Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

Paukščiuk,labai daili kepuryte ,kaip ir modeliukas angel.gif Lincikas, nezinau ar verta siusi ,nes kokybe labai prasta ,kai nufotkinu is knygos nemazai apsisviecia ,o skanerio dabar neturiu ,vyras po ryt is komandiruotes turetu parsivesti ,gal tada nuskanavus atsiusiu,geresnes kokybes rolleyes.gif nors sita viena galiu tau atsiusti pasiziuresi gal suprasi wink.gif
Atsakyti
jau kepuriukų gražumas (visų thumbup.gif )
o čia mano kažkada nerti kepuriukai ax.gif , vieni išaugti, atiduoti, kiti nešiojami ir mėgiami ax.gif ax.gif

Pernykščiai:
rausvas
rožinis
dar rožinis
morkavas smile.gif

Šįmetiniai ax.gif :
margutis
paprastutis

Berniukiški mirksiukas.gif :
dangiškas
su laiveliu
mėlynas

ankstesnių nešovė į galvą fotografuot ax.gif
o dabar neriu pagal šioje temoje įdėtas schemutes wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakondaaz: 20 birželio 2007 - 14:25
QUOTE(Anakondaaz @ 2007 06 20, 14:24)

o čia mano kažkada nerti kepuriukai ax.gif , vieni išaugti, atiduoti, kiti nešiojami ir mėgiami ax.gif  ax.gif

grazus thumbup.gif bet dauguma tokie jau reti unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
Labai kiuksiška idėja tos berniukiškos kur gale susiriša thumbup.gif
Dar nemačiau tokios lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakondaaz @ 2007 06 20, 14:24)


Kepurytės tikrai gražios wub.gif Jei negaila, įmesk laivelio schemutę ar aprašymą ax.gif aš savo berniukui ir prie kepurytės prisegsiu blush2.gif

QUOTE(bugytė @ 2007 06 20, 14:27)
Labai kiuksiška idėja tos berniukiškos kur gale susiriša  thumbup.gif
Dar nemačiau tokios  lotuliukas.gif


Tai kad šis modeliukas jau seniai populiariausias šio forumo berniukų modeliukas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Lincikas @ 2007 06 20, 15:33)
Tai kad šis modeliukas jau seniai populiariausias šio forumo berniukų modeliukas  tongue.gif


Aš čia retas svečias hihihi.gif o gerai pagalvojus, gal apskritai pirmąkart užsukau mastau.gif
Turėjau galvoje, kad nei pirkti nei mieste tokios nemačiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bugytė: 20 birželio 2007 - 14:36
QUOTE(*Maja* @ 2007 06 19, 14:18)
Emaliukes kepurytės
user posted image


O čia atsiųsta schemutė smile.gif

user posted image

ir paaiškinimas: "aš ,kai nėriau ten nurodyta ,kad su vienu užmetimu o aš nėriau su dviem užmetimais ir kur tas spurgiukas nurodytas iš 4 kilpučių aš dariau po 5 kilputes."
Papildyta:
QUOTE(bugytė @ 2007 06 20, 14:35)
Aš čia retas svečias  hihihi.gif o gerai pagalvojus, gal apskritai pirmąkart užsukau  mastau.gif
Turėjau galvoje, kad nei pirkti nei mieste tokios nemačiau  smile.gif


Aš mačiau jau turguj smile.gif viena moteris neria pagal kelias schemas iš šio forumo ir parduoda smile.gif ir kaip tik mačiau dangiškos spalvos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lincikas @ 2007 06 20, 15:40)
viena moteris neria pagal kelias schemas iš šio forumo ir parduoda smile.gif ir kaip tik mačiau dangiškos spalvos  ax.gif

Va va, o aš kažkada prabėgdama užmečiau akį į megztukus ir pagalvojau kažin kur man matyti tie modeliukai mastau.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2007 06 20, 11:12)
Tereikia išmatuoti galvos apimtį, padalinti iš 2 ir padalinti iš 3,14 gausi atstumą nuo kepurytės centro iki tos vietos, kada jau pradėti siaurinti. O toliau neri tuo pačiu vis rašteliu nei pridėdama nei atimdama akių.
Bet galiu mestelti keletą schemelių į tavo email  mirksiukas.gif

Koks įdomus skaičiavimo būdas reks išbandyti ačiū aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2007 06 19, 15:18)
Emaliukes kepurytės
user posted image
user posted image
user posted image

Labai grazi kepuryte ir me tik wub.gif Gal krastelio chemute turit ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inetux: 20 birželio 2007 - 15:08
Laba,chemutes neturiu ,nes is galvota ji,tiesiog baigus pagrindini rasta nerti, apneriau visa krasta zemu stlpeliu neriau i kekviena akute,apmetusi pradejau kita eilute i kekviena spurgiuka neriau 8 stulpelius su dviem uzmetimais,,nunerus 8 stulpelius spurgiuke nuneriu 2 kilputes ir neriu i eilute esancia tarp spurgiuku ties viduriu ,tada neriu vel dvi kilputesuzmetu du uzmetimus ir vel neriu i spurgiuka ir taip visa eilute,sekanti eilute taip pat,,paskutine eilute pakeiciau siulus ir tiesiog neriau tuos spurgiukus ,kur auksciau parodyta chemutej,tiesiog nuneri 5 kilputes ir neri i kekviena akute,tikiuosi suprasi ,nes nesu ssuper nereje tik pradedanti tai nelabai moku paaiskinti,gal aciras kas geriau paaiskins rolleyes.gif
Papildyta:
Anakondaaz @ Saunuole,kiek graziu kepuryciu thumbup.gif reikes ir man sunuij pabandyti ta su laiveliu , nuneriau toke dryzuota balta melsva tipo jureiviska,bet kasko truko manau kad tas laivukas labai tiks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lincikas @ 2007 06 20, 15:33)
Kepurytės tikrai gražios  wub.gif  Jei negaila, įmesk laivelio schemutę ar aprašymą  ax.gif  aš savo berniukui ir prie kepurytės prisegsiu  blush2.gif



negaila, tik kad seniai nėriau, o be to iš galvos, tai nelabai turiu schemutės ax.gif
čia tereikia pasipiešti kaip įsivaizduoji ant popieriaus, kokio dydžio ir nerti žemais arba stulpeliais su užmetimu pagal brėžinukus, atitinkamai mažinant/didinant stulpelių skaičių eilutėje. Taip bet kokią aplikaciją nunerti galima mirksiukas.gif
sėkmės! 4u.gif

o kad reti kepuriukai, tai taip, bet man taip gražiau ax.gif , vasarai gi mirksiukas.gif bigsmile.gif . O berniukui labai "mandri" raštai netiktų... g.gif
Atsakyti