Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai, baimė pagimdyti ligoniuką

kur visos mamytes dinge? tuscia, ramu temelej verysad.gif
Atsakyti
As irgi prisibijau...
Planuojam spinduleli, taciau bijau...
Mano vyras serga diabetu... verysad.gif heart.gif
Daktarai sako planuoti, nepergyventi.... Taciau labai neramu... Prisiklausiau visokiu istoriju apie persileidimus, negalejima ilgai pastoti.... verysad.gif
Atsakyti
Baimiu visada yra. Dabar gal medicina pazengus ir gali istirti ar sveikas kudikis ar ne, bet tuo metu kai mama laukesi sesers (pries 20 metu), jai sake kad gims nesveikas vaikas, sake darytis aborta. Bet mama atsisake, pagimde sveika mergaite. ir uzaugo ji sveika tik imunitetas silpnas ir nuolat kamuoja visoki negalavimai, bet jie nei psichinei nei fizinei sveikatai nepavojingi. Zodziu sveikas vaikas. Va ir negimdyk, apsigimes bus lia lia lia...
Atsakyti
QUOTE(xxsxx @ 2009 06 25, 12:30)
As irgi prisibijau...
Planuojam spinduleli, taciau bijau...
Mano vyras serga diabetu... verysad.gif  heart.gif
Daktarai sako planuoti, nepergyventi.... Taciau labai neramu... Prisiklausiau visokiu istoriju apie persileidimus, negalejima ilgai pastoti....  verysad.gif

Diabetas, nera apsigimimu rizikos faktorius. Gali buti tik taip, kad ir vaikas paveldes polinki sirgti diebetu. Be to jei serga vyras, o ne moteris, tai sekmingai gali isnesioti ir pagimdyti, del to galvos net nesuk sau mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes, reikia skubios Jusu konsultacijos. Nusprendziau darytis genetini tyrima, mano ginekologas dave siuntima i privacia klinika, ten paskambinus man pasake, kad daro tik echoskopu sprando rauksles persvieciamumo tyrima, o kraujo nedaro g.gif O as kiek girdejau daug kam kraujo daro g.gif Kaip manot, kuris tyrimas svarbesnis ir reikalingesnis? man reikia skubiai apsispresti ....... Gal kuriai dare ta echoskopini tyrima, kaip ten viskas vyksta? kokiu mazdaug tikslumu nustato apsigimima?
Atsakyti
as taip pat prisibijau, bet manau cia naturalu, kiekviena mama del savo leliuko esamo ar busimo pergyvena
Atsakyti
mergkes, nejaugi nei viena nepatarsit kaip cia man geriau pasielgti su tais tyrimukais?
Atsakyti
QUOTE(blondynka @ 2009 09 30, 21:44)
mergkes, nejaugi nei viena nepatarsit kaip cia man geriau pasielgti su tais tyrimukais?

Manau, kad tau bus gerai jei ir sprando raukslele svies, nes pagal jos dydzio rodiklius mato ar gali buti apsigimimu del Dauno ir jei nemaisau Edvardsono sindromo.Daktarai siuncia tirtis kraujo kai patenki i rizikos grupe, veliau jei tyrimai rodo padidinta rizika, siuncia aibei kitu nemaloniu tyrimu ir proceduru.Tau ramybes delei uzteks ir sio tyrimo, o jis atliekamas kaip eiline ecoskopija tik matuoja raukslele.Ir kiek zinau, jis atliekamas ne veliau, kaip 12 mestumo savaite, nes veliau jau nebeteisingas, todel paskubek mirksiukas.gif O jei kas bus negerai, tai ir kraujuka nusius tirtis.Laikykis 4u.gif

Ir dar klausi kokiu tikslumu nustato apsigimima - tau nepasakys kad 100% viskas gerai, ar blogai.Tiesiog rodo padidinta rizika, kuri kiekvienai priklauso skirtinga pagal amziu, ir tada siuncia kitu issamiu tyrimu.Jei jau buna visai visai didele rizika(tau parodys skaiciukus pvz 1:100), tu jau spresi ka daryt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo torturo: 02 spalio 2009 - 09:48
QUOTE(torturo @ 2009 10 02, 10:44)
Manau, kad tau bus gerai jei ir sprando raukslele svies, nes pagal jos dydzio rodiklius mato ar gali buti apsigimimu del Dauno ir jei nemaisau Edvardsono sindromo.Daktarai siuncia tirtis kraujo kai patenki i rizikos grupe, veliau jei tyrimai rodo padidinta rizika, siuncia aibei kitu nemaloniu tyrimu ir proceduru.Tau ramybes delei uzteks ir sio tyrimo, o jis atliekamas kaip eiline ecoskopija tik matuoja raukslele.Ir kiek zinau, jis atliekamas ne veliau, kaip 12 mestumo savaite, nes veliau jau nebeteisingas, todel paskubek mirksiukas.gif O jei kas bus negerai, tai ir kraujuka nusius tirtis.Laikykis 4u.gif

Ir dar klausi kokiu tikslumu nustato apsigimima - tau nepasakys kad 100% viskas gerai, ar blogai.Tiesiog rodo padidinta rizika, kuri kiekvienai priklauso skirtinga pagal amziu, ir tada siuncia kitu issamiu tyrimu.Jei jau buna visai visai didele rizika(tau parodys skaiciukus pvz 1:100), tu jau spresi ka daryt 4u.gif



Aciu, jau ramiau wub.gif
Atsakyti
sveiko,as ir truputeli bijau del visokiu ligu,nes dirbu su nesveikais vaikuciais ir visko prisiziuriu,bet save nuteikineju,kad viskas turi but gerai thumbup.gif
Atsakyti
cia matyt niekas deja neapsaugotas ir niekas negali suplanuoti kaip kas bus unsure.gif bet visiem turi buti viltis kad bus viskas gerai mirksiukas.gif bukim optimistai ir bus viskas gerai thumbup.gif
Atsakyti
Vien optimizmu remtis NEGALIMA. Aš už tai, kad bent jau ŽINOT, ar sveiką vaiką pagimdysi, ar yra kokia nors rizika ir taikytis su tuo po truputį.
Mano nėštumas buvo normalus, niekad 'biuletenio' neturėjau, ginekologai tik džiaugėsi tokiu sklandžiu nėštumu. Ir netyrė, pirmą echo padarė 21 sav, pačiai REIKALAUJANT. Aš jau nekalbu apie jokius sindromus. Jau tada poliklinos echoskopuotoja pasakė, kad mato vandenukus galvoje "DAUG". KMUK paneigė. Bet nėštumo pabaigoje vistik patvirtino (38 sav).
Mano dukrytei metukai, turi įgimtą hidrocefaliją, bėdų su regėjimu, priskirti akinukai nuo 6 men, kurie nepadeda. Operuosim žvairumą.
Nei mano, nei vyro giminėj nėra apsigimimų, net nėra žvairių. Pastojau 28,tai irgi manau, nesena dar...
Invalidumo neturim, vaikas vystosi normaliai...Bet aš matau, kaip auga normalūs vaikai, kiek džiaugsmo tėvams suteikia, kaip greit visko išmoksta ir nereikia tąsytis pas gydytojus, jaust nuolatinį stresą...pavargau...O grįžus iš gydytojų jaust dar didesnę nervinę įtampą,kai pasako, kad smegenys ne taip vystos, kaip normalių vaikų...kad niekad gerai nematys...o dar skatina gimdyt antrą, tik išsitirt patiems (ABIEMS TEVAMS) ir dukrytei, nuo ko ta ligelė. Tai norisi nusišaut...po tiek rūpesčių nesinori to paties kartoti iš naujo. Kaip jiems atrodo, jei būdama nėščia, tąsysiuos po kelis kartus į sav su dukrele į kineziterapijas, pas šeimos gyd, neurologus, okulistus, neurochirurgus,logopedus..
Epilogas: tokius gyd pasiųsčiau eit mokytis iš naujo, kurie sako, viskas gerai, nešiok ramiai, o patys net piršto nepajudina, kad ištirt...
Atsakyti