Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai, baimė pagimdyti ligoniuką

Manau galime skirstyti kada abortas pateisinamas dalykas ir kada ne.Kai vaikuciui istikruju butu blogai siam pasaulyje kaip minejote del paralyziaus ar didelio protinio sutrikimo,gresianti ankstyva mirtis,kancia del ligos ar ligu tada galime pateisinti ir visur yra taip daroma.Bet merginos ne del rankytes nebuvimo,nes tai jau nejuokinga,tuo labiau pati pazystu zmogu kuris gimes be jos ir kaip minejau ir paneliu turejo ir daug draugu tiek vaikysteje tiek paauglysteje,ir viska dare kaip ir sveiki zmoguciai,ir dabar gyvena labai gerai tas zmogus.Pasaipu zinoma buvo ,bet kas ju skonio nesame paragave,puikiai pamenu ir mane izeidinejo mokykloje ir nenumiriau,isaugau normali moteris.
Atsakyti
QUOTE(Rima123 @ 2012 04 07, 10:19)
Zinau, kad man kaip mamai suzinojus sia zinia butu be galo skaudu ir liudna, kad tai nutiko su mano vaikuciu. Bet cia viso labo rankyte, ne koks paralyzius ar protinis apsigimimas. O be to ir tas vaikutis gimes be rankytes puikiai issiugdytu igudzius vienos rankytes, kaip mes abieju ir gyventu pilnaverti gyvenima. Neesam mes nei barbes nei kenai, kad turetume laikytis kazkokiu standartu... Jei geras zmogus, tai jis ar tures ar netures rankos - jis bus mylimas, gerbiamas aplinkiniu. Sitos mamos as nepateisinu ir irgi buvo bjauru skaityti si posta. Leiskit paklaust kaip ji aukleja savo turima dukra???? Juk nuo musu paciu ir priklauso patycios darzeliuose, mokyklose, menkinimas kitu ir t.t.
Linkiu visoms sveiku vaikuciu ir pateisinu mamas, kurios nutraukia nestumus del vaikuciu paralyziaus, protinio apsigimimo ar kazkokiu negaliu, kurios neleistu vaikuciams gyvent pilnavercio gyvenimo ir jie jaustu kazkoki skausma gyvendami...
Papildyta:
Pritariu imdigo postui, kad tos mamos negalima pateisinti drinks_cheers.gif

tikrai žiauru atsisakyt vaikiuko tik dėl to, kad jis be rankos verysad.gif o jei jau gimusiam vaikiukui atsitiktų nelaimė, prarastų kojytę ar rankytę, kas tada, gal iškart į slaugos namus ar vaikų namus, nes jau nebe sveikas? baisu šiaip jau skaityti...dėl protinio sutrikimo tikrai pritariu, kad jau vien dėl vaikiuko nereikėtų gimdyti, bet čia tai jau tikrai žmogžudystė. baisiausia, kad tokiems tėvams, duok Dieve, kad neatsiųstų jiems kažko panašaus vėliau, tam, kad pasimokytų ir suprastų. visi nori tobulumo, bet ne visada jis yra, gyvenimas vis tiek gali priversti gyventi ne tobulai.
Atsakyti
QUOTE(imdigo @ 2012 04 08, 15:01)
Manau galime skirstyti kada abortas pateisinamas dalykas ir kada ne.Kai vaikuciui istikruju butu blogai siam pasaulyje kaip minejote del paralyziaus ar didelio protinio sutrikimo,gresianti ankstyva mirtis,kancia del ligos ar ligu tada galime pateisinti ir visur yra taip daroma.Bet merginos ne del rankytes nebuvimo,nes tai jau nejuokinga,tuo labiau pati pazystu zmogu kuris gimes be jos ir kaip minejau ir paneliu turejo ir daug draugu tiek vaikysteje tiek paauglysteje,ir viska dare kaip ir sveiki zmoguciai,ir dabar gyvena labai gerai tas zmogus.Pasaipu zinoma buvo ,bet kas ju skonio nesame paragave,puikiai pamenu ir mane izeidinejo mokykloje ir nenumiriau,isaugau normali moteris.

O kaip jus is genetinio tyrimo nustatysit kad tas protinis atsilikimas bus didelis?
Atsakyti
Manau genetikai jums ir atsakys i ta klausima.Medicina manau yra pakankamai pazengusi kad atsakytu kada visai blogai yra ,kada yra tik blogai,ir kada yra blogai bet gali buti pakenciama.Zinoma tikslaus atsakymo negausit,bet kaip bebutu kai yra visai blogai ar blogai tai akivaizdziai matosi,todel ir galimamanau skirstyti kai abortas gali buti pateisinamas
Atsakyti
QUOTE(imdigo @ 2012 04 11, 22:27)
Manau genetikai jums ir atsakys i ta klausima.Medicina manau yra pakankamai pazengusi kad atsakytu kada visai blogai yra ,kada yra tik blogai,ir kada yra blogai bet gali buti pakenciama.Zinoma tikslaus atsakymo negausit,bet kaip bebutu kai yra visai blogai ar blogai tai akivaizdziai matosi,todel ir galimamanau skirstyti kai abortas gali buti pateisinamas

tai as taip suprantu jai jums pasakytu kad jusu vaikas tures Genetini sindroma (protinis atsilikimas buna prie visu) jus darytumet aborta?
Atsakyti
QUOTE(imdigo @ 2012 04 11, 21:27)
Manau genetikai jums ir atsakys i ta klausima.Medicina manau yra pakankamai pazengusi kad atsakytu kada visai blogai yra ,kada yra tik blogai,ir kada yra blogai bet gali buti pakenciama.Zinoma tikslaus atsakymo negausit,bet kaip bebutu kai yra visai blogai ar blogai tai akivaizdziai matosi,todel ir galimamanau skirstyti kai abortas gali buti pateisinamas


Genetikai ne visada atsakys i ta klausima, nes mokslas nera dar taip toli pazenges, kad galetu ivertinti visas ligas. O tuo labiau net ir zinomu ligu, pvz Dauno sindromo atveju, ligos sunkumas gali labai skirtis. Ir jokie prenataliniai tyrimai nepasakys jums, kokio sunkumo sindromas pasireiks.

O remiantis katalikisku poziuriu, pasidariusi aborta motina, bet kokiu atveju liks savo vaiko zudike. Galit kiek norit pateisint toki "isimtini" elgesi, aplinkoje bus pakankamai zmoniu, kas nuteis. Lygiai taip pat, kaip jus dabar teisiat ir kisat trigrasi ne i savo reikalus.
Atsakyti
QUOTE(Olialia86 @ 2010 10 15, 01:29)
labas mamytes,susidurem ir mes su beda... atrodo, nesioji leliuka,dziaugesi, lauki ir kad nieko blogo negali nutikti butent tau... as buvau nescia 21 savaite, priestai pasidarem ehoskopa 12savaitekaip priklauso, viskas gerai... su nekantrumu su vyru laukem 2o ehoskopo, nes labai norejomsuzinoti  vaikelio liti,planavom berniuka, nes mergyte turim(sveikut sveikutele, aciu Devui).. atejo ta ilgailauktadiena, daktare ziurejo, pasake kad berniukas, vyras net aiktelejo  is dziaugsmo, man akys pilnos asaru.. pavyko!!! bet paskui daktare ilgai ziurinedama  sako niekaip nematau  kairios rankyte.. musu maziukasneturejo kairios rankytes... nemoku apsakytu jausmu ta akimirka. nepatikejom,klaida!nuvaziavom i privaciaklinika, tas pats, i specialialigonine, tas pats!!! kodel? nera seimoj pas nieka taip... tiesiognutinka tokie dalykai paciojnestumo pradzioj, kad kaskokie gimdos siulai amputoja galunes.... daugelis nesuprasir nepateisins, betmes nusprendem sustadyti nestuma... sunku, bet galvojomne apie save, o vaikeli.. kuris galuzauges susitaikis su tuom, bet pries tai, darzelis,  mokykla, paugliste ir  daug asaru: KODEL AS KITOKS??????? mes bandysim po keliumenesiu ir tikrai  sventai tikim, kad tas pats vaikelis pas mus ateis ir bus sveikut sveikutelis... niekada nezinai ka gyvenimas tau yra paruoses ir ka turi  praeiti... nepraraskyt tik vilties  smile.gif

zinot paskaiciau jusu istorija..kaip pakomentavo jusu istorija..ir kiek cia pas mus piktu moteru pilna forume. man sokas.. doh.gif
nesigincysiu, kad rankytes neturejimas tai nera lb didele problema, bet per pirma nestuma ir db pagalvodavau, o kas jei?kas jei kas bus negerai/ka as darysiu?..
db mano sunui 1,10 ir kai jam nera nuotaikos, serga ar susitrenkia, tai savaime aisku as pergyvenu..nors smulkmena, bet sirdele padreba..
o isivaizduokit kaip jaustis tai mamytei kurios vaikas kai paaugs didziaja dali savo vaikystes ir paauglystes verks, nes vaikai is jo tyciosis..vaikai db lb ziaurus! schmoll.gif aisku kasdien pasaulyje isgyvena milijardai zmoniu su ivairiom negalem ir pns..bet pagalvokit kaip jauciasi jie patys ir ju tevai.. juk taip ziauru matyt kaip tavo vaikas kankinasi, nes is jo pastoviai saiposi.. ir nemazai tokiu atveju baigiasi savizudybemis..tai kaip jaustis tevams tada?augini vaika 16,17 ar n-taji skaiciu metu, o tada tik op ir nera vaiko, per sunku buvo pasaipas istverti..
kol rasau vis pagalvoju ka as daryciau tokiu atveju? db ziuriu i savo auksa ir galvoju, kad be rankytes juk taip pat jis atrodytu, o taip pat ir pagalvoju apie tai kaip sunku jam butu..buti kitokiam nera lengva.

OLIALIA86, linkiu jums daug stiprybes ir ramybes..net negaliu isivaizduoti kaip sunku buvo priimti toki sprendima, o tuo labiau visa tai isgyventi.

o musu forumo ,,sventeivoms,, palinkesiu daugiau supratingumo.. 4u.gif lb paprasta teisti kita, bet neisgyvene to paties mes net neturim teises teisti, o tuo labiau metytis kazkokiais palyginimais ar kaltinimais.
Papildyta:
QUOTE(anzelikal @ 2012 04 11, 22:33)
tai as taip suprantu jai jums pasakytu kad jusu vaikas tures Genetini sindroma (protinis atsilikimas buna prie visu) jus darytumet aborta?


klausykit, o cia is viso ar jusu reikalas darytu jin aborta ar ne?

moterys, kas jum darosi?kaip jus viena kitai teskiat i akis tokius klausimus?kokia teise turit?

zinot auginti neigalu vaika yra beproto sunku ir fiziskai ir moraliskai.
mano draugei db 25, o jos sesei 27 ir ji yra protiskai neigali(kitaip tariant atsilikusi). drauges mama pasakojo kaip sunku buvo, kaip sirgo vyresnele, kaip aplinkiniai ziuredavo, kaip kieme is jos tyciodavosi, tyciodavosi is mano drauges, kad jos sesuo ne tokia kaip visi ir pns..ir drauge ir mama pasakojo, kad tada buvo tikrai sunku..
aisku db daug paprasciau, nes yra spec.mokyklos, darzeliai, bureliai ir siaip ale sanatorijos. bet visa tai reikalauja nemazai pinigu, o ne visi tiek turi.
jei yra dideliu % patvirtinta, kad vaikas turi kazkokiu nepilnavertiskumu ar issigimimu, tai tik patys tevai gali spresti ka tokiu atveju daryti. ir ne musu reikalas ar tai bus abortas, ar gimdymas. neturim teises teisti.
Papildyta:
QUOTE(imdigo @ 2012 04 08, 15:01)
Manau galime skirstyti kada abortas pateisinamas dalykas ir kada ne.Kai vaikuciui istikruju butu blogai siam pasaulyje kaip minejote del paralyziaus ar didelio protinio sutrikimo,gresianti ankstyva mirtis,kancia del ligos ar ligu tada galime pateisinti ir visur yra taip daroma.Bet merginos ne del rankytes nebuvimo,nes tai jau nejuokinga,tuo labiau pati pazystu zmogu kuris gimes be jos ir kaip minejau ir paneliu turejo ir daug draugu tiek vaikysteje tiek paauglysteje,ir viska dare kaip ir sveiki zmoguciai,ir dabar gyvena labai gerai tas zmogus.Pasaipu zinoma buvo ,bet kas ju skonio nesame paragave,puikiai pamenu ir mane izeidinejo mokykloje ir nenumiriau,isaugau normali moteris.


tik mes patys galim spresti del kokiu priezasciu negimdyti. jums pvz rankos nebuvimas nebaisu, kitam dauno sindromas, dar kitam kokia igimta sirdies yda..o kitam 4pirstai ant vienos kojos yra pasaulio pabaiga ir didziausias issigymimas.
mes visi vienus ar kitus dalykus priimam skirtingai. ir ne kazkam teisti mus ar mums teist kazka.

as cia nei uz nei pries abortus ar dar kazka..tik siaip, moterys, stebinat mane..kaip uzsipuolat cia, kad tas negalima, taip nereikia ir pns.
visi turim laisva valia ir pasirinkima..o su padarytu apsisprendimu reikia gyventi visa likusi gyvenima.. cia kazkuri parase, kad lazda turi du galus, tai vat asmeniskai jai jos zodzius ir pakartociau. neteiskit kito, nes LAZDA TURI DU GALUS..kas zino kaip tas galas atsisuks jums..
Atsakyti
QUOTE(maukis2 @ 2012 04 11, 23:54)


klausykit, o cia is viso ar jusu reikalas darytu jin aborta ar ne?

moterys, kas jum darosi?kaip jus viena kitai teskiat i akis tokius klausimus?kokia teise turit?

zinot auginti neigalu vaika yra beproto sunku ir fiziskai ir moraliskai.
mano draugei db 25, o jos sesei 27 ir ji yra protiskai neigali(kitaip tariant atsilikusi). drauges mama pasakojo kaip sunku buvo, kaip sirgo vyresnele, kaip aplinkiniai ziuredavo, kaip kieme is jos tyciodavosi, tyciodavosi is mano drauges, kad jos sesuo ne tokia kaip visi ir pns..ir drauge ir mama pasakojo, kad tada buvo tikrai sunku..
aisku db daug paprasciau, nes yra spec.mokyklos, darzeliai, bureliai ir siaip ale sanatorijos. bet visa tai reikalauja nemazai pinigu, o ne visi tiek turi.
jei yra dideliu % patvirtinta, kad vaikas turi kazkokiu nepilnavertiskumu ar issigimimu, tai tik patys tevai gali spresti ka tokiu atveju daryti. ir ne musu reikalas ar tai bus abortas, ar gimdymas. neturim teises teisti.
..


Man yra tas pats ar ji darytu aborta ar ne Paprasciausiai buvo keista skaityti kad ji visada mini kaD protiskai atsilikusio vaiko atsikratytu.
Ka reiskia auginti neigalu vaika AS ZINAU NES TOKI AUGINU O genetikai siais laikais kai yra tiek pazengusi medicina gali diagnozuoti tik kelis susirgimus
Atsakyti
QUOTE(maukis2 @ 2012 04 11, 22:54)

o musu forumo ,,sventeivoms,, palinkesiu daugiau supratingumo.. 4u.gif lb paprasta teisti kita, bet neisgyvene to paties mes net neturim teises teisti, o tuo labiau metytis kazkokiais palyginimais ar kaltinimais.

mes visi vienus ar kitus dalykus priimam skirtingai. ir ne kazkam teisti mus ar mums teist kazka.

as cia nei uz nei pries abortus ar dar kazka..tik siaip, moterys, stebinat mane..kaip uzsipuolat cia, kad tas negalima, taip nereikia ir pns.
visi turim laisva valia ir pasirinkima..o su padarytu apsisprendimu reikia gyventi visa likusi gyvenima.. cia kazkuri parase, kad lazda turi du galus, tai vat asmeniskai jai jos zodzius ir pakartociau. neteiskit kito, nes LAZDA TURI DU GALUS..kas zino kaip tas galas atsisuks jums..


Va va, as kuri laika ta pati kartoju doh.gif stebina mane..
Atsakyti
Manau kad as nesu ``sventeiva`` ir to nesakiau,issakiau savo nuomone nes man istikruju slykstu nes taip elgiamasi.Nevadinu tos mamos niekuom ir jei ji cia parasytu net nekiltu minties pulti ant jos ir kaltinti,nes kaip kazkuri rase kad ta mama tikriausiai nepergeriausiai jauciasi taip pasielgus(man jos gaila)-tuo paciu manau jus visos pripazystat kad poelgis buvo nekoks- cia ir yra esme kad visos zinome tiesa tik kiekviena savaip apie ja kalba.Tiesiog diskutuojame visos ir tiek smile.gif O diskutuoju apie tai nes kaip sakiau zinau zmoguti gimusi be rankos ir jis turi tikrai nuostabu gyvenima,daug pasiekimu ir siekiu,
kuriu neturi kiti zmones,gyvena visiskai normalu gyvenima,ir patycias mes esame isgyvene visi ir uzaugom ir turim seimas ir visa kita kaip ir tas zmogus be rankos.Todel ir nematau priezasties darytis aborta tokiu atveju.
Atsakyti
QUOTE(imdigo @ 2012 04 12, 12:43)
Manau kad as nesu ``sventeiva`` ir to nesakiau,issakiau savo nuomone  nes man istikruju slykstu nes taip elgiamasi.Nevadinu tos mamos niekuom ir jei ji cia parasytu net nekiltu minties pulti ant jos ir kaltinti,nes kaip kazkuri rase kad ta mama tikriausiai nepergeriausiai jauciasi taip pasielgus(man jos gaila)-tuo paciu manau jus visos pripazystat kad poelgis buvo nekoks- cia ir yra esme kad visos zinome tiesa tik kiekviena savaip apie ja kalba.Tiesiog diskutuojame visos ir tiek smile.gif O diskutuoju apie tai nes kaip sakiau zinau zmoguti gimusi be rankos ir jis turi tikrai nuostabu gyvenima,daug pasiekimu ir siekiu,
kuriu neturi kiti zmones,gyvena visiskai normalu gyvenima,ir patycias mes esame isgyvene visi ir uzaugom ir turim seimas ir visa kita kaip ir tas zmogus be rankos.Todel ir nematau priezasties darytis aborta tokiu atveju.

Pažinot tokį žmogų yra viena, o užaugint tokį vaiką yra visai kas kita, tai neskleiskit čia, kad viską žinot.
Pritariu maukis2
Atsakyti
Siaip tai kol mes patys neisvarysim atsilikusiu paziuru is saves, tol "kitokiems" zmonems ir ju aplinkiniams bus sunku augti, gyventi Lt. Asmeniskai turiu daug pavyzdziu is uzsienio, kur nemazai praleidziu laiko... ten tiek suauge tiek vaikai neigalus (tiek protiniai tiek su kitokiais apsigimimais) gyvena pilnaverti gyvenima ir nesijaucia kitokie. Niekas ju pirstais nebado, ar gatvej neuzkabineja. Tevai su neigaliais vaikais ir i karuseles eina ir i kavines ir i sventes ir nejaucia aplinkos diskomforto. Ir aisku, kad yra kiekvieno asmeninis reikalas ar daryt aborta ar ne, bet cia yra forumas ir mes tiesiog issakom savo mintis, isklausom kitu, pasidomim vienu ar kitu klausimu, padiskutuojam... Todel as ir parasiau savo pozicija, kad man nemalonu buvo skaityti si posta ir as asmeniskai del tokio butent apsigimimo vaikucio neatsisakyciau, todel as tos mamos nepateisinu. As daryciau aborta tik del kazkokio apsigimimo kur pasakytu, kad tas vaikutis jaus kancia gyvendamas, kaip galvojau taip ir parasiau. Gal kazkas manes nepateisintu, kad as daryciau... gal kazkas darytu lygiai taip pat... tai kiekvieno reikalas. Pasisakyti teise turi visi!

Atsakyti