Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai, baimė pagimdyti ligoniuką

4u.gif Aš linkiu, kad kiekviena besilaukianti mamytė susilauktų tik sveikų mažylių...
Atsakyti
QUOTE(Olialia86 @ 2010 10 15, 02:29)
labas mamytes,susidurem ir mes su beda... atrodo, nesioji leliuka,dziaugesi, lauki ir kad nieko blogo negali nutikti butent tau... as buvau nescia 21 savaite, priestai pasidarem ehoskopa 12savaitekaip priklauso, viskas gerai... su nekantrumu su vyru laukem 2o ehoskopo, nes labai norejomsuzinoti  vaikelio liti,planavom berniuka, nes mergyte turim(sveikut sveikutele, aciu Devui).. atejo ta ilgailauktadiena, daktare ziurejo, pasake kad berniukas, vyras net aiktelejo  is dziaugsmo, man akys pilnos asaru.. pavyko!!! bet paskui daktare ilgai ziurinedama  sako niekaip nematau  kairios rankyte.. musu maziukasneturejo kairios rankytes... nemoku apsakytu jausmu ta akimirka. nepatikejom,klaida!nuvaziavom i privaciaklinika, tas pats, i specialialigonine, tas pats!!! kodel? nera seimoj pas nieka taip... tiesiognutinka tokie dalykai paciojnestumo pradzioj, kad kaskokie gimdos siulai amputoja galunes.... daugelis nesuprasir nepateisins, betmes nusprendem sustadyti nestuma... sunku, bet galvojomne apie save, o vaikeli.. kuris galuzauges susitaikis su tuom, bet pries tai, darzelis,  mokykla, paugliste ir  daug asaru: KODEL AS KITOKS??????? mes bandysim po keliumenesiu ir tikrai  sventai tikim, kad tas pats vaikelis pas mus ateis ir bus sveikut sveikutelis... niekada nezinai ka gyvenimas tau yra paruoses ir ka turi  praeiti... nepraraskyt tik vilties  smile.gif


O jeigu Jūsų vaikas per avariją netektų galūnės irgi jį nužudytumėt, kad iš jo nesityčiotu? smile.gif kai prisimenu kokią nuostabią kolegę turėjom be dešinės rankos. Pasidarė karjerą, užaugino tris vaikus ir spinduliavo tokia linksma nuotaika ir šiluma bei meile aplinkiniams, tai atleiskit man, bet net bloga pasidaro perskaičius Jūsų postą. Lazda turi du galus..
Atsakyti
QUOTE(lassie172 @ 2011 04 25, 20:24)
O jeigu Jūsų vaikas per avariją netektų galūnės irgi jį nužudytumėt, kad iš jo nesityčiotu? smile.gif  kai prisimenu kokią nuostabią kolegę turėjom be dešinės rankos. Pasidarė karjerą, užaugino tris vaikus ir spinduliavo tokia linksma nuotaika ir šiluma bei meile aplinkiniams, tai atleiskit man, bet net bloga pasidaro perskaičius Jūsų postą. Lazda turi du galus..


aš manau, Jūs neturite teisės šito klausti mamytės...Jūs iš viso neturite teisės teisti...ar Jūs žinote, ką reiškia būti Jūsų nuostabiąja kolege?....mes galim tik pasidžiaugti, kad Ji tokia šauni ir sugebėjo šiam gyvenime atsistoti ant kojų...o tą mamytę, kuri nusprendė sustabdyti nėštumą...palaikyti...nes to skausmo, kurį ji išgyveno priimdama tokį sprendimą...neduok Die niekam...o jeigu negalite tarti kelių palaikymo žodžių..geriau jau tada iš viso tiesiog tyliai pabūti... 4u.gif kas mes, Dievai, kad galėtume teisti kitus, patekusius tokion baision nelaimėn... 4u.gif
Papildyta:
PS aš įsitikinus, kad net ir pats žmogus, kuris nusprendė auginti neįgalų vaikelį, niekada neteistų to, kuris nusprendė kitaip...niekada nesakytų: va koks aš geras ir teisingas, o tu...nes tai yra tiesiog nežmogiška...o bėdoje ir skausme mes turime palaikyti vienas kitą...koks bebūtų sprendimas... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Euforija @ 2011 05 03, 12:16)
aš manau, Jūs neturite teisės šito klausti mamytės...Jūs iš viso neturite teisės teisti...ar Jūs žinote, ką reiškia būti Jūsų nuostabiąja kolege?....mes galim tik pasidžiaugti, kad Ji tokia šauni ir sugebėjo šiam gyvenime atsistoti ant kojų...o tą mamytę, kuri nusprendė sustabdyti nėštumą...palaikyti...nes to skausmo, kurį ji išgyveno priimdama tokį sprendimą...neduok Die niekam...o jeigu negalite tarti kelių palaikymo žodžių..geriau jau tada iš viso tiesiog tyliai pabūti... 4u.gif kas mes, Dievai, kad galėtume teisti kitus, patekusius tokion baision nelaimėn... 4u.gif
Papildyta:
PS aš įsitikinus, kad net ir pats žmogus, kuris nusprendė auginti neįgalų vaikelį, niekada neteistų to, kuris nusprendė kitaip...niekada nesakytų: va koks aš geras ir teisingas, o tu...nes tai yra tiesiog nežmogiška...o bėdoje ir skausme mes turime palaikyti vienas kitą...koks bebūtų sprendimas...  4u.gif

visiškai pritariu. Niekas nepatyręs tokios lemties negali žinoti kaip jaučiasi, tas kuris susiduria su skaudžia realybe.
Atsakyti
Sveikos merginos,

gal kuri turit kontaktus KMU genetiko Serapino? Galima i a z.

Buciau dekinga! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lassie172 @ 2011 04 25, 19:24)
O jeigu Jūsų vaikas per avariją netektų galūnės irgi jį nužudytumėt, kad iš jo nesityčiotu? smile.gif  kai prisimenu kokią nuostabią kolegę turėjom be dešinės rankos. Pasidarė karjerą, užaugino tris vaikus ir spinduliavo tokia linksma nuotaika ir šiluma bei meile aplinkiniams, tai atleiskit man, bet net bloga pasidaro perskaičius Jūsų postą. Lazda turi du galus..



sutikime, sudetinga situacija ir lyginti avarijos ir neissivysciusio vaisiaus atvejus yra kvailoka.


Atsakyti
QUOTE(Laukine25 @ 2007 04 02, 13:31)
Sveikos busimosios ir esamos mamytes. Nezinau ar daznai pasitaiko kitoms, taciau labai bijau, kad nepagimdyciau nesveiko vaiko.
Tiesiog nezinau ka daryti ir kur kreiptis. Klausiau ginekologes, ji sako: ar yra gimineje turinciu kiskio lupa, vilko gomuri, daunu, psichiniu ligoniu?- Sakau: Ne. Tai sako eik ir gimdyk. Viskas ok.
Ar tai visas tyrimas? Juk gali visokiu apsigimimu buti... Be to, juk dauniukai ar kitoki ligoniukai taip pat kartoje gimsta pirma karta. Kas zino, gal man taip nutiks?
Ar yra budas issitirti nuo galimu komplikaciju ar apsigimimu, gal ka zinote, nes kazkaip nesinori tiketi, kad toks mano ginekologes "zodinis" tyrimas yra svarus.
Vasara ketiname susituokti ir labai norime vaikelio. Taciau ta baime, bijau visu pirma jos neisikalbeti, o antra, kad jei pastosiu ir toliau bijosiu, tai tikrai pakenks busimam vaikeliui...
Zinau viena, su tokia nelaime nesusitaikyciau, todel noriu kiek imanoma sumazinti rizika.....  4u.gif

jei bent kazkas butu ne taip, gine matytu ir tumet pati siustu pas genetika. o kam be priezasties jaudintis? musu mintys prisaukia nelaimes, todel reikalaingas tik pozityvus mastymas. be to, genetiniai tyrimai, vaisiaus vandenu emimas turi rizika pakenkti kudikiui. kam rizikuoti?
Atsakyti
QUOTE(Gabrieliaus mama @ 2011 10 17, 14:59)
jei bent kazkas butu ne taip, gine matytu ir tumet pati siustu pas genetika. o kam be priezasties jaudintis? musu mintys prisaukia nelaimes, todel reikalaingas tik pozityvus mastymas. be to, genetiniai tyrimai, vaisiaus vandenu emimas turi rizika pakenkti kudikiui. kam rizikuoti?



Genetiniai tyrimai vaisiui nekenkia. Vaisiaus vandenu emimas - 1% rizika persileisti.
Neskatinu darytis tyrimus, tik pateikiu faktus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Bailarina @ 2011 10 17, 17:27)
Vaisiaus vandenu emimas - 1% rizika persileisti.

Pagal naujausia atatistika - persileidimo rizika imant vaisiaus vandenis amniocentezei (priklausomai nuo literaturos saltinio) 0.5-0.15%. As pati kai dariausi tyrima labiau domejausi pacios istaigos, kurioje man atliko procedura, persileidimu po amniocentezes statistika. Tai va, toje klinikoje jie atliko virs 10 000 amniocenteziu ir NEI VIENA is ju nesibaige persileidimu.
Atsakyti
Sveikos. Noriu paklausti kas daresi genetinius tyrimus, kurioms virs 30m, ir gimineje nera jokiu tokiu apsigimimu. Tiesiog -kiek laiko uztrunka tas tyrimas ir ka ten daro? Prasau....atsakymo
Atsakyti
QUOTE(agota.gina @ 2011 10 20, 13:24)
Sveikos. Noriu paklausti kas daresi genetinius tyrimus, kurioms virs 30m, ir  gimineje nera jokiu tokiu apsigimimu. Tiesiog -kiek laiko uztrunka tas tyrimas ir ka ten daro? Prasau....atsakymo


Paziuri echoskopu ir duodi krauja, kuri istiria ir pasako rezultatus mazdaug iki savaites 4u.gif
Atsakyti
sveikos,esu jauna,ir jau vis mb uzsimena jog noretu leliuko,tad po metuku manau gali buti planuojama tai,nes pati ir labai noriu,bet gimine turim ir dauniuka,ir kiskio lupa su vilko gomuriu,hemofilika,ir kt..kai pagalvoju baisu,jog musu leliukas nebutu toks,nes :cry:esu per daug silpna cry.gif nes tokiam zmogui begalo sunku,net per daug..kai pats saves nekencia ir noretu,jog isvis ne but gime.. cry.gif
tad noriu suzinoti kiek kainuoja tokie genetiniai ar kaip jie ten vadinami tyrimai?geriau jog tai butu kaune g.gif
Atsakyti