Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

Nu jau tokis jūs čia visos šaunuolės 4u.gif 4u.gif 4u.gif . Aš irgi labai mėgstu nerti, bet fantazijos trūkumas pas mane blush2.gif blush2.gif . Ir truputį laiko. Jau tris dienas, kai galiu prisėdu, bet vis neperskaitau visostemos, kol apžiūriu viską blush2.gif . Gal galit, gal atsimenat, kur toki kepurėlių schema buvo, nu nerandu nors tu ką doh.gif . O taip norėčiau pabandyti nunerti ax.gif . Gal kuri atsimenat netyčia. Ačiū labai labai labai wub.gif


QUOTE(bonda @ 2007 05 14, 14:26)
Jau kuris laikas nunerta, tik ilgai galvota, kaip papuosti kepuryte mirksiukas.gif

kiepka
user posted image

papuosimai
user posted image



Bet jau spalvos suderintos thumbup.gif . O modeliuko akys, tai iš viso be žodžių thumbup.gif
Atsakyti
Mano pirmoji kepurytė, bet nepaskutinė, labai daug teko ardyti kol perpratau kaip reikia nerti, kitos sekėsi kurkas geriau. Kai nufotkinsiu parodysiu. PUPAINGA čia panaši schemutė tavo prašytos kepurytėskepuriukas
Atsakyti
Sveikos, mamos darbsciarankes biggrin.gif

net poros dienu prireike perskaityti visus Jusu pamokymus ir paziureti visus grozius wub.gif
O dabar jau kibsiu ir as i kepurytes nerima, nors, tiesa sakant, dar nelabai zinau kaip tai darysiu, bo kabliuka ir as tik mokykloj paskutini karta laikiau blush2.gif
Na, bet labai jau noriu dukriukui kokia kepuryte nunerti, tai gal to mano noro ir ryzto uzteks pasiekti ir finiso tiesiaja biggrin.gif
Taigi, kol kas aciu uz idejas ir, manau, dar atleksiu pas Jus pagalbos ieskoti ir patarimu klausti ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2007 05 31, 17:33)
Mano pirmoji kepurytė, bet nepaskutinė, labai daug teko ardyti kol perpratau kaip reikia nerti, kitos sekėsi kurkas geriau. Kai nufotkinsiu parodysiu. PUPAINGA čia panaši schemutė tavo prašytos kepurytėskepuriukas


Labai labai dekui, eisiu dirbti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pupainga @ 2007 05 31, 15:09)

Bet jau spalvos suderintos thumbup.gif . O modeliuko akys, tai iš viso be žodžių thumbup.gif

aciu mirksiukas.gif o daug rastuku schemuciu viena mamyte yra sudejus cia mirksiukas.gif
Atsakyti
Misty -labai graži kepurėlė wub.gif viduriuko idėja iš servetėlės liuks thumbup.gif
Atsakyti
Patarkite naujagimiui is kokiu siulu nerti kepuryte, kad minkstute butu ir vasara tiktu ir schemute jeigu turite imeskite 4u.gif
Atsakyti
Laba visoms,
gal kas gali pakonsultuoti mane, pirmakart neriancia toki daikta?
Cia toje schemoje pavaizduotos 12 eiliu ar taip supratau? ir tai bus visa kepure ar reikes nuo kazkurios vietos rasta kartoti kaip mezgime? na ko kas as cia mazai gaudausi
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2007 06 01, 20:01)
Patarkite naujagimiui is kokiu siulu nerti kepuryte, kad minkstute butu ir vasara tiktu ir schemute jeigu turite imeskite  4u.gif

O kam, mergaitei ar berniukui? siulai tinka "irisai" arba kaip prieš keletą puslapių aptarinėjom "Maxi". Ir pasikartosiu ax.gif daug raštų viena mamytė yra sudėjusi čia

QUOTE(kačiux @ 2007 06 02, 07:08)
Laba visoms,
gal kas gali pakonsultuoti mane, pirmakart neriancia toki daikta?
Cia toje schemoje pavaizduotos 12 eiliu ar taip supratau? ir tai bus visa kepure ar reikes nuo kazkurios vietos rasta kartoti kaip mezgime? na ko kas as cia mazai gaudausi

Dažniausiai reikia kartoti paskutinę eilutę arba dvi paskutines eilutes, jei neparašyta kitaip, tol, kol gausis kepuriukas norimo ilgio. Tai priklauso nuo rašto. O kokiu raštu tu neri?
Papildyta:
QUOTE(Azali @ 2007 06 01, 18:48)
Misty -labai graži kepurėlė wub.gif viduriuko idėja iš servetėlės liuks thumbup.gif


Pritariu 4u.gif idėja SUPER wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
ta apatine pradziai

user posted image

tai kartoto tikriausiai paskutines 3 eilutes?? oj kaip man cia dar painu viskas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kačiux: 02 birželio 2007 - 07:54
Nu vis iek kiek mazdaug reiktu naujagimiui jau i ilgi, kai numezgiamas tas ratas ir prasideda jau rastas?
Dar paaiskinkite ka reiskia: paprastas pagaliukas, pagaliukas su vienu bruksneliu, pagaliukas su dviem bruksneliais.
Atsakyti
kiek zinau pagaliukas su bruksniuku reiskia stulpelis su vienu uzmetimu, su 2 bruksniukais su dviem uzmetimais, o be bruksniuku, be uzmetimu
Atsakyti