Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

4u.gif Va mano kepuriukas
user posted image
Atsakyti
labas vakaras 4u.gif koks cia grozis. ir kaip jus randate laiko viskam.as tai niekaip nespeju prisest ir ka nors nunert savo mazylei
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2007 05 18, 22:01)
4u.gif Va mano kepuriukas
user posted image

Labai grazi kepuryte wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2007 05 18, 20:26)
Bonda, kokios rusies siulais nerei kepuryte? koks pavadinimas ju?  mirksiukas.gif

Ir mane domina sis klausimas ax.gif blush2.gif
Atsakyti
O aš tai atėjau padėkoti merginoms kad užrodė man MAXi siūlus privargau kol savo kaime juos radau doh.gif bet kai pradėjau megzti tai skirtumą pajutau oi kokį didelį taip lengvai ir greitai mezgasi thumbup.gif nepalyginsi sumano turėtais vilnoniais kurie veliasi pašosi ir t.t. Dar kartą visoms didelis ACIU aciuks.gif baigsiu kepuriuką įkelsiu parodyti
Atsakyti
Sveikos mezgėjėlės ax.gif Darbeliai nuostabūs

QUOTE(kasiopeja @ 2007 05 03, 10:39)
Man labai linas  thumbup.gif  ir kaina jo irgi - 100 gr 3 litai  lotuliukas.gif


Aš kaip tik ieškau lininių siūlų ( ir kepurėlei, ir bliuzelę lininę norėtųsi nusinerti...), gal galit patarti, kur jų galima Vilniuje rasti?

Mano pirmoji nerta kepurytė iš komplektuko:

http://public.fotki....picture120.html

Gal galit patarti, kaip nunerti ar numegzti šį grožį:
http://public.fotki....ai/vasarai.html

Nors čia labiau berniukiška kepurytė, bet man ji tokia tokia, kad, manau, ir mano mergytei tiks:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kenguryte: 21 gegužės 2007 - 10:00
QUOTE(Birutė @ 2007 05 18, 08:49)
bonda labai graži kepurytė thumbup.gif

aciu blush2.gif

QUOTE(astisius @ 2007 05 18, 16:06)
O iš tikro viskas labai priklauso nuo siūlų storio, vąšelio, nes aš irgi ką tik baigiau nert kepurytę, tai ardžiau 4 kartus, po to paskutinį kartą pati derinau akių sk. nedariau grynai pagal schemą ir tik tada normaliai gavosi.  mirksiukas.gif


as visada pagal save shema prisitaikau blush2.gif grynaipagal rasta dar ne sykio nesigavo blush2.gif lotuliukas.gif

QUOTE(edinka @ 2007 05 18, 16:20)
Žavinga  wub.gif

dekui mirksiukas.gif

QUOTE(mindira @ 2007 05 18, 20:26)
Bonda, kokios rusies siulais nerei kepuryte? koks pavadinimas ju? 

jei ta geltona, tai is tokiu thumbup.gif jie tokie biski storesni, bet man labai patinka thumbup.gif user posted image

QUOTE(astisius @ 2007 05 18, 21:01)
4u.gif Va mano kepuriukas


grazus thumbup.gif o siulai cia kokie? storesni kazkokie, ane?
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2007 05 21, 12:27)
:

grazus thumbup.gif o siulai cia kokie? storesni kazkokie, ane?


4u.gif Labas. Aga čia tokie storoki. Pirkau Casa lanoj. Šiaip tai man margi nepatinka, bet dukra pati išsirinko, tai teko nert. O yra ir vienspalvių, jau spalvos kokios gražios wub.gif wub.gif wub.gif ir jie tokį lbai švelnų blizgesį turi, tokį vos vos. Tai galvoju gal sau ką nusimegz iš jų? Nes susimezga jie l. gražiai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2007 05 21, 11:52)
4u.gif Labas. Aga čia tokie storoki. Pirkau Casa lanoj. Šiaip tai man margi nepatinka, bet dukra pati išsirinko, tai teko nert.  O yra ir vienspalvių, jau spalvos kokios gražios wub.gif  wub.gif  wub.gif ir jie tokį lbai švelnų blizgesį turi, tokį vos vos. Tai galvoju gal sau ką nusimegz iš jų? Nes susimezga jie l. gražiai  wub.gif



Man Casos Lanos irgi siulai patinka. thumbup.gif

Radau keleta idomesniu skareliu, gal kas nors pabandys nunerti:)

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
user posted image

kepurytė krikšto sūnui mirksiukas.gif , pagaliau pasinaudojus jūsų patarimais mirksiukas.gif
Atsakyti
merginos pagelbekit. gal kuri turi shemute kaip nerti mergaitei skarele ant galvos
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mantaniuke25 @ 2007 05 22, 12:58)
merginos pagelbekit. gal kuri turi shemute kaip nerti mergaitei skarele ant galvos
aciu 4u.gif


taigi vienu postu aukščiau tavojo yr schemos biggrin.gif ir keletą puslapių atgal paversk - irgi yra schemos...
Va čia

Tingit paieškot mamkos... ax.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 22 gegužės 2007 - 12:13