Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

Misty - ananasinė kepurytė labai šauni wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2007 05 16, 15:44)
aš ir tokios schemutės norėčiau ax.gif
Papildyta:

o čia kokiu rašteliu nėriai ir kokiais siūlais?


Siūlai kažkokie medvilniniai (storesni nei Maxi), neriau žemu stulpeliu, o ausis - tunisietišku vašeliu...

QUOTE(Azali @ 2007 05 16, 15:46)
Misty - ananasinė kepurytė labai šauni  wub.gif


Ačiū blush2.gif
Atsakyti
Rodom kepuriuką pagal jūsų schemutes, tik be bryliukų, raukinukų ir gėlyčių, nes modeliukas turi ypatingą galvytės formą, kuriai labiausiai tinka paprasčiausia tiesi apačia. Mamai ir visiems mačiusiems gražu, tik gaila, kad modeliukui ji nepatinka.... plešia nuo galvos ir nesifotografuoja. Čia nuotraukytė nelinksmo modeliuko su nepriderinta prie garderobo kepuryte, nes mama labai norėjo pasirodyti ir visaip vaiką kankino. blush2.gif user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anastazas: 16 gegužės 2007 - 16:10
QUOTE(anastazas @ 2007 05 16, 17:04)
Rodom kepuriuką pagal jūsų schemutes, tik be bryliukų, raukinukų ir gėlyčių, nes modeliukas turi ypatingą galvytės formą, kuriai labiausiai tinka paprasčiausia tiesi apačia. Mamai ir visiems mačiusiems gražu, tik gaila, kad modeliukui ji nepatinka.... plešia nuo galvos ir nesifotografuoja. Čia nuotraukytė nelinksmo modeliuko su nepriderinta prie garderobo kepuryte, nes mama labai norėjo pasirodyti ir visaip vaiką kankino.  blush2.gif [img]

Labai gražus kepuriukas ir modeliukas wub.gif o kad plėšia tai žinok ne tavo vienos mano irgi geriau nusiima ir paragauja negu nešioja an galvos lotuliukas.gif
Atsakyti
aš tai nunėriau paprastą kepurytę, seniai nėrus buvau, tai daug ardyti teko smile.gif kepurytė
Atsakyti
Misty, anastazas, vaje vaje, kaip gražu..........
QUOTE(*Maja* @ 2007 05 16, 11:59)
na va, atsakymą redike jau gavai , beliko dabar ženkliukų reikšmę žinoti

jau susiradau mirksiukas.gif

nu va, stulpeliu nerti išmokau,
tik dabar man paaiškinkit, kai iš vienos akies išmegzti dvi g.gif

Papildyta:
QUOTE(paukščiukas @ 2007 05 16, 16:40)
aš tai nunėriau paprastą kepurytę, seniai nėrus buvau, tai daug ardyti teko smile.gif kepurytė

man kažkodėl nerodo tavo kepurytės unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(P@nter@ @ 2007 05 16, 17:29)
Labai gražus kepuriukas ir modeliukas  wub.gif o kad plėšia tai žinok ne tavo vienos mano irgi geriau nusiima ir paragauja negu nešioja an galvos  lotuliukas.gif

Ačiū 4u.gif

Dar turiu tokius pereinamų spalvų margus siūliukus, bet storoki, va niekaip neišeina man iš jų graži kepurytė, ardžiau gal 20 kartų.... Kaip manot, o tankiai kepurytei su ausytėm (neseniai buvo tokia mėlynai dryžuotos kepurės nuotraukytė) užtektų 50 gramų? Ar trauktis virbalus ir su jais žaist?
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2007 05 16, 14:25)
Rodausi dar vieną ananasinę kepurytę...

Nu kaip fainai tos mažos gėlytės pritiko wub.gif
Atsakyti
[quote=Redike,2007 05 16, 17:48]
Misty, anastazas, vaje vaje, kaip gražu..........

[quote=edinka,2007 05 16, 18:33]
Nu kaip fainai tos mažos gėlytės pritiko wub.gif
[/quote]

Aciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(anastazas @ 2007 05 16, 17:48)
Ačiū  4u.gif

Dar turiu tokius pereinamų spalvų margus siūliukus, bet storoki, va niekaip neišeina man iš jų graži kepurytė, ardžiau gal 20 kartų.... Kaip manot, o tankiai kepurytei su ausytėm (neseniai buvo tokia mėlynai dryžuotos kepurės nuotraukytė) užtektų 50 gramų? Ar trauktis virbalus ir su jais žaist?


Bijau, kad gali neiseiti i 50g, jei siulai storesni unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Redike @ 2007 05 16, 16:48)
Misty, anastazas, vaje vaje, kaip gražu..........

jau susiradau  mirksiukas.gif

nu va, stulpeliu nerti išmokau,
tik dabar man paaiškinkit, kai iš vienos akies išmegzti dvi  g.gif

Papildyta:

man kažkodėl nerodo tavo kepurytės  unsure.gif

kažkaip nesupratau... kaip iš vienos dvi... gal čia kai ant vašelio buna dvi akys, kurias sumegzti reikia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Redike @ 2007 05 16, 16:48)
Misty, anastazas, vaje vaje, kaip gražu..........
nu va, stulpeliu nerti išmokau,
tik dabar man paaiškinkit, kai iš vienos akies išmegzti dvi  g.gif

na aš dar irgi tik pradedanti nėrėja, bet šitą moku, tai pasakysiu blush2.gif iš vienos skylutės išmezgi stulpelį ar ką tau reikia pagal schema ir vėl į tą pačia skylutę kiši vąšiuką ir dar vieną išmezgi mirksiukas.gif
Atsakyti