Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

Bukit geros, man ka nors paprasto pradedanciajai pasiulykit a?
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2007 05 16, 19:13)
Bijau, kad gali neiseiti i 50g, jei siulai storesni unsure.gif

Ačiū už atsakymą. 4u.gif

Taip ir pamaniau.... Dabar 2 išeitys - bėgt į parduotuvę su etikete pirkt dar vieno matkiuko arba rinktis kitą modelį.
Atsakyti
QUOTE(tequila @ 2007 05 16, 18:21)
na aš dar irgi tik pradedanti nėrėja, bet šitą moku, tai pasakysiu  blush2.gif iš vienos skylutės išmezgi stulpelį ar ką tau reikia pagal schema ir vėl į tą pačia skylutę kiši vąšiuką ir dar vieną išmezgi  mirksiukas.gif


ačiū 4u.gif
QUOTE(astisius @ 2007 05 16, 18:58)


bigsmile.gif labai gražu ir įdomu
QUOTE(paurelija @ 2007 05 16, 21:23)
Šiandien Maximoje mačiau nertų kepuryčių, kaina tik 9,99 Lt.  blink.gif Siūlai pažiūrėjau narciz tiek kainuoja. Bet kai pačios nerta, tai ir nešioti mieliau smile.gif . Ar gi, ne? ax.gif

na taip, mieliausia savos gamybos cool.gif

QUOTE(Peperoni @ 2007 05 17, 08:31)
na va - šiaip ne taip nufotkinau dar vieną savo produktą...  ax.gif čia be schemų, -  iš galvos... mirksiukas.gif

ir paprasta ir gražu.... ir juostelės labai įdomiai atrodo thumbup.gif

QUOTE(Ingaja @ 2007 05 17, 10:00)
Bukit geros, man ka nors paprasto pradedanciajai pasiulykit a?

mano pradedančios patarimas - išsirink kokį raštą ir klausk mirksiukas.gif nes dabar sunku kažką ir pasakyti, kai nežinai, kiek moki ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Redike: 17 gegužės 2007 - 18:00
Naujausias mano nerinys blush2.gif drauges lelytei wub.gif
user posted image


ant modeliuko lotuliukas.gif lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
bonda labai graži kepurytė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vakare.lt @ 2007 05 16, 14:24)
Ne nerta, bet tokiems orams kaip tik, tik truputi didoka gavosi  ax.gif
user posted image

Man ši yra labai labai grazi kepurytė wub.gif Gal galėtum nupasakoti, kaip ją megzti, o geriausiai tai būtų scemutė, jei turi mirksiukas.gif

QUOTE(Misty @ 2007 05 16, 16:18)
Siūlai kažkokie medvilniniai (storesni nei Maxi), neriau žemu stulpeliu, o ausis - tunisietišku vašeliu...
Ačiū blush2.gif

Kas yra tunisietiškas vašelis? blush2.gif O kuo jis skyriasi nuo paprasto? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Natalija* @ 2007 05 18, 15:12)
Kas yra tunisietiškas vašelis? blush2.gif  O kuo jis skyriasi nuo paprasto? g.gif


Atrodo kaip ilgas virbalas su vašeliu ant galo

user posted image

user posted image

Nėrimo temoje jį kažkada aptarinėjome..
Atsakyti
[quote=astisius,2007 05 16, 19:58]
Va kokia bitutė nutūpė
user posted image
Seniai norejau tokia kepurytę nunerti, bet niekaip nesigauna doh.gif Pats raštas tai aiškus, bet kaip pačioje pradžioje kokių 10-13 eilių neti, kad gražiai atrodytų ir nesigarbanuotų doh.gif Nesigaunu po kiek akių pridėti kas eilę g.gif Gal kas gali padėti ar shemutę nupiešti blush2.gif
Atsakyti
va Natalija, pradžia gali būt tokia, čia raštas truputį skiriasi, bet l. panašu.... O iš tikro viskas labai priklauso nuo siūlų storio, vąšelio, nes aš irgi ką tik baigiau nert kepurytę, tai ardžiau 4 kartus, po to paskutinį kartą pati derinau akių sk. nedariau grynai pagal schemą ir tik tada normaliai gavosi. mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astisius: 18 gegužės 2007 - 16:07
QUOTE(bonda @ 2007 05 18, 09:18)
Naujausias mano nerinys  blush2.gif drauges lelytei wub.gif

Žavinga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2007 05 18, 17:06)
va Natalija, pradžia gali būt tokia, čia raštas truputį skiriasi, bet l. panašu.... O iš tikro viskas labai priklauso nuo siūlų storio, vąšelio, nes aš irgi ką tik baigiau nert kepurytę, tai ardžiau 4 kartus, po to paskutinį kartą pati derinau akių sk. nedariau grynai pagal schemą ir tik tada normaliai gavosi.  mirksiukas.gif

user posted image

man pagal šitą schemą, nesigavo kepurė schmoll.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Bonda, kokios rusies siulais nerei kepuryte? koks pavadinimas ju? mirksiukas.gif

kazkaip ejau siuliuku pasipirkt kepurytems, bet tiek daug tu plonu doh.gif
Atsakyti