Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

QUOTE(Redike @ 2007 05 25, 14:54)
sveikos mergytės,
nius dabar iškilo problema su apimties mažinimu. Papasakokit prašau, kaip susiaurinti kepurytę ir kada jūs  tai darote, nes jau nusibodo ardyti po pusę nėrinio  unsure.gif

pries tai gerai aprase apskaiciavima, nuo kada siaurinti kepuryte. Galvytės apimtį dalini iš 2 ir iš 3,14, ką gauni, cm nuo viduriuko ilgis. O mažinimas, tai tiesiog akių nepridėjimas, o mezgimas vis tuo pačiu rašteliu su tiek pat akių. Na nežinau ar gerai paaiškinau. ax.gif
Atsakyti
na, pasirodom ir mes smile.gif pirma mano nerta skrybelaitė turėjo. būti biški kitokia, bet gavosi kaip gavosi

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2007 05 25, 15:04)
pries tai gerai aprase apskaiciavima, nuo kada siaurinti kepuryte.  Galvytės apimtį dalini iš 2 ir iš 3,14, ką gauni, cm nuo viduriuko ilgis.  O mažinimas, tai tiesiog akių nepridėjimas, o mezgimas vis tuo pačiu rašteliu su tiek pat akių. Na nežinau ar gerai paaiškinau.  ax.gif

tai tada platoka....... matyt persistengiau bekraudama akis....... vajeeeeeeeeeee, kada gi baigsis ta pakūūūta su ardymais..........
ok. ardau ir bandau pagal čia aprašytą metodiką doh.gif
Atsakyti
Va, dydziu lentele... Bet pasirodo cia tik iki 2 metu. Mano mergiote 2,5 metu, jos galvyte 52 cm apimtis, be maniske didziagalve, manau panasiai turetu buti 3 metu mergytes galva

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2007 05 25, 13:18)
Reikia mergytės darbštuolytės pagalbos.Taip jau lėmė likimas,kad Dievulis sūnutį davė- džiaugiuosi, bet ... mergaitės irgi baisiai norisi,tada Dievulis vėl davė Krikšto dukrytę,ach kaip smagu,"beveik" sava.Noriu pradžiuginti savo mergytę kepuryte, bet noriu,kad staigmena būtų,gal kas galite padėti su dydžiu , mergaitė mano greitai bus 3 metų,tai kokio dydžio ji turi būti plius,minus tongue.gif Mergiukas labai daili ,tokia nei liekna, nei stora,žodžiu modelis 1m ūgio.HELP



Mano mažoji mergytė beveik 3 metų, o jos galvos apimtis apie 49 cm. Mano vaikai visi mažom galvom. Ir šiaip galvos apimtis parastai nepriklauso nuo kūno sudėjimo. Tiesiog vieni būna dižiagalviai, kiti mažagalviai.

Aš kai nėriau kepurytę savo krikšto sūnui dovanų ir nežinojau apimties, tai nunėriau kiek laisvesnę ir įvėriau nunertą virvutę į vieną iš paskutinių eilių. Ir labai gerai buvo. Gaila prieš padovanodama nenufotagrafavau....




O čia dovana krikšto dukrytei:
user posted image

Nufotografavau ant sūnaus galvos, jam jau 5,5 metų, o krikšto dukrytei tik 2,5, bet ji didžiagalvė ir kepurytė tiko, gal vos laisva, bet kaip sakoma "ant išaugimo".... Taip kad su tom apimtim sunku nuspėti. Gal kaip atsargiai užklausti, ar didžiagalvė mergaitė, ar mažagalvė...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 26 gegužės 2007 - 10:49
Na va , baigiau ir aš savo pirmąją nertą kepurytę. Kadangi modeliukas buvo gerai nusiteikęs, tai leidosi fotografuojamas biggrin.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xIngax: 26 gegužės 2007 - 12:52
Abu labai gražūs ir modeliukas ir kepurytė thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mano kepurikės 4u.gif
user posted image
user posted image
O čia nerta berniukui
user posted image
Atsakyti
XIngax ir *Maja*, labai šaunūs kepuriukai thumbup.gif

*Maja*, o kokiu čia rašteliu nėrei mergaitišką kepurytę? Nu modelis tai iš vis be žodžių thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Misty,2007 05 25, 17:55]Va, dydziu lentele... Bet pasirodo cia tik iki 2 metu. Mano mergiote 2,5 metu, jos galvyte 52 cm apimtis, be maniske didziagalve, manau panasiai turetu buti 3 metu mergytes galva

Dėkoju už lentelę, kažką nunėriau, bet kol nepamatysiu, kaip atrodo, nepajausiu,tol nervas grauš mane:)
Kokia graži salotinė su drūgeliu, kokia graži,tiesa, galvytės savininkė irgi grožis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 28 gegužės 2007 - 14:35
QUOTE(*Maja* @ 2007 05 28, 14:13)
Mano kepurikės  4u.gif
[

grazios thumbup.gif ypac drugelis -pagal ka nerei ji? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kenguryte @ 2007 05 28, 14:24)
XIngax ir *Maja*, labai šaunūs kepuriukai  thumbup.gif

*Maja*, o kokiu čia rašteliu nėrei mergaitišką kepurytę? Nu modelis tai iš vis be žodžių thumbup.gif

QUOTE(ingriduska @ 2007 05 28, 14:32)
Va, dydziu lentele... Bet pasirodo cia tik iki 2 metu. Mano mergiote 2,5 metu, jos galvyte 52 cm apimtis, be maniske didziagalve, manau panasiai turetu buti 3 metu mergytes galva

Dėkoju už lentelę, kažką nunėriau, bet kol nepamatysiu, kaip atrodo, nepajausiu,tol nervas grauš mane:)
Kokia graži salotinė su drūgeliu, kokia graži,tiesa, galvytės savininkė irgi grožis.

QUOTE(bonda @ 2007 05 28, 14:35)
grazios thumbup.gif ypac drugelis -pagal ka nerei ji? blush2.gif

Kepurytę nėriau pagal šitą:
user posted image
O drugelį bandžiau iš galvos, tik labai pasibangavęs gavosi hihihi.gif Tingėjau ardyti jau irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Maja*: 28 gegužės 2007 - 14:47