Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai, baimė pagimdyti ligoniuką

situos zodzius neabejotinai parase motina, auginanti neigalu vaika, nes kiekvienas zodis gryniausia teisybe...
Atsakyti
QUOTE(emigrante @ 2009 02 27, 08:32)
nors gydytojai daug kartu mums kartojo, jog buna tokiu vienetiniu atveju i rnera ko baimintis ir galvoti, kad kita svaikelis tai pat gali buti nesveikas. Planuojam liepa gryzti i Lietuva tai bandysiu apsilankyti Lietuvos genetikos centre ar jau pastojusi ar dar planuojanti, labai ydomi butu ju versija ir zinoma apsauga gedos nedaro.


mano pirmasis buvo smarkiai apsigimes, mes su MB issityrem genetikos centre,apsigimimu pagal tyrimus nerode,tai buvo atsitiktinis atvejas, kai laukiausi tikejau kad viskas bus gerai, noras buvo didesnis uz baime smile.gif,turiu sunu jau 14m.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte2: 02 kovo 2009 - 20:19
QUOTE(saulyte2 @ 2009 03 02, 21:18)
mano pirmasis buvo smarkiai apsigimes, mes su MB issityrem genetikos centre,apsigimimu pagal tyrimus nerode,tai buvo atsitiktinis atvejas, kai laukiausi tikejau kad viskas bus gerai, noras buvo didesnis uz baime  smile.gif,turiu sunu jau 14m.


Labai dziaugiuosi del jusu. Tikekimes, kad mes sulauksime geru tyrimu rezultatu ir tada pradeja planuoti vaikiuka susilauksime sveiko dziaugsmelio. Labai paguode jusu pasisakymas, istikruju tai yra ne tik teoriskai bet ir praktiskai, tikekimes, kad musu atvejis taipat buvo atsitiktinis.
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2009 03 02, 21:18)
mano pirmasis buvo smarkiai apsigimes, mes su MB issityrem genetikos centre,apsigimimu pagal tyrimus nerode,tai buvo atsitiktinis atvejas, kai laukiausi tikejau kad viskas bus gerai, noras buvo didesnis uz baime  smile.gif,turiu sunu jau 14m.

Kokius tyrimus genetikos centre darėtės?
Atsakyti
QUOTE(Toe @ 2009 03 13, 10:29)
Kokius tyrimus genetikos centre darėtės?



Man irgi idomu kokius genetinius tyrimus daro tevams, planuojantiems nestuma, kai pries tai jau buvo apsigimimas?

Mes su savo angeleliu atsisveikinome pries puse menesio. Kolkas dar laukiam skrodimu isvadu, bet aisku, kad buvo daugybiniai apsigimimai. Ir skaudziausia tai jog isnesiojau iki pat galo kai nustojo plakti jo sirdute, o sako, kad jei jau buna stiprus apsigimimas tai vaisius pasisalina anksciau... bet pasirodo ne. Gydytojai apsigimima pamate 32sav, del to isnesiojus iki 40sav jau buvau patikejus, kad musu lelius gyvens, bet deja...

Atsakyti
Noreciau ir as isitraukti i sia tema.
Mes taip pat auginame vaikuti su genetine liga gimusi. Bandem tirtis abu su vyru, kodel taip atsitiko. Deja, kraujo tyrimas nieko neparode. Kaip issireiske gydytojas, tai buvo tiesiog atsitiktinumas.
Taciau dabar labai svajojam susilaukti antro vaikelio, bet negaliu atsikratyti baimes, kad vaisius vel gali buti apsigimes. Todel domiuosi ir ieskau informacijos apie tyrimus pries pastojant.
Tokie tyrimai egzisuoja, taciau jie yra labai brangus ir vargu ar kada nors Lietuvoje bus iteisinti. Jei norite apie tai pasiskaityti, cia straipsnis http://www.vaisingum...ex.php?cid=2185
Todel belieka tirtis jau pastojus, t. y. kai jau savyje nesioji gyvybe. Deja, labai daugeliu atveju, net ir issityrus, jau nieko nebegali pakeisti (aisku, jei nesi dirbtinio persileidimo salininke).

Ryztis ar ne pastoti - lieka tik tiketis, viltis, intuityviai nujausti, kad ir tau viena diena nusisypsos sekme susilaukti sveiko vaikucio.
Atsakyti
labutis mamytes ,as dar labai noriu suzinoti kiek kainuoja ne kiek besilaukianciai mamytei kainuoja genetiniai tyrimai.bet vat kaip pries mane mama rase kad abu tevai tyresi jieskojo is kurio galejo paveldeti.tai vat noriu pati issitirti ar mano ligele paveldima kad buciau saugi del antrojo,nors ir pirmasis aciu dievui sveikas.o gal si karta tiesiog pasiseke.noriu gyventi ramiai ir lauktis vaiko antrojo taip pat ramiai.kiek kainuoja tyrimai tiesiog issitirti? siuntima turiu.pirmas kartas bijau ir skambinti,ir kad nesiblaskyciau labai.turbut pirma prisiregistruoti reikia gydytojo konsultacijai po to turbut gydytojas paskirs data kada paims tyrimus ????????????o konsultacija kainuoja??
Atsakyti
Jeigu turite siuntima, tereikia uzsiregistruoti genetiku konsultacijai. Tada bus pirmine konsultacija, po jos gydytojas nuspres ar reikia darytis tyrimus. Niekas nekainuoja jei turite siuntima ir jei esate drausta, t.y. dirbote, mokejote sodrai ir turite pakankama draudimini staza (tikriausiai).
Atsakyti
QUOTE(Toe @ 2009 03 13, 10:29)
Kokius tyrimus genetikos centre darėtės?


net nepamenu, tai buvo pries 14m., eme is venos krauja, as pries kokius 8m kartu su MB konsultavomes genetikos centre del antro leliaus, planuoti leido, bet deja iki siol nera, nes pas MB problema.
Papildyta:
QUOTE(waiber @ 2009 04 16, 22:50)
Man irgi idomu kokius genetinius tyrimus daro tevams, planuojantiems nestuma, kai pries tai jau buvo apsigimimas?

Mes su savo angeleliu atsisveikinome pries puse menesio. Kolkas dar laukiam skrodimu isvadu, bet aisku, kad buvo daugybiniai apsigimimai. Ir skaudziausia tai jog isnesiojau iki pat galo kai nustojo plakti jo sirdute, o sako, kad jei jau buna stiprus apsigimimas tai vaisius pasisalina anksciau... bet pasirodo ne. Gydytojai apsigimima pamate 32sav, del to isnesiojus iki 40sav jau buvau patikejus, kad musu lelius gyvens, bet deja...


uzjauciu jus del netekties, zinau ka isgyvenot angel_sadangel.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte2: 28 balandžio 2009 - 18:35
QUOTE(Amarila @ 2009 04 28, 11:50)
Jeigu turite siuntima, tereikia uzsiregistruoti genetiku konsultacijai. Tada bus pirmine konsultacija, po jos gydytojas nuspres ar reikia darytis tyrimus. Niekas nekainuoja jei turite siuntima ir jei esate drausta, t.y. dirbote, mokejote sodrai ir turite pakankama draudimini staza (tikriausiai).

buvau gavusi toki siuntima..Taciau neitin man jis buvo idomus..Tikejau ir zinojau,kad viskas bus gerai,mylejau savo maza butybe netiriant ar "ten viskas normoje"...
Viskas ir gerai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(waiber @ 2009 04 16, 22:50)
Man irgi idomu kokius genetinius tyrimus daro tevams, planuojantiems nestuma, kai pries tai jau buvo apsigimimas?

Mes su savo angeleliu atsisveikinome pries puse menesio. Kolkas dar laukiam skrodimu isvadu, bet aisku, kad buvo daugybiniai apsigimimai. Ir skaudziausia tai jog isnesiojau iki pat galo kai nustojo plakti jo sirdute, o sako, kad jei jau buna stiprus apsigimimas tai vaisius pasisalina anksciau... bet pasirodo ne. Gydytojai apsigimima pamate 32sav, del to isnesiojus iki 40sav jau buvau patikejus, kad musu lelius gyvens, bet deja...


Laba,reiksiu didele didele uzuojauta tavo seimai. Noreciau pasidalinti savo patirtimi. Tavo tiesa, kad dazniausiai kudykelis jeigu yra apsigimes pasisalina anksciau is organizmo(musu dukrute gime 25sav, nes turejo stuburo problema).Mes taip pat laukem skrodimo isvadu laukem, dnr genetiniu ir visu kitokiu tyrimu, nors gydytojas ginekologas tik isleides is ligonines pasake kad galite drasiai palnuoti kita vaikeli, ir tai nereiskia, kad jis bus apsigimes.
Jis dar pasake, kad kudikiui visi negerumai, apsigimimai susiformuoja iki 12 nestumo svaiteles, tai galim aistirti apziureti ir tada nustacius situacija jau patys tevelai turi spresti kaip toliau pasielgti.
Uzsuk i musu temuke, cia visos mamytes netekusios savo vaikiuku.http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=390545&st=0
Atsakyti
su mamyciu dienuke
user posted image
Atsakyti