Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

QUOTE(rasa32 @ 2007 04 18, 23:15)
Labai graziai tinka dukrytei wub.gif
As irgi savaitgali tokia pat nuneriau savo vyresnelei ax.gif .Gavosi labai graziai,bet uzsidejus kazkaip negraziai atrodo schmoll.gif ,kazkaip tas krastas per daug prigludes atrodo....Kaip manot,o jei ant krastelio dar kokius raukinukus prinerus g.gif


Prašom pasirodyti mirksiukas.gif
ir aš ją pradėjau narplioti,žiūrėsim kas gausis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2007 04 18, 22:15)
Labai graziai tinka dukrytei wub.gif
As irgi savaitgali tokia pat nuneriau savo vyresnelei ax.gif .Gavosi labai graziai,bet uzsidejus kazkaip negraziai atrodo schmoll.gif ,kazkaip tas krastas per daug prigludes atrodo....Kaip manot,o jei ant krastelio dar kokius raukinukus prinerus g.gif

pasirodykit mirksiukas.gif
o raukinukai ant tokiu kepuryciu man visada grazu -ypac pypliukem wub.gif thumbup.gif

o as skaryte dabar neriu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 19 balandžio 2007 - 08:29
QUOTE(Zhuvycia @ 2007 04 18, 22:01)
Oi, labai lengva: nuneri pynute gerokai ilgesne, nei nori juosteles ilgio, ir tada i kiekviena akute neri kokius 7-9 stulpelisu su uzmetimu. Viena eile nuneri ir viskas - juotele gatava.


Ačiū. Taip ir žinojau, kad čia lengva, bet nepasitaikė po ranka nei pavyzdžio, nei aprašymo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gugile @ 2007 04 17, 15:49)
o gal kas matet kur schemute kepurytes su snapeliu berniukui? 4u.gif



QUOTE(poeme @ 2007 04 18, 12:34)
Gal turite ir vyruku kepuryciu schemuciu ? ax.gif



padekit labai reikia...
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2007 04 18, 13:52)
Tai vat, kad su tais bernais vienas vargas. Aš irgi seniai ieškau, bet vienintelis variantas, kurį radau, buvo šita nugaroj surišama kepurytė
http://photofile.ru/...132193/#breadcr
Aprašymas:
http://photofile.ru/...132198/#breadcr

Aciu labai biggrin.gif Maciau sita, reikia pabandyt nunerti. Man tai labai grazu maziem berniukams nertos kepuraites, aisku ne ananaso lapais. Mano 3 metuku, tai esu nunerusi paprastai su 1 uzmetimu, sviesiai melyna, labai graziai atrodo. Galvojau gal kas kitokia schemute turetu blush2.gif Mergaitems cia labiau pasiseke 4u.gif
Atsakyti
Niu va, aš irgi nunėriau tą kepurytę ananasinę thumbup.gif Man kažkaip vienoj vietoj pasitraukė, tai gavosi kad tas kraštukas toks kaip bryliukas g.gif Gal kai išsiskalbs kitaip atrodys g.gif
user posted image
Ir berniukiška kepkė thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2007 04 20, 17:26)
[color=blue][font=Courier]Niu va, aš irgi nunėriau tą kepurytę ananasinę  thumbup.gif Man kažkaip vienoj vietoj pasitraukė, tai gavosi kad tas kraštukas toks kaip bryliukas  g.gif Gal kai išsiskalbs kitaip atrodys  g.gif


labai grazi ir dabar thumbup.gif thumbup.gif kiba ardysiu zaliuke ir nersiu sita lotuliukas.gif nes viena pradeta tik,bet nikaip nerandu laiko..gal kitam modeliukui rasciau lotuliukas.gif
Atsakyti
O kokia ta žaliukė? Ar čia tik spalva tokia, ar čia koks modeliukas nematytas?
man dabar kepšių manija, tai nežinau net nuo ko pradėt. o ir neina pradėt nes siūlus išbaigiau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2007 04 20, 18:26)
Niu va, aš irgi nunėriau tą kepurytę ananasinę  thumbup.gif Man kažkaip vienoj vietoj pasitraukė, tai gavosi kad tas kraštukas toks kaip bryliukas  g.gif Gal kai išsiskalbs kitaip atrodys  g.gif
user posted image
Ir berniukiška kepkė  thumbup.gif
user posted image




o ia kartais ne mergaite su ta melyna kepuryte g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rosvile @ 2007 04 21, 13:06)
o ia kartais ne mergaite su ta melyna kepuryte g.gif  smile.gif

Deja ne lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal galit paaiškinti, kaip neriamas toks ženkliukas? Žinau, kad su vienu užmetimu, bet tas kabliukas g.gif ?
user posted image
Ir gal galit vėžio žingsnelio schemutę įmesti ar paaiškinti.. Nelabai gaunasi blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Maja*: 21 balandžio 2007 - 12:35
Vaidulka, as irgi nuneriau ta ananasine kepuryte, tai irgi pasitempe ir gavos kaip su bryliuku
Atsakyti