Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

QUOTE(Lincikas @ 2007 05 24, 08:48)
Čia aš tokį kažkada radau seniai šioje temoje... čia 2 ir 3 schemos yra būtent to skrybeliuko ir aprašymas viršuje trumpas, o kaip minėjau, to rombo schemos ir trūksta... todėl ir klausiu, gal kas turite  ax.gif

tas rombas nesunku šiaip, ten be užmetimų stulpeliai ir pynutės... reiks pasižiūrėt kur..
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2007 05 24, 08:49)
tas rombas nesunku šiaip, ten be užmetimų stulpeliai ir pynutės... reiks pasižiūrėt kur..

labai labai lauksiu 4u.gif
Atsakyti
Radau keleta drugeliu schemuciu. Drugeliais galima puosti kepurytes arba skareles:)

user posted image

user posted image
Atsakyti
Lincikas, paziurek cia kazkas panasaus...

user posted image
Atsakyti
Labas.
Iš tikro pradėjau nert kepurėlę, labai paprastą, bet va vistiek iškyla klausimų...
Uždėjau 12 pynutės akių, sujungiau ir apmezgiau 24 stulpeliais su užmetimu. Tada pradėjau netr tinkleliu, į stulpelį su užmetimu, neriu kitą stulpelį su užmetimu, o iki kito 1 pynelės akis ir t. t. Antroje eilėje 2 pynelės akis, trečioj 3 pynės akis...
Taigi iškilo klausimas kokį tą viršugalvį dydžio nert, kada nebedadėti tų akyčių? Uždėjau pamatuoti, mažyliui uždengia pakaušiuką...jau tinklelio 9 eilė. Tai vat gal ir kvailas klausimas ale kada riest man tą kraštelį g.gif Kokio dydžio turi būt tas viršugalvis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(xIngax @ 2007 05 24, 11:46)
Labas.
Iš tikro pradėjau nert kepurėlę, labai paprastą, bet va vistiek iškyla klausimų...
Uždėjau 12 pynutės akių, sujungiau ir apmezgiau 24 stulpeliais su užmetimu. Tada pradėjau netr tinkleliu, į stulpelį su užmetimu, neriu kitą stulpelį su užmetimu, o iki kito 1 pynelės akis ir t. t. Antroje eilėje 2 pynelės akis, trečioj 3 pynės akis...
Taigi iškilo klausimas kokį tą viršugalvį dydžio nert, kada nebedadėti tų akyčių? Uždėjau pamatuoti, mažyliui uždengia pakaušiuką...jau tinklelio 9 eilė. Tai vat gal ir kvailas klausimas ale kada riest man tą kraštelį  g.gif  Kokio dydžio turi būt tas viršugalvis  ax.gif



aš paprastai pamatuoju galvytės apimtį ir neriu tą apskritimą tol, kol jo perimetras pasiekia galvytės apimtį, tada nustoju didint akių skaičių ir ji savaime užsiriečia... mirksiukas.gif

tikiuos teisingai supratau klausimą... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2007 05 24, 10:49)
aš paprastai pamatuoju galvytės apimtį ir neriu tą apskritimą tol, kol jo perimetras pasiekia galvytės apimtį, tada nustoju didint akių skaičių ir ji savaime užsiriečia...  mirksiukas.gif

tikiuos teisingai supratau klausimą... g.gif

blush2.gif pasakyk tu man, kaip tą perimetrą apskaičiuoji blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2007 05 24, 10:49)
aš paprastai pamatuoju galvytės apimtį ir neriu tą apskritimą tol, kol jo perimetras pasiekia galvytės apimtį, tada nustoju didint akių skaičių ir ji savaime užsiriečia...  mirksiukas.gif

tikiuos teisingai supratau klausimą... g.gif

Ačiū 4u.gif Supratau. Einu matuot ir bandyt toliau nert.
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2007 05 24, 11:51)
blush2.gif  pasakyk tu man, kaip tą perimetrą apskaičiuoji  blush2.gif  rolleyes.gif


Pamatuoju su centimetrine juostele aplink apskritimą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2007 05 24, 10:59)
Pamatuoju su centimetrine juostele aplink apskritimą  biggrin.gif

bet ju reikia žinoti, kurioj vietoj galvytės matuoti, kad kai nersi būtų rietimosi vieta... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugile @ 2007 05 24, 09:55)
Lincikas, paziurek cia kazkas panasaus...

user posted image



Ačiū didelis didelis... manau padėjo wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2007 05 24, 12:08)
bet ju reikia žinoti, kurioj vietoj galvytės matuoti, kad kai nersi būtų rietimosi vieta... g.gif



aš tiesiog aplink galvytę pamatuoju ir viskas (net nžn kaip čia tiksliau pasakyt kurioj vietoj... g.gif ) ax.gif man gaunasi normaliai viskas tokiu būdu neriant... ax.gif
Atsakyti