Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

Sėdėjau ir sumislijau, kad reik surinkt visas kepšes į krūvą ax.gif
Dabar visada rasim ko reik ir ko nereik lotuliukas.gif
NERTOS KEPURYTĖS, SKRYBĖLĖS
Atsakyti
Labai ačiū už savo kolekciją,Super,viskas vienoje vietoje.
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2007 04 21, 13:33)
Gal galit paaiškinti, kaip neriamas toks ženkliukas? Žinau, kad su vienu užmetimu, bet tas kabliukas  g.gif ?
user posted image

Reik "apkabint" ankstesnės eilutės stulpelį rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(arite @ 2007 04 21, 16:26)
Reik "apkabint" ankstesnės eilutės stulpelį rolleyes.gif

O kaip tai padaryti? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
biggrin.gif pabandysiu paaiškint.

Vąšelį duri ne į ankstesnę eilutę, bet "apkabini" ankstensės eilutės stulpelį, ištrauki siūliuką ir neri toliau kaip parastą stulpelį.
Atsakyti
Noriu ir as prie jusu prisijungti ax.gif

Dabar neriu dukrai skarele bigsmile.gif
Beje gal galite parasyti kur Kaune perkate nerimui siulus? As pirkau Casa Lanoje. Zinau kad anksciau pardavinejo siulus prie 25 mecio turgaus, bet siandien apejau visa turgeli ir nieko neradau blink.gif Labai noriu nusipirkti pereinanciu spalvu siuliukus.
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2007 04 20, 18:26)
Niu va, aš irgi nunėriau tą kepurytę ananasinę  thumbup.gif Man kažkaip vienoj vietoj pasitraukė, tai gavosi kad tas kraštukas toks kaip bryliukas  g.gif Gal kai išsiskalbs kitaip atrodys  g.gif
user posted image



Vaidullka, o tavo keputyte kitaip atrodo, nei maniske g.gif Man tai net graziau, kad krastelis kaip bryliukas gavosi thumbup.gif
Ir dar pas tave taip dekoratyviai iskilusios atrodo vieno stulpelio "juosteles" thumbup.gif Kaip cia taip gaunasi? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Misty: 22 balandžio 2007 - 09:24
Ačiū 4u.gif
Aš ir kai nėriau,žiūrėjau kad mano gaunas kitaip nei tavo, matyt taviškė nepasitraukė toj vietoj. O man kai pasitraukė tai gavosi tokia, kaip senovėj būdavo naktinės kepuraitės, apačia sutraukta, o viršus toks apvalainas lotuliukas.gif lotuliukas.gif

bet tavo tai man kaip tik labiau patinka, nes man gražiau kaip tokia prigludus bigsmile.gif

Papildyta:
QUOTE(Misty @ 2007 04 22, 10:23)
Ir dar pas tave taip dekoratyviai iskilusios atrodo vieno stulpelio "juosteles" thumbup.gif Kaip cia taip gaunasi? unsure.gif


Čia kurioje vietoje taip blink.gif
Aš apnėriau tris eilutes žemu stulpeliu, o po tą vėžio žingsnį dariau. Tas vėžio žingsnis gavosi toks kaip apsuktas g.gif Gėda sakyt, neriu nuo tada kai dar nemokėjau skaityt, o vėžio žingsnį pirmą kart dariau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidullka: 22 balandžio 2007 - 09:48
QUOTE(Misty @ 2007 04 22, 10:23)
Ir dar pas tave taip dekoratyviai iskilusios atrodo vieno stulpelio "juosteles" thumbup.gif Kaip cia taip gaunasi? unsure.gif

ir aš tai pastebėjau,labai thumbup.gif .išduok paslaptį ką padarai? g.gif apvedžiau raudonai ( atsiprašau kad redagavau Tamstos nuotraukytę flirt.gif )
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gida: 22 balandžio 2007 - 09:59
O aš galvojau kad man čia negražiai gaunas doh.gif
Nežinau kodėl man taip gavosi, bet čia viskas per tą nemokėjimą daryt šio raštuko lotuliukas.gif
Nėriau pagal šitas foto vežio žingsnis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidullka: 22 balandžio 2007 - 09:47
QUOTE(Misty @ 2007 04 22, 10:23)

Ir dar pas tave taip dekoratyviai iskilusios atrodo vieno stulpelio "juosteles"

Ir man patiko tie iškilimai, bet... Vaidulka niekaip nenori išduot, kaip taip padarė g.gif

QUOTE(Vaidullka @ 2007 04 22, 10:47)
Nežinau kodėl man taip gavosi, bet čia viskas per tą nemokėjimą daryt šio raštuko

Gerai, jei nemokant viskas taip gautųsi... thumbup.gif

Neriu ir aš tokią. Deja, vos ne pusę nunertos išardžiau - kažko labai stipriai išplatėjo, teko sumažint motyvų skaičių. Įdomu bus palygint, kas gausis ax.gif
Atsakyti
Nu jei dar neišdaviau, tai vadinas nesuprantu apie ką kalba eina doh.gif lotuliukas.gif

tei sakant ne visi dieną mato lotuliukas.gif
tik dabar pastebėjau redaguotą fotkę. Čia tie iškilę stulpeliai gaunas kai neri apkabinant žemiau esantį stulpelį.
Va šituo ženkliuku pažymėtas, pasinaudojau paveiksliuku bigsmile.gif
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidullka: 22 balandžio 2007 - 19:15