Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

Misty, tu saunuole thumbup.gif o ir spalvos labai gerai parinktos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2007 05 30, 09:17)
Kryžiukas neriamas labai paprastai - padaromi du užmetimai ir duriama įstrižai į tolimesnį kampą, tada išneriamos trys pynutės kilpos, daromi du užmetimai ir duriama įstrižai atgal į artimesnį kampą, kad pirmasis stulpelis liktų viršuje...

Dabar skaitau aprašymą ir ten kažkaip kitaip paaiškinta doh.gif Net pati nesuprantu...

Dar įdomus tas "vėduoklinis" stulpelis. Aš tokio anksčiau nebuvau sutikusi. Išneriamas stulpelis su dviem užmetimais, tada 2 stulpeliai su vienu užmetimu duriami į pirmojo stulpelio antro užmetimo pradžios vietą...

Dėkoju, tas vėduoklinis stulpas, tai aiškus buvo, tik tas kryžiukas dar vis neaiškus, manau, neriant aišku pasidarys.
Atsakyti
Sveikutes,noriu paklausti,kaip suprasti nerti dvigubais siulais ar cia reiketu iskarto imti pora siulu ritineliu ir sudeti kartu? blush-anim-cl.gif esu dar tik pradedanti nereja tai dar nelabai susigaudau,padekit.O paskutine kepuryte tikrai labai faina clap_1.gif as savo dukriukui pora kepuryciu irgi nuneriau bet netokiu graziu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2007 05 29, 13:55)
Man atrodo čia vaizdžiai parodyta, kaip tik tas ženklas:

user posted image

o čia nuoroda, jei nuotrauka po pusdienio dingtų:  mirksiukas.gif
http://photo.163.com...1407/#408504065

Ačiū

Misty, gražu wub.gif
Atsakyti
4u.gif merginos, o gal kas esate mezgę virbalais beretę berniukui? mezgu jūreivišką kostiumėlį smile.gif tiktų ir beretė į komplektą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(p. Kikimora @ 2007 05 30, 18:10)
4u.gif merginos, o gal kas esate mezgę virbalais beretę berniukui? mezgu jūreivišką kostiumėlį smile.gif tiktų ir beretė į komplektą smile.gif



Esu tik nėrus. Tai predėjau nuo viduriuko ir nėriau norimo dydžio blyną vis platindama, kaip servetėlę. O kai tas blynas jau buvo, pradėjau tolygiai siaurinti tokiu pačiu būdu kaip platinau ir pabaigoje nunėriau kelias eilles stulpeliu su užmetimu nei platindama, nei siaurindama...

Dabar išmatavau. Didžiojo blyno spindulys 10 cm. Kraštas nunertas siaurinant 3cm ir kraštelis 3 eilės stulpeliais su i užmetimu ir viena eilė žemais stulpeliais.
Tokio dydžio nėriau metų berniukui su nedidele galvyte... smile.gif
Atsakyti
4u.gif dukrai nerta kepurytė ax.gif
tik margi siūlai tai nelabai matosi raštas ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(emaliuke @ 2007 05 30, 14:57)
Sveikutes,noriu paklausti,kaip suprasti nerti dvigubais siulais ar cia reiketu iskarto imti pora siulu ritineliu ir sudeti kartu? blush-anim-cl.gif esu dar tik pradedanti nereja tai dar nelabai susigaudau,padekit.O paskutine kepuryte tikrai labai faina  clap_1.gif as savo dukriukui pora kepuryciu irgi nuneriau bet netokiu graziu  rolleyes.gif

Na padekit man ,nenuovokai,labai jau noriu tos kepurytes is dvigubu siulu ax.gif
Atsakyti
Susiradau ir nufotografavau:
beretė
user posted image
user posted image



O čia dar viena kepurytė berniukui, nešiojo, kai buvo 2-3 m.
user posted image

ir internetinė nuoroda, jei nuotraukos dings http://public.fotki....i/p1020711.html
tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 31 gegužės 2007 - 10:32
QUOTE(Kerpena @ 2007 05 31, 11:28)
O čia dar viena kepurytė berniukui, nešiojo, kai buvo 2-3 m.
user posted image

ir internetinė nuoroda, jei nuotraukos dings http://public.fotki....i/p1020711.html
tongue.gif

bigsmile.gif kokia fainuolė,gal kur ir schemutę turi ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(emaliuke @ 2007 05 31, 11:26)
Na padekit man ,nenuovokai,labai jau noriu tos kepurytes is dvigubu siulu  ax.gif


Jei teisingai supratau klausimą, tai iš dvigubų siūlų neriama tada, kai siūlai ploni , o norisi standesnio nėrinio. Tada taip, imi 2 kamuoliukus ir neri sudėjus 2 siūlus. Arba, jei yra tik vienas, nusiveji dalį siūlų į kita kamuoliuką....

QUOTE(*MONAMI* @ 2007 05 31, 11:35)
bigsmile.gif  kokia fainuolė,gal kur ir schemutę turi  ax.gif  mirksiukas.gif

Neturiu schemos ir neturėjau, čia buvo visiška inprovizacija, nerta prieš 9 metus. Bet ten viskas paprasta - tušti ir pilni langeliai, galima panašiai kažką nerti...
Ji susideda iš 6 dalių, kurias skiria trys stulpeliai su užmetimu. Buvau paėmus paprastą kepurę nuo saulės su snapeliu ir pagal ją matavau tų dalių plotį. Platinau ties tais atskiriančiais stulpeliais smile.gif
Atsakyti
Labai faina kepure sau tokios noreciau,o del tu siulu tai zurnale parasyta nerti dvigubais siulais, cia tipo berete su snapeliu butu smile.gif
Atsakyti