Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

QUOTE(laukine @ 2007 06 11, 16:43)
pradejau nerti dukruzei kepuryte ta a la ananasine, o gaunasi ji man kaip servetele...

Jei siūlai storesni negu Irisas, tai neriant visiškai pilnai pagal schemą gaunasi labai didelė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2007 06 11, 22:05)
Jei siūlai storesni negu Irisas, tai neriant visiškai pilnai pagal schemą gaunasi labai didelė  ax.gif

O man sita ananasine kepuryte baguotis pradejo. Nuneriau keturius ratukus ir gaunasi ne blynas, o toks pasibangaves ratukas. Ar taip turi buti?
Atsakyti
O man stai kaip gavosi ta kepuryte. Neriau is irisiniu siuliuku, viska pagal schema, tik krasteli platesni padariau ir dar karoliuku prisiuvau smile.gif

user posted image

Ir va dar tokia juostele i plaukus nuneriau ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dorin: 12 birželio 2007 - 10:25
QUOTE(rasa32 @ 2007 04 26, 23:01)
Pasirodysiu savo nauja darbeli-kepurele ,kuria derinau prie pernai nertos bliuzeles(uztat bliuze tokia pablukus blush2.gif )
user posted image

user posted image

laba. nuostabus komplektukas. Labai įdomu kokia palaidinukės gėlyčių schemutė, kad jos kaip žvaigždutės gaunasi? Jei nesunku gal trumpai gali paporinti ar schemutę idėti?Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Nunėriau ir aš kepuriuką, tik krašto nedariau, man taip kažkaip gražiau ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Ale kad užderėjo ananasų thumbup.gif biggrin.gif

Dorin, Jutta, gražios gražių mergyčių kepurytės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dorin @ 2007 06 12, 10:15)
O  man stai kaip gavosi ta kepuryte. Neriau is irisiniu siuliuku, viska pagal schema, tik krasteli platesni padariau ir dar karoliuku prisiuvau  smile.gif

user posted image

Ir va dar tokia juostele i plaukus nuneriau  ax.gif

user posted image

kokios fainos nuotraukytės.. gal ne į tema čia, bet kaip padarot, kad fonas toliau būtų susiliejas, o pats lelius ryškus wub.gif wub.gif
kokiu rašteliu juostelę nėrei. Labai gražiai atrodo thumbup.gif wub.gif

QUOTE(Misty @ 2007 06 12, 11:59)
Ale kad užderėjo ananasų  thumbup.gif  biggrin.gif

Dorin, Jutta, gražios gražių mergyčių kepurytės  wub.gif

ir patys modeliukai super thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Maja*: 12 birželio 2007 - 12:12
QUOTE(laukine @ 2007 06 11, 16:43)
merginos moterys paneles,
i need help...

pradejau nerti dukruzei kepuryte ta a la ananasine, o gaunasi ji man kaip servetele... hihihi.gif ka darau ne taip? siaip neriu minkstai, bet nemanau, kad tame gali buti esme...
tos kur kartojasi eilutes tai as neriau tik viena  g.gif gal tame saknys???

va kaip gaunasi  g.gif

user posted image


As neriau su irisiniais siulais, vašelio nr. 1,00 Neriant pagal schemą, man irgi gavosi kaip servetele unsure.gif
Tris kartus ardziau, kol supratau kiek reikia palikti tu vertikalių eilių (čia aš kalbu apie rašto eiles) Tai va, 45 cm. galvos apimciau as palikau 18 vertikalių eilių. Akių skaicių sumažinau jau nuo 2 eilės. Vertikalių rašto eilių skaičius būtinai turi būti lyginis, kitaip kepurės apačioje pats grožis nesigaus mirksiukas.gif Tikiosi aiškiai parašiau, jei kas neaišku klausk mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natalija*: 12 birželio 2007 - 12:15
QUOTE(*Maja* @ 2007 06 12, 13:11)
kokios fainos nuotraukytės.. gal ne į tema čia, bet kaip padarot, kad fonas toliau būtų susiliejas, o pats lelius ryškus  wub.gif  wub.gif
kokiu rašteliu juostelę nėrei. Labai gražiai atrodo  thumbup.gif  wub.gif
ir patys modeliukai super  thumbup.gif  thumbup.gif


Na del nuotrauku, tai cia jos darytos su profesionaliu fotiku, kurio viena is savybiu - fotografuojant sulieti vaizda esanti uz fotografuojamo objekto. mirksiukas.gif nzn, gal taip galima padaryti ir su paprastu fotiku, ten ka nors nustacius g.gif

Juostele neriau zemais stulpeliais ir po to gelyte prisiuvau. Pries tai visur ieskojau pirkti juosteliu i plaukus tai viena tokia nusipirkau, bet kad ji sintetine, tai dukrytei prakaitavo galvyte, na o su nerta ir atrodo graziai ir neprakaituoja. thumbup.gif ir be to, paprasta pasidaryti.
Atsakyti
Tokiu groziu prisiziurejau, kad sirdis apsalo wub.gif

QUOTE(*Maja* @ 2007 06 03, 22:39)

merginos, kas neret pagal sita schemute kepuryta. Ar viskas jum gavos. kazkaip man nesigauna doh.gif Is pradziu per anksti pradejo riestis, tai dadejau akiu, o kai jau damezgiau iki tos vietos, kai turet riestis, nifiga nebesigauna, nors akiu nebedadedu nesiriecia nors tu ka doh.gif
Ir dar norejau paklaust, kokios mazdaug apimties galvytei gaunas kepuriukas, jei tikslai pagal schema daryciau, gal bereikalo dadejau akis g.gif Reikia ant 2.5m. panelytes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2007 06 12, 14:12)
Tokiu groziu prisiziurejau, kad sirdis apsalo wub.gif
merginos, kas neret pagal sita schemute kepuryta. Ar viskas jum gavos. kazkaip man nesigauna doh.gif Is pradziu per anksti pradejo riestis, tai dadejau akiu, o kai jau damezgiau iki tos vietos, kai turet riestis, nifiga nebesigauna, nors akiu nebedadedu nesiriecia nors tu ka doh.gif
Ir dar norejau paklaust, kokios mazdaug apimties galvytei gaunas kepuriukas, jei tikslai pagal schema daryciau, gal bereikalo dadejau akis g.gif Reikia ant 2.5m. panelytes ax.gif

Aš darau taip nerdama pagal šitą raštą:
Pamatuoju galvos apimtį, kaip viena mamytė pamokė, apsiskaičiuoju kiek cm reiks nerti kad nesireistų kepurytė (apimtį:3,14:2 gausim ilgį nuo viduriuko) o paskui neriu tuo pačiu rašteliu nepridėdama akių nei mažindama, ji savaime gražiai po truputį pradeda riestis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2007 06 12, 15:16)
Aš darau taip nerdama pagal šitą raštą:
Pamatuoju galvos apimtį, kaip viena mamytė pamokė, apsiskaičiuoju kiek cm reiks nerti kad nesireistų kepurytė (apimtį:3,14:2 gausim ilgį nuo viduriuko) o paskui neriu tuo pačiu rašteliu nepridėdama akių nei mažindama, ji savaime gražiai po truputį pradeda riestis  mirksiukas.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti