Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

QUOTE(*Maja* @ 2007 06 19, 14:18)
Emaliukes kepurytės
user posted image
user posted image
user posted image



norejau paklaust, pagal kokia schemute nerei sia kepuryte blush2.gif
labai graziai nunerei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egverb @ 2007 06 20, 08:26)
norejau paklaust, pagal kokia schemute nerei sia kepuryte  blush2.gif
labai graziai nunerei  4u.gif

čia reikia pas Emaliukę klausti, aš jai tik nuotraukas padėjau įkelti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2007 06 20, 09:43)
čia reikia pas Emaliukę klausti, aš jai tik nuotraukas padėjau įkelti  mirksiukas.gif




O gal tu turi kokiu nors kepuryciu schemuciu, kurios tiktu 3 metu mergaitei? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(egverb @ 2007 06 20, 10:02)
O gal tu turi kokiu nors kepuryciu schemuciu, kurios tiktu 3 metu mergaitei?  blush2.gif

Yra tų schemučių, aš ir saviškei 6 mėn ir draugės mergaitei beveik 4 m paga tą pačią schemutę nėriau. Reikia tik apsiskaičiuoti dydį. Nerti kaip servetėlę iki kol reikia jau siaurinti. O koks atstumas turi būti iki siaurinimo ir paprasta apskaičiuoti. Tereikia išmatuoti galvos apimtį, padalinti iš 2 ir padalinti iš 3,14 gausi atstumą nuo kepurytės centro iki tos vietos, kada jau pradėti siaurinti. O toliau neri tuo pačiu vis rašteliu nei pridėdama nei atimdama akių.
Bet galiu mestelti keletą schemelių į tavo email mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Maja*: 20 birželio 2007 - 10:16
QUOTE(*Maja* @ 2007 06 20, 10:12)
Yra tų schemučių, aš ir saviškei 6 mėn  ir draugės mergaitei beveik 4 m  paga tą pačią schemutę nėriau. Reikia tik apsiskaičiuoti dydį. Nerti kaip servetėlę iki kol reikia jau siaurinti. O koks atstumas turi būti iki siaurinimo ir paprasta apskaičiuoti. Tereikia išmatuoti galvos apimtį, padalinti iš 2 ir padalinti iš 3,14 gausi atstumą nuo kepurytės centro iki tos vietos, kada jau pradėti siaurinti. O toliau neri tuo pačiu vis rašteliu nei pridėdama nei atimdama akių.
Bet galiu mestelti keletą schemelių į tavo email  mirksiukas.gif



aciu tau labai uz schemutes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=*Maja*,2007 06 20, 10:43]
čia reikia pas Emaliukę klausti, aš jai tik nuotraukas padėjau įkelti mirksiukas.gif
[/quoLaba virsugalvy neriau pagal servietele ir matavau ant dukros galvos,kai jau buvo gana pradejau rastuka is knygos nerti,jei patiko rastas galiu atsiusti El.pasta parasyk i AZ.nes nupasakot nelabai moku naujoke dar esu blush2.gif tik nuotrauka nelabai kokybiska ,bet rastas matosi mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=emaliuke,2007 06 20, 11:05]
[quote=*Maja*,2007 06 20, 10:43]
čia reikia pas Emaliukę klausti, aš jai tik nuotraukas padėjau įkelti mirksiukas.gif
[/quoLaba virsugalvy neriau pagal servietele ir matavau ant dukros galvos,kai jau buvo gana pradejau rastuka is knygos nerti,jei patiko rastas galiu atsiusti El.pasta parasyk i AZ.nes nupasakot nelabai moku naujoke dar esu blush2.gif tik nuotrauka nelabai kokybiska ,bet rastas matosi mirksiukas.gif
[/quote]


butu gerai, kad man i mail'a (eggrig@gmail.com) atsiustum rasteli, nes jis man labai patiko. jei turi kokiu idomesniu rasteliu, tai irgi gali atsiust.
4u.gif
Atsakyti
Va kokį kepuriuka savo pipirui nunėriau, paprastas raštelis, bet man gražu. Gal dėl to kad pati nėriau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2007 06 20, 11:19)
Va kokį kepuriuka savo pipirui nunėriau, paprastas raštelis, bet man gražu. Gal dėl to kad pati nėriau blush2.gif



labai graziai nuneriai, rastelis labai paprastas, taciau sauniai atrodo 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2007 06 20, 11:19)
Va kokį kepuriuka savo pipirui nunėriau, paprastas raštelis, bet man gražu. Gal dėl to kad pati nėriau blush2.gif

pažiūrėjau tavo kitus darbelius, labai patiko floristikos darbeliai. super thumbup.gif thumbup.gif Čia pati viską darei? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2007 06 20, 12:31)
pažiūrėjau tavo kitus darbelius, labai patiko floristikos darbeliai. super  thumbup.gif  thumbup.gif  Čia pati viską darei?  wub.gif

Aga pati blush2.gif , ačiū visom už pagyrimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(emaliuke @ 2007 06 20, 11:05)
Laba virsugalvy neriau pagal servietele ir matavau ant dukros galvos,kai jau buvo gana pradejau rastuka is knygos nerti,jei patiko rastas galiu atsiusti El.pasta parasyk i AZ.nes nupasakot nelabai moku naujoke dar esu  blush2.gif tik nuotrauka nelabai kokybiska ,bet rastas matosi  mirksiukas.gif


Atsiųsk ir man email'u raimiss@kaunas.init.lt, pabandysiu čia įkelti smile.gif ir pati pasižiūrėsiu, nes tikrai patiko smile.gif ax.gif

Paukščiuk, darbeliai nuostabūs... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lincikas: 20 birželio 2007 - 13:05