Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

Šaunuolės visos, šitokių gražių kepuriukų prinėrėt wub.gif O aš tai neriu neriu ir niekaip neužbaigiu, laiko taip nėra verysad.gif Net darbe pasislėpus nors po eilutę nunarplioju blush2.gif Neriu tą kur dauguma ananasinę, bet aš be tų ananasų noriu padaryt, žiūrėsim kas gausis ax.gif pasirodysiu kai baigsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xIngax @ 2007 05 24, 11:46)
Tai vat gal ir kvailas klausimas ale kada riest man tą kraštelį  g.gif  Kokio dydžio turi būt tas viršugalvis  ax.gif



QUOTE(*Maja* @ 2007 05 24, 11:51)
blush2.gif  pasakyk tu man, kaip tą perimetrą apskaičiuoji  blush2.gif  rolleyes.gif


Merginos, aš jums "mokslinį" metodą papasakosiu... tongue.gif Visos mokykloje mokėmės, kad apskritimo ilgis apskaiciujamas pagal formulę L = 2pr (r= apskritimo spindulys, p = 3,14) mirksiukas.gif Apskritimo ilgis turi būti lygus vaikučio galvytės apimčiai. Pamatuojat, kokia ta galvos apimtis ir paskaičiuojat, koks turi būti apskritimo spindulys. ax.gif

r = L / 2p

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2007 05 25, 09:24)
Merginos, aš jums "mokslinį" metodą papasakosiu... tongue.gif  Visos mokykloje mokėmės, kad apskritimo ilgis apskaiciujamas pagal formulę L = 2pr (r= apskritimo spindulys, p = 3,14)  mirksiukas.gif  Apskritimo ilgis turi būti lygus vaikučio galvytės apimčiai. Pamatuojat, kokia ta galvos apimtis ir paskaičiuojat, koks turi būti apskritimo spindulys.  ax.gif

r = L / 2p

user posted image

o gal gali dar su skaičiukais pavydį duoti blush2.gif
Tarkim galvytės apimtis 45 cm, tai kaip dabar skaičiuoti? blush2.gif matematika man seniai jau buvo doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2007 05 25, 09:29)
o gal gali dar su skaičiukais pavydį duoti  blush2.gif
Tarkim galvytės apimtis 45 cm, tai kaip dabar skaičiuoti?  blush2.gif  matematika man seniai jau buvo  doh.gif  lotuliukas.gif

na reika 45 padalinti iš 3,14 ir dar padalinti iš 2, tai tavo atveju gautusi apie 7,2 cm mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2007 05 25, 10:24)
Merginos, aš jums "mokslinį" metodą papasakosiu... tongue.gif  Visos mokykloje mokėmės, kad apskritimo ilgis apskaiciujamas pagal formulę L = 2pr (r= apskritimo spindulys, p = 3,14)  mirksiukas.gif  Apskritimo ilgis turi būti lygus vaikučio galvytės apimčiai. Pamatuojat, kokia ta galvos apimtis ir paskaičiuojat, koks turi būti apskritimo spindulys.  ax.gif

r = L / 2p

user posted image


lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2007 05 25, 10:54)

assa.gif assa.gif didis.gif
Atsakyti
Reikia mergytės darbštuolytės pagalbos.Taip jau lėmė likimas,kad Dievulis sūnutį davė- džiaugiuosi, bet ... mergaitės irgi baisiai norisi,tada Dievulis vėl davė Krikšto dukrytę,ach kaip smagu,"beveik" sava.Noriu pradžiuginti savo mergytę kepuryte, bet noriu,kad staigmena būtų,gal kas galite padėti su dydžiu , mergaitė mano greitai bus 3 metų,tai kokio dydžio ji turi būti plius,minus tongue.gif Mergiukas labai daili ,tokia nei liekna, nei stora,žodžiu modelis 1m ūgio.HELP
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2007 05 25, 13:18)
Reikia mergytės darbštuolytės pagalbos.Taip jau lėmė likimas,kad Dievulis sūnutį davė- džiaugiuosi, bet ... mergaitės irgi baisiai norisi,tada Dievulis vėl davė Krikšto dukrytę,ach kaip smagu,"beveik" sava.Noriu pradžiuginti savo mergytę kepuryte, bet noriu,kad staigmena būtų,gal kas galite padėti su dydžiu , mergaitė mano greitai bus 3 metų,tai kokio dydžio ji turi būti plius,minus tongue.gif Mergiukas labai daili ,tokia nei liekna, nei stora,žodžiu modelis 1m ūgio.HELP


Namie tikrai turiu dydžių lentelę, bet tik vakare parašysiu... Gal kažkas anksčiau atras
Atsakyti
Aciu lauksiu vakaro, arba kazko kas turi po ranka vaikiuka kuriam tuoj 3 metukai:)
Atsakyti
QUOTE(Ugile @ 2007 05 24, 10:15)
Radau keleta drugeliu schemuciu. Drugeliais galima puosti kepurytes arba skareles:)



kokie fainučiai drugeliai thumbup.gif reiks nunert kokį
Atsakyti
O as nesulaukusi patarimu del berniukiskos kepurytes, nuneriau saviskiui is galvos. sedau ir nuneriau kol vaziavom i kaima per 1 val lotuliukas.gif lotuliukas.gif ikelsiu foto,nes dabar kazkas atsitiko kompui ar tai fotikui, nekelia nuotrauku blink.gif
Atsakyti
sveikos mergytės,
nius dabar iškilo problema su apimties mažinimu. Papasakokit prašau, kaip susiaurinti kepurytę ir kada jūs tai darote, nes jau nusibodo ardyti po pusę nėrinio unsure.gif
Atsakyti