu. Net daugiau nei su pirmuoju. Pirmasis padauza gime cezario pagalba ir cia jau mums pasiseke, nes jei buciau gimdziusi naturaliai, jo tikriausiai netureciau. Del tiksliai neisaiskintu priezasciu (neissiaiskinau del paprasciausio soko, kutis tuo metu tikrai buvo didziulis), maziui tik gimus truko plauciai, daugia nei savaite gyvenom begalinej nezinioj, kol jis buvo reanimacijoj, bet paskui viskas susitvarke ir dabar net neitartum, kad tokia sunki pradzia buvo, tiek nemiegota, asaru islieta. Sunku apsakyt jausma, kai matai pro langa kai tavo maziu keliu su spec. inkubatorium i reanimobili ir isveza i kita ligonine nieko nezadedami. Esu be galo dekinga gydytojams, nes tik ju deka nepaluzau. Po pirmo leliaus turejau kelis negimdinius nestumus, del kuriu taipp at klaikiai isgyvenau, todel dabar planuojant vaikiuka atrodo, visko bijau, ir apsigimimu ir kad vel nestumas bus "tuscias" verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(evax @ 2007 05 13, 09:43)
Sveikutes,

paskaiciau sita tema ir suzinojau labai daug naudingos informacijos. Palnuojam antra vaikuti, tai kyla bagale klausimu. Net daugiau nei su pirmuoju. Pirmasis padauza gime cezario pagalba ir cia jau mums pasiseke, nes jei buciau gimdziusi naturaliai, jo tikriausiai netureciau. Del tiksliai neisaiskintu priezasciu (neissiaiskinau del paprasciausio soko, kutis tuo metu tikrai buvo didziulis), maziui tik gimus truko plauciai, daugia nei savaite gyvenom begalinej nezinioj, kol jis buvo reanimacijoj, bet paskui viskas susitvarke ir dabar net neitartum, kad tokia sunki pradzia buvo, tiek nemiegota, asaru islieta. Sunku apsakyt jausma, kai matai pro langa kai tavo maziu keliu su spec. inkubatorium i reanimobili ir isveza i kita ligonine nieko nezadedami. Esu be galo dekinga gydytojams, nes tik ju deka nepaluzau. Po pirmo leliaus turejau kelis negimdinius nestumus, del kuriu taipp at klaikiai isgyvenau, todel dabar planuojant vaikiuka atrodo, visko bijau, ir apsigimimu ir kad vel nestumas bus "tuscias"  verysad.gif

Viskas bus gerai. Tikek tuo ir taip tikrai bus!
Atsakyti
Laba mergytes mirksiukas.gif

As cia uzsukau informacijos...mane labai sudomino tas genetikos tyrimas Vilniuj...mano nuomone, kad geriau pasidaryti, blogiau nebus....siaip man drauge sake, kad iki 3men nestumo daro, o jus cia minejot kad tik nuo 16 sav.? g.gif Idomu tai kaip istiesu yra.... ax.gif Mano vyrui buvo liezuviukas kazkaip priauges berods...nzn kaip tai vadinas...bet sake niekas nepastebejo, o kai jau buvo didesnis ir niekaip sneket nepradejo, tada pamate ir prakirpo, dabar viskas gerai....nors tyrima pasidaryti noriu ne delto, tiesiog kad paciai ramiau butu....ir dar tuo paciu galvoju paklausiu, tai turbut ir lyti genetikoj mato, juk kai ima vandenis turbut iskart mato ten is xx ar is xy sudideda blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2007 05 24, 12:37)
As cia uzsukau informacijos...mane labai sudomino tas genetikos tyrimas Vilniuj...mano nuomone, kad geriau pasidaryti, blogiau nebus....siaip man drauge sake, kad iki 3men nestumo daro, o jus cia minejot kad tik nuo 16 sav.?  g.gif Idomu tai kaip istiesu yra.... ax.gif Mano vyrui buvo liezuviukas kazkaip priauges berods...nzn kaip tai vadinas...bet sake niekas nepastebejo, o kai jau buvo didesnis ir niekaip sneket nepradejo, tada pamate ir prakirpo, dabar viskas gerai....nors tyrima pasidaryti noriu ne delto, tiesiog kad paciai ramiau butu....ir dar tuo paciu galvoju paklausiu, tai turbut ir lyti genetikoj mato, juk kai ima vandenis turbut iskart mato ten is xx ar is xy sudideda  blush2.gif

Pirmas vizitas pas genetikus rekomenduojamas 12 savaite (echoskopija ir kraujo tyrimas). Jei kraujo tyrimas nekoks, tada rekomenduojamas vaisiaus vandenu tyrimas 16 savaite. Kiek tau metu ir kodel nori daryti genetinius tyrimus? Jei jokiu indikaciju ar rizikos faktoriu nera, tai ko listi? Genetiniai tyrimai prikabinto liezuvio tikrai neparodys. Toki dalyka pamato gimusiam vaikui ir atkerpa, kai vaikeliui buna 9-12 menesiu. Taip, lyti mato, kai daro vaisiaus vandenu tyrima, bet daryti tokia procedura vien del lyties genetikai vargiai ar darys.
Atsakyti
QUOTE(linusiux @ 2007 04 27, 13:52)
Sveikutes visos,na sia tema galiu pasidalinti patirtimi,nes kaip tik dabar pati sita tyrima dariausi,nes ir man visokios mintys kilo,todel,kad dabar labai padaugejo visokiausiu apsigimimu. Tuo labiau,kad mano sesuo turi sunu su kiskio lupyte,tai dar labiau mane paskatino issitirti ir nesigailiu nei kiek todel ,kad nebegrauziu saves visokiomis mintimis kiekviena diena.Suzinojau,kad del to,kad pas mano sese toks vaikutis,man rizikos jokios padidintos nera pagimdyti toki vaikeli,nezinau kiek kainuoja tas tyrimas,man daktare siuntima parase nes paprasiau,aisku kai su siuntimu tai ir genetikos centre labai pro akis ziuri,pasukau i registracija,tai kai uzregistravo mane po 3menesiu kai man jau butu 6menesiukai,jooo galvoju tada as jau gal nebelabai ir noreciau zinoti kas mano vaikeliui,juk neduok dieve kas ne taip,o jau nieko nepakeisi,todel susiradau gydytoja ir tiesiogiai jai pasiskambinau,tai ji mane ikiso anksciau na va ir nuvaziavau ten 13 savaiciu paime krauja,apziurejo per echoskopa ir t.t... penktadieni pasukau atsakymu ir pasnekejusi,laiminga padejau rageli viskas gerai,rizikos nera,vaikelis sveikas todel dabar rami laukiu jo. Nors visi atkalbinejo,ka cia nusisneki,jauna esi ,visos pagimdo sveikus,tau cia uzsireike tyrimu, ponia atsirado,todel niekam net nebesakiau,nes motinos sirdis niekad neapgauna,tai vat jai nori tai ir darykis tuos tyrimus. O juos atlieka Vilniui genetikos centre Santariskiu klinikose,2konsultacinis.

O kiek kainavo konsultacija? Juk teko moketi gydytojai už tai, kad priėmė kitu laiku? Aš pati susitariau dėl priėmimo ne laiku, o kiek vežti - nežinau.
Atsakyti
Ir man teko daryti genetini tyrima, tiesa, as priklausiau rizikos grupei (33 metai). verysad.gif
Mano kraujo tyrimo rezultatas buvo "ties riba". Ginekologe viska isaiskino ir liepe paciai pasiringti:daryti ar nedaryti si tyrima (imti vaisiaus vandenys). As apsisprendziau is karto. Tik buvo keista, kai nuvykau darytis tyrimo, tai buvo tokia nuojauta, kad mane visi atkalbineja- aiskina "pasekmes". g.gif
Na, stai, o dabar turiu sveika ir zavia mergaite 4u.gif
Atsakyti