Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

QUOTE(pupainga @ 2007 06 03, 18:07)
Sveikos 4u.gif
Aš vakar pasinaudojau patarimais ir nusupirkau maxi siūlų. Jau pradėjau kepurytę, tik kai čia man seksis su vaikais, tai nežinau ax.gif .Šie siūlai man labiau patinka, negu irisai, tik kažin kaip nešiosis g.gif . Gerų darbelių visoms 4u.gif . Ir viską rodykit, kad galėtume idėjom pasinaudot, nes kai aš be fantazijos doh.gif

Puikus siulai,tai labai atsargiai skalbk,nes traukiasi negriztamai.Vos silta vandeniu.Kelis esu isskalbus vilnai skirta programa su skalbimo masina,tai doh.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(VAMI @ 2007 06 03, 13:04)
o cia mano mergytei ax.gif
user posted image

ir klausimas: ar tokios kiauros kepurytes apsaugo nuo saules ar jos tik kaip aksesuaras daugiau g.gif

Na sita kepuryte tikrai TIK dekoratyvine.Kuo tankesne ir sviesesne kepuryte,tuo didesne apsauga nuo saules.
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2007 06 03, 11:26)
Nerta draugės mergytei  4u.gif


Labai grazi pasakyk kuri cia chemute is musu turimu, nes as niekaip neatrenku doh.gif
Papildyta:
Dabar pasiziurejau savo turimose schemose ir atsiminiau kuri gi pries kelis puslapius buvo ikelta doh.gif doh.gif
Atsakyti
Na Klaipėdoje niekur "Maxi"siūlų nerandu..nu nebent specializuotose siūlų parduotuvėse reik pažiūrėti dar. ax.gif

O retai nertos kepurytės nuo saulės tikrai neapsaugo verysad.gif Jos tik dėl grožio. 4u.gif
Atsakyti
user posted image
čia šita mirksiukas.gif
Atsakyti
dekui uz atsakymus 4u.gif reikes nunert tankesne
Atsakyti
QUOTE(xIngax @ 2007 06 03, 22:39)
Na Klaipėdoje niekur "Maxi"siūlų nerandu..nu nebent specializuotose siūlų parduotuvėse reik pažiūrėti dar.  ax.gif

O aš kaip tik savo kaime specelizuotose parduotuvese MAXI siūlų neradau o radau turgui

QUOTE(*Maja* @ 2007 06 03, 22:39)
čia šita  mirksiukas.gif

Aciu
Atsakyti
QUOTE(pupainga @ 2007 06 02, 10:54)

Bonda ir tavęs dar prašysiu tų gėlyčių nuostabių, ku ant žalios kepurytės, schemutės 4u.gif . Vargšė mano panelė, mama tik gėlytes ir mėgsta blush2.gif


isneri viduriuka is 4-5 akyciu, sujungi..ir tada darai lapelius norimo dydzio...pinute 5-7 akytes ir grizti zemu stulpeliu..tada kitas lapelis mirksiukas.gif ar supratai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2007 06 03, 19:21)
Puikus siulai,tai labai atsargiai skalbk,nes traukiasi negriztamai.Vos silta vandeniu.Kelis esu isskalbus vilnai skirta programa su skalbimo masina,tai  doh.gif  doh.gif

Ačiū už patarimą, kaži ar nebūčiau išskalbus biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(bonda @ 2007 06 04, 12:17)
isneri viduriuka is 4-5 akyciu, sujungi..ir tada darai lapelius norimo dydzio...pinute 5-7 akytes ir grizti zemu stulpeliu..tada kitas lapelis mirksiukas.gif ar supratai? blush2.gif


Ačiū labai 4u.gif . Maždaug taip ir įsivaizdavau pagal nuotraukytę, nu bandysim nert biggrin.gif
Atsakyti
Noriu nunerti savo suneliui kepuryte-berete,tik niekur nerandu jokiu pavyzdeliu.Gal kas turit? 4u.gif
Atsakyti
http://www.hot.ee/kkassipoeg4/N12.htm
cia bereto schemute
Atsakyti
QUOTE(xIngax @ 2007 06 03, 22:39)
Na Klaipėdoje niekur "Maxi"siūlų nerandu..nu nebent specializuotose siūlų parduotuvėse reik pažiūrėti dar.  ax.gif

O retai nertos kepurytės nuo saulės tikrai neapsaugo  verysad.gif  Jos tik dėl grožio.  4u.gif


Klaipėdoj pigiausiai MAXI siūlų galima nusipirkt "Verpalų" parduotuvėj - 8,60 Lt kainuoja, o kitur net po 11 Lt su viršum
Atsakyti
pas mus net 12,60 doh.gif
Atsakyti