Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

QUOTE(Misty @ 2007 06 11, 21:56)
Tas ananasines kepures nunėriau dvi, tai besikartojančio rašto eilučiu nėriau beveik dvigubai daugiau, negu schemoje... Na mano siūlai ploni buvo, o ir neriu aš standžiai... Bet vienos eilės tai garantuotai bus per mažai....


tai jau jo, kad per mazai buvo

QUOTE(edinka @ 2007 06 11, 22:05)
Jei siūlai storesni negu Irisas, tai neriant visiškai pilnai pagal schemą gaunasi labai didelė  ax.gif


man net rastas iki galo nesigavo, o jau kepuraite jai liux

QUOTE(Natalija* @ 2007 06 12, 13:13)
As neriau su irisiniais siulais, vašelio nr. 1,00 Neriant pagal schemą, man irgi gavosi kaip servetele unsure.gif
Tris kartus ardziau, kol supratau kiek reikia palikti tu vertikalių eilių (čia aš kalbu apie rašto eiles) Tai va, 45 cm. galvos apimciau as palikau 18 vertikalių eilių. Akių skaicių sumažinau jau nuo 2 eilės. Vertikalių rašto eilių skaičius būtinai turi būti lyginis, kitaip kepurės apačioje pats grožis nesigaus mirksiukas.gif  Tikiosi aiškiai parašiau, jei kas neaišku klausk mirksiukas.gif


turbut supratau unsure.gif as tai pacia pirma eilute dejau ne 12 su uzmetimais, o 9 cool.gif ir gaunasi viskas thumbup.gif

pasirodom :

user posted image

pavadinsiu tai nepabaigtu ananasu hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laukine: 12 birželio 2007 - 21:53
pabaigta kepuryte thumbup.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2007 06 12, 15:16)
Aš darau taip nerdama pagal šitą raštą:
Pamatuoju galvos apimtį, kaip viena mamytė pamokė, apsiskaičiuoju kiek cm reiks nerti kad nesireistų kepurytė (apimtį:3,14:2 gausim ilgį nuo viduriuko) o paskui neriu tuo pačiu rašteliu nepridėdama akių nei mažindama, ji savaime gražiai po truputį pradeda riestis  mirksiukas.gif

o tu tiksliai pagal schemute nerei g.gif nu ne velnio nesigauna, jau n kartu ardziau, bet kaip servetele taip servetele doh.gif doh.gif tease.gif nu visai nebesigaudau, praeita vasara vaikam neriau kepures, tai beveik is pirmo karto gavos ( ne pagal ta schema), o dabar niekaip doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inetux: 13 birželio 2007 - 19:55
QUOTE(Inetux @ 2007 06 13, 20:54)
o tu tiksliai pagal schemute nerei g.gif nu ne velnio nesigauna, jau n kartu ardziau, bet kaip servetele taip servetele doh.gif  doh.gif  tease.gif nu visai nebesigaudau, praeita vasara vaikam neriau kepures, tai beveik is pirmo karto gavos ( ne pagal ta schema), o dabar niekaip doh.gif


Nėriau tiksliai pagal schemą. Gavosi liuks ir dydis pats tas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitute @ 2007 06 14, 11:39)
Nėriau tiksliai pagal schemą. Gavosi liuks  ir dydis pats tas  ax.gif

Aisku, vadinas reik ardyt viska iki galo ir bandyt is naujo, nes taip tik iki 5 eiles ardziau. Ziuriu, musu mergytes tik pora dieneliu skirias wub.gif tai turetu ir mum dydis tikt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inetux: 14 birželio 2007 - 11:35
As savo duktereciai stai tokia nuneriau

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dorin: 14 birželio 2007 - 13:53
http://public.fotki....kai/kepure.html
cia mano kepure krikšto mergaitei,nelabai pavyko, bet čia pirma nerta kepurytė,be schemų iš galvos ir nuotaikos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 14 birželio 2007 - 14:14
QUOTE(dorin @ 2007 06 14, 14:47)
As savo duktereciai stai tokia nuneriau

user posted image

labai graži kepuraitė thumbup.gif
Atsakyti
Dorin, labai šauni kepurytė, be didelių įmantrumų, bet labai dailiai nunerta thumbup.gif
Atsakyti
user posted image

mūsų kiepkos

dorin labai graži kepuryte ir spalva ir raštas thumbup.gif
Atsakyti
Oj, merginos, pamečiau šitos schemutę:
user posted image
Kaip tik užsisakė, kad padaryčiau.
Kiek pamenu, ten nuo vidurio reikia pradėti? g.gif
Gal kas turi?
Atsakyti
QUOTE(Lady_Hatora @ 2007 06 15, 16:18)
Oj, merginos, pamečiau šitos schemutę:

Kaip tik užsisakė, kad padaryčiau.
Kiek pamenu, ten nuo vidurio reikia pradėti?  g.gif
Gal kas turi?


Skarytes schema yra sios temos 25 psl. 4u.gif
Papildyta:
[quote=kulebam,2007 06 15, 11:04]user posted image

mūsų kiepkos



Labai graziai atrodo jusu mergytes su tom kepurytem thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dorin: 15 birželio 2007 - 15:58