Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai, baimė pagimdyti ligoniuką

QUOTE(Saulle26 @ 2010 06 01, 13:22)
Labai pagelbetu jusus mamyciu info ir atsiliepimai  4u.gif

Sveika 4u.gif Gal sioj temoj Genetiniai tyrimai sulauksi kokiu patarimu, ten gyviau snekasi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Susapnuota: 01 birželio 2010 - 20:47
sveikutes 4u.gif

manau, kad atsarga gedos nedaro. As kadangi laukiausi Anglijoje, tai nemokamai pasiule pasidaryti tyrima nuo dauno simdromo bei nervinio kanalo defekto ar pan. Kadangi esu is tokiu, kur visko prisigalvoja, tai man labai padejo, kai suzinojau, kad viskas gerai smile.gif bet antras zingsnis jau, kaip sakete, kai paima vandenuku, tai to turbut nesidaryciau, nes yra persileidimo galimybe. Tikiu likimu bei tuo, kad neturime teises sunaikinti gyvybe, kokia ji bebutu ax.gif bet cia kiekvienam savo...
Labai dziaugiuosi, kad yra tokiu sauniu ir stipriu mamyciu, kurios augina neigaliukus ir sugeba pozityviai i juos ziureti. saunuoles 4u.gif wub.gif
Atsakyti
manau, kad ne viena apsidrausti nuo ligoniuko negali
Atsakyti
Sveiki. uzsirasiau pas genetikus klaipedoje. Uzsirasiau spalio 11diena, nes tik si diena buvo laisva. bet sia diena man bus tik 11 sav ir 3dienos, ar nebus per anksti? Ir ka galit pasakyt apie klaipedos genetikus? tirsiuos klp unuversitetinej ligoninej. butu idomu suzinoti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mortale: 07 spalio 2010 - 14:08
labas mamytes,susidurem ir mes su beda... atrodo, nesioji leliuka,dziaugesi, lauki ir kad nieko blogo negali nutikti butent tau... as buvau nescia 21 savaite, priestai pasidarem ehoskopa 12savaitekaip priklauso, viskas gerai... su nekantrumu su vyru laukem 2o ehoskopo, nes labai norejomsuzinoti vaikelio liti,planavom berniuka, nes mergyte turim(sveikut sveikutele, aciu Devui).. atejo ta ilgailauktadiena, daktare ziurejo, pasake kad berniukas, vyras net aiktelejo is dziaugsmo, man akys pilnos asaru.. pavyko!!! bet paskui daktare ilgai ziurinedama sako niekaip nematau kairios rankyte.. musu maziukasneturejo kairios rankytes... nemoku apsakytu jausmu ta akimirka. nepatikejom,klaida!nuvaziavom i privaciaklinika, tas pats, i specialialigonine, tas pats!!! kodel? nera seimoj pas nieka taip... tiesiognutinka tokie dalykai paciojnestumo pradzioj, kad kaskokie gimdos siulai amputoja galunes.... daugelis nesuprasir nepateisins, betmes nusprendem sustadyti nestuma... sunku, bet galvojomne apie save, o vaikeli.. kuris galuzauges susitaikis su tuom, bet pries tai, darzelis, mokykla, paugliste ir daug asaru: KODEL AS KITOKS??????? mes bandysim po keliumenesiu ir tikrai sventai tikim, kad tas pats vaikelis pas mus ateis ir bus sveikut sveikutelis... niekada nezinai ka gyvenimas tau yra paruoses ir ka turi praeiti... nepraraskyt tik vilties smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olialia86 @ 2010 10 15, 01:29)
labas mamytes,susidurem ir mes su beda... atrodo, nesioji leliuka,dziaugesi, lauki ir kad nieko blogo negali nutikti butent tau... as buvau nescia 21 savaite, priestai pasidarem ehoskopa 12savaitekaip priklauso, viskas gerai... su nekantrumu su vyru laukem 2o ehoskopo, nes labai norejomsuzinoti  vaikelio liti,planavom berniuka, nes mergyte turim(sveikut sveikutele, aciu Devui).. atejo ta ilgailauktadiena, daktare ziurejo, pasake kad berniukas, vyras net aiktelejo  is dziaugsmo, man akys pilnos asaru.. pavyko!!! bet paskui daktare ilgai ziurinedama  sako niekaip nematau  kairios rankyte.. musu maziukasneturejo kairios rankytes... nemoku apsakytu jausmu ta akimirka. nepatikejom,klaida!nuvaziavom i privaciaklinika, tas pats, i specialialigonine, tas pats!!! kodel? nera seimoj pas nieka taip... tiesiognutinka tokie dalykai paciojnestumo pradzioj, kad kaskokie gimdos siulai amputoja galunes.... daugelis nesuprasir nepateisins, betmes nusprendem sustadyti nestuma... sunku, bet galvojomne apie save, o vaikeli.. kuris galuzauges susitaikis su tuom, bet pries tai, darzelis,  mokykla, paugliste ir  daug asaru: KODEL AS KITOKS??????? mes bandysim po keliumenesiu ir tikrai  sventai tikim, kad tas pats vaikelis pas mus ateis ir bus sveikut sveikutelis... niekada nezinai ka gyvenimas tau yra paruoses ir ka turi  praeiti... nepraraskyt tik vilties  smile.gif


Perskaičiau Jūsų istorija... verčia graudintis. Pati planuoju vaikelį... ir, deja, jau ne kartą į galvą atėjo mintis, o kas būtų, jei būtų... sad.gif. Palaikau Jūsų sprendimą - ir kaip Jūs sakote - ne dėl to, kad patiems lengviau, o dėl to mažo žmogučio, kuriam bus sunku suprasti, kodėl jis kitoks - ypač tai aktualu mūsų pasaulyje, kur žmonės, turintys bet kokių nukrypimų nuo standarto - kalbu nebūtinai apie apsigimimus- yra pasmerkiami. Pačios didžiausios Jums stiprybės ir kuo greičiau išgirsti žinią - JŪS LAUKIATES 4u.gif . Garantuoju - vaikelis į Jūsų šeimą ateis sveikas, nepakartojamas ir pats nuostabiausias.
Atsakyti
Niekas nuo to neapsaugotas... deja... verysad.gif Pati dariausi tyrima, del ramybes, smagu, kad viskas buvo gerai, tuomet ir laukimas buvo be papildomu negeru minciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vasareja123 @ 2010 04 15, 19:48)
genetiniai tyrimai neparodys ar tavo vaikas bus kurčias -aklas ir t.t gali būti ir gimdymo traumos:verysad:



Sveikos, esamos ir būsimos mamytės. Esu naujokė ir noriu prisijungti prie jūsų pokalbių, galbūt net būsiu kam nors naudinga smile.gif


Dėl aklumo negaliu drąsiai teigti, tačiau Lietuvoje jau atliekami genetiniai kurtumo tyrimai, todėl dar vaikeliui negimus jau galima sužinoti ar jis turės tokią patologiją. Tačiau, kaip ir sakė vasarėja, kurtumas gali būti ir įgytas. Ir ne tik dėl gimdymo traumos, bet ir neštumo metu sergant tam tikromis ligomis. Tokiu atveju genai niekuo dėti.
Atsakyti
nu la bai jau čia ,,vietoj" paksutinysis postas doh.gif

mes darėmės tik ta pirmąjį genetinį tyrimą, dėl antrojo mano gin pasakė- manau , kad nereikia, nes pirmas viskas ok... bet esu girdėjusi atvejš ir čia va tik ką perskaičiau, kai pirmas tyrimas būna ok, o antras jau nebe... bet taip ir nepasidariau to antrojo tyrimo su viltimi, kad viskas bus ok thumbup.gif

tik yra šiek tiek nerimo dėl paveldimumo iš vyro pusės, kur jo teta apsigimusi su nesivystančiais kaulais... na jie tokie sutraukti... bet kai kadaise buvome Vilniuje genetikos centre mums super genetikė thumbup.gif skaičiavo ten tuos visokius genotipus, tikimybes ir anot jos neutrėtų būti paveldiumumo...

tik nervina, kai artimieji ,,gąsdina" ir patys gąsdinasi dėl mano viso nėštumo metu leidžiamųsi vaistukų į pilvo raumenis (skystinti kraujui)- na, tipo gims in.... nesitaria net tas žodis) ir pan... todėl antrojo nestuke.gif metu , net nuslėpėm nuo tėvų, jog ir vėl leidžiuos vaistukus... dėl šventso tėvų ir savo ramybės...

o gulint kelias sav KMUK pir manęs gulėjo merginukė, kuri sužinojusi apie galimus apsigimimus pati pasirinko nutraukti nėštumą, nes jau giminėj turėjo vieną pvz... žiauru doh.gif žiauriausia buvo tai, kad ji naktį paskatinus ,,gimdymą" prarado vaikelį, o ryte atėjus daktarė sako- tai jau galit važiuoti namo doh.gif - na, aišku ne psichologinė tarnyba, bet...


aš dažnai galvodama apie tą vyro tetą galvodavau, kas būtų jeigu būtų... ir kai laukiausi taip išsvajotos ir per didelius sunkumus atėjusios pirmosios dukrelės sakiau- kaip bus, taip, bet tai mūsų vaikas, mūsų kraujas... o su antru nėštumu pagalvojau, jei sužinočiau ką negero, gal ir ryžčiausi... na, suprantat kam... bet tai vėl atrodo sąžinė užgraužtų paskui visą gyvenimą doh.gif verysad.gif tiek, kad dabr medicina visagalė. na ne visagalė, bet gali daug ką padaryti... nes ta vyro teta savo laiku nebuvo nei operuota nieko...

na, tikėkimės pačio geriausio thumbup.gif ir vykim blogas mintis šalin.....

o kiek būna vaikučių su gimdymo traumom doh.gif nuo to nesam nė viena apdrausta, nors ir su ,,visagale" medicina doh.gif
Atsakyti
Sidrulka ar pas tave ne AFS sindromas????? nes as ji turiu ir tiesa pasakius bijau rizikuoti. Nors daktarai ramina, kad ziures .
Atsakyti
istrinta zinute
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DoNata1987: 14 balandžio 2011 - 18:58
Su pirmąja dukryte nesidariau jokių tyrimų, užteko echoskopo parodymų, ypač kadangi dar mano tėvas echoskopuoja, tai jis anūkėlei visus pirštus suskaičiavo, kraujotaką ištyrė ir pan. lotuliukas.gif O su antrąja tyrimus (PRISCĄ I ir II) pasidariau, buvau ir pas genetikę 12 sav., pagal tyrimus viskas OK, taip ir turi būti drinks_cheers.gif Gimdymas už dviejų sav.
Atsakyti