Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

Laba
Saldainia peržiūrėjau tavo darbaliu, nu auksines rankas turi 4u.gif Ot pavydžiu blush2.gif
Gal gali paporinti, kaip tas gražias gėlytes nunėrei, kur ant to žalsvo kostiumėlio? Nu tokios jos man gražios thumbup.gif
Bonda ir tavęs dar prašysiu tų gėlyčių nuostabių, ku ant žalios kepurytės, schemutės 4u.gif . Vargšė mano panelė, mama tik gėlytes ir mėgsta blush2.gif
Ačiū jums labai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupainga: 02 birželio 2007 - 10:57
[quote=pupainga,2007 06 02, 11:54]
Laba
Saldainia peržiūrėjau tavo darbaliu, nu auksines rankas turi 4u.gif Ot pavydžiu blush2.gif
Gal gali paporinti, kaip tas gražias gėlytes nunėrei, kur ant to žalsvo kostiumėlio? Nu tokios jos man gražios thumbup.gif


šiaip gėlyčių nerimas yra kažkokioje teoje atskirai, bet jei nori galiu kelias schemutes emailu atsiųsti.

Atsakyti
QUOTE(kačiux @ 2007 06 02, 08:48)
ta apatine pradziai

user posted image

tai kartoto tikriausiai paskutines 3 eilutes?? oj kaip man cia dar painu viskas  g.gif

Tai supratau jau viska blush2.gif . Kas kur ir kaip smile.gif Kadangi cia kepure, tai ji ir turi riestis.Visas likusias eiles turi megzti taip kaip paskutinę, kol pagal galva bus tinkamas ilgis. Ji po truputį siaurės siaurės ir pasidarys kepurės formos g.gif . Nebent kazkas kitas negerai, tai vis dar prsisesiu, tai dar klausk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupainga @ 2007 06 02, 17:24)
Tai supratau jau viska blush2.gif . Kas kur ir kaip smile.gif Kadangi cia kepure, tai ji ir turi riestis.Visas likusias eiles turi megzti taip kaip paskutinę, kol pagal galva bus tinkamas ilgis. Ji po truputį siaurės siaurės ir pasidarys kepurės formos g.gif . Nebent kazkas kitas negerai, tai vis dar prsisesiu, tai dar klausk smile.gif

Nezinau kodel bet man ji rieciasi stipriai labai, niekaip nesigautu normali kepuryte, nebent lelei, manau busiu paemus plonenius siulus, tada pritaikius plonesni vaseli, del to man ji sumazeja ir rieciasi nelaiku. Na bandysiu atkakliai, gal kas iseis
Atsakyti
QUOTE(kačiux @ 2007 06 02, 20:42)
Nezinau kodel bet man ji rieciasi stipriai labai, niekaip nesigautu normali kepuryte, nebent lelei, manau busiu paemus plonenius siulus, tada pritaikius plonesni vaseli, del to man ji sumazeja ir rieciasi nelaiku. Na bandysiu atkakliai, gal kas iseis


Tai kartok 10 - 12 eiles tol, kol gausis reikiamo dydžio, o kai jau pasieksi galvos apimtį, tada kartok tik 12 eilutę, kol gausis reikiamo ilgio smile.gif ir kepurė bus ne lėlei smile.gif
Papildyta:
QUOTE(svetelis @ 2007 06 02, 10:18)
Nu vis iek kiek mazdaug reiktu naujagimiui jau i ilgi, kai numezgiamas tas ratas ir prasideda jau rastas?
Dar paaiskinkite ka reiskia: paprastas pagaliukas, pagaliukas su vienu bruksneliu, pagaliukas su dviem bruksneliais.


Aš kai nėriu vaikams, tai pamatuoja, taip žinau į ilgį kiek reikia smile.gif Kartais būna raštas skirtingas visai kepurei, o jei čia kalbi apie kepurytę, kur matau raštelį, tai aš savo 10 mėnesių sūnui 10 - 12 eilutes kartojau 2 ar 3 kartus, o paskui nėriau tik 12 eilutę, kol pasiekiau ausytes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lincikas: 03 birželio 2007 - 08:59
QUOTE(Lincikas @ 2007 06 03, 09:58)
Tai kartok 10 - 12 eiles tol, kol gausis reikiamo dydžio, o kai jau pasieksi galvos apimtį, tada kartok tik 12 eilutę, kol gausis reikiamo ilgio smile.gif ir kepurė bus ne lėlei smile.gif
Papildyta:
Aš kai nėriu vaikams, tai pamatuoja, taip žinau į ilgį kiek reikia smile.gif Kartais būna raštas skirtingas visai kepurei, o jei čia kalbi apie kepurytę, kur matau raštelį, tai aš savo 10 mėnesių sūnui 10 - 12 eilutes kartojau 2 ar 3 kartus, o paskui nėriau tik 12 eilutę, kol pasiekiau ausytes.



Nu reiks pabandyti, tik reikalas tas kad leliukas gims rugpjuti, o as noriu numegsti kepuryte :)uz tai pergyvenu del ilgio ir del siulu, kad nenuspaustu galvytes. Kiek maciau mamos dazniausiai naudoja maxi siulus ir irisus. Tai kaip suprantu nujagimiams irgi tiktu tokie siulai?
Atsakyti
Nerta draugės mergytei 4u.gif
user posted image
Atsakyti
o cia mano mergytei ax.gif
user posted image

ir klausimas: ar tokios kiauros kepurytes apsaugo nuo saules ar jos tik kaip aksesuaras daugiau g.gif
Atsakyti
O kur geriausia pirkti siuliukus?
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2007 06 03, 09:55)
Nu reiks pabandyti, tik reikalas tas kad leliukas gims rugpjuti, o as noriu numegsti kepuryte :)uz tai pergyvenu del ilgio ir del siulu, kad nenuspaustu galvytes. Kiek maciau mamos dazniausiai naudoja maxi siulus ir irisus. Tai kaip suprantu nujagimiams irgi tiktu tokie siulai?

Aš tai siūlyčiau naudoti "Maxi" siūlus. O tu nunerk kepurytę ir neužbaik, o kai gims leliukas užbaigsi smile.gif arba reiktų daryti pagal kitą kokį leliuko kepuriuką smile.gif

QUOTE(svetelis @ 2007 06 03, 15:48)
O kur geriausia pirkti siuliukus?

O kokiam mieste ieškosi?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Aš vakar pasinaudojau patarimais ir nusupirkau maxi siūlų. Jau pradėjau kepurytę, tik kai čia man seksis su vaikais, tai nežinau ax.gif .Šie siūlai man labiau patinka, negu irisai, tik kažin kaip nešiosis g.gif . Gerų darbelių visoms 4u.gif . Ir viską rodykit, kad galėtume idėjom pasinaudot, nes kai aš be fantazijos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lincikas @ 2007 06 03, 17:25)
Aš tai siūlyčiau naudoti "Maxi" siūlus. O tu nunerk kepurytę ir neužbaik, o kai gims leliukas užbaigsi smile.gif arba reiktų daryti pagal kitą kokį leliuko kepuriuką smile.gif
O kokiam mieste ieškosi?



As tai Vilniuje ieskosiu.
vat butu gerai kad bent orientyrui kokia mamyte pasakytu kiek bent mazdaug i ilgi centimetrais kepuriuko reikia.
Atsakyti