Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

[quote=Etnamliv,2007 06 07, 09:19]
Sveikos merginos,

aciu visoms uz nuorodas apie kepuraites ir stai savaites darbo rezultatas, nes teko nezinau kiek kartu ardyt, vis dydzio neistaikydavau tinkamo smile.gif

na labai graži kepuraitė ir modeliukė - tikra Raudona Kepuraitė thumbup.gif
Atsakyti
user posted image nu jaunšita kokia faina aš kažkada buvau mezgus virbalais bet toli gražu iki tokios va manoji:
user posted image
Atsakyti
Gugile -labai graži tavo kepuraitė ,iškart matosi kad uoga flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(gugile @ 2007 06 07, 22:42)
user posted image  nu jaunšita kokia faina aš kažkada buvau mezgus virbalais bet toli gražu iki tokios va manoji:
user posted image

ir mano uoga tokia turi...

http://public.fotki.com/vvgv/My Webpagerankdarbiai/1161671.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gilute: 08 birželio 2007 - 10:45
Na ir šaunuolės mamos - tokių grožybių prinėrėte. Užkrėtėt nėrimo virusu ir mane.
Gal galite padėti jei nesunku - gal turite schemų kaip nerti gėlytę ant kepuriuko. Radau Bondos gėlytę - labai graži, bet norėčiau vienos stambesnės .
Atsakyti
QUOTE(aukse7 @ 2007 06 08, 20:38)
Na ir šaunuolės mamos - tokių grožybių prinėrėte. Užkrėtėt nėrimo virusu ir mane.
Gal galite padėti jei nesunku - gal turite schemų kaip nerti gėlytę ant kepuriuko. Radau Bondos gėlytę - labai graži, bet norėčiau vienos stambesnės .


cia daug gelyciu mirksiukas.gif
user posted image
Papildyta:
pats principas gal aiskiau cia parodytas mirksiukas.gif tu ziedlapiu eiliu cia galima nert, kiek tik sirdis geidzia mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti

cia daug gelyciu mirksiukas.gif


Širdingai dėkoju, Bonda. Tai būtent tai, ko ir norėjau. Kibsiu į darbą - kai pabaigsiu pasirodysim.
Atsakyti
merginos moterys paneles,
i need help...

pradejau nerti dukruzei kepuryte ta a la ananasine, o gaunasi ji man kaip servetele... hihihi.gif ka darau ne taip? siaip neriu minkstai, bet nemanau, kad tame gali buti esme...
tos kur kartojasi eilutes tai as neriau tik viena g.gif gal tame saknys???

va kaip gaunasi g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2007 06 11, 15:43)
merginos moterys paneles,
i need help...

pradejau nerti dukruzei kepuryte ta a la ananasine, o gaunasi ji man kaip servetele... hihihi.gif ka darau ne taip? siaip neriu minkstai, bet nemanau, kad tame gali buti esme...
tos kur kartojasi eilutes tai as neriau tik viena  g.gif gal tame saknys???

va kaip gaunasi  g.gif



rašto nesu studijavusi, bet aišku viena, kad servetėlė pasidarytų kepure - ji turi neplatėti (atitinkamai); kai nori kad kepurėlė jau imtu gaubtis - akių skaičių kurį laiką reikia išlaikyti vienodą. Hm... ar aiškiau g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady_Hatora @ 2007 06 11, 16:48)
rašto nesu studijavusi, bet aišku viena, kad servetėlė pasidarytų kepure - ji turi neplatėti (atitinkamai); kai nori kad kepurėlė jau imtu gaubtis - akių skaičių kurį laiką reikia išlaikyti vienodą. Hm... ar aiškiau  g.gif  unsure.gif


na ta visa suprantu, bet variau viska pagal schema g.gif o schemoj akiu skaicius vis dideja dideja... o tik va paskutinese eilese, kur pas man yra jau po truputi lyg ir mazeja... tai varysiu iki galo ir ziuresiu kas bus....
Papildyta:
QUOTE(Ingrida.S @ 2007 04 13, 12:47)


pagal sita varau...
Papildyta:
jauciu tame ir kampas, kad as tu vienodu eiluciu tik viena pavariau... g.gif
Papildyta:
o dar klausimuka turiu, kaip man sita rasta pakeisti, kad butu tinkamas galvytei, kurios apimtis 45 cm blush2.gif
Atsakyti
niu pasiskaiciavau ant modeliuko galvos, kad reikia pora elementu isimti, i turetu gautis smile.gif

bandysiu vel doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2007 06 11, 17:30)
jauciu tame ir kampas, kad as tu vienodu eiluciu tik viena pavariau...  g.gif


Tas ananasines kepures nunėriau dvi, tai besikartojančio rašto eilučiu nėriau beveik dvigubai daugiau, negu schemoje... Na mano siūlai ploni buvo, o ir neriu aš standžiai... Bet vienos eilės tai garantuotai bus per mažai....
Atsakyti