Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

QUOTE(Peperoni @ 2007 05 16, 09:24)
prašom  4u.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image
va toks tas stulpelis  mirksiukas.gif  numezgi grandinėlę, ją sujungi, tada kas kartą ją apglėbdama (t.y. vašeliu durdama į apskritimo vidurį) neri tokius 24 stulpelius  mirksiukas.gif

visi stulepių, grandinėlių ir kt.  nėrimo pavyzdžiai parodyti čia

o ta pirmaja skarele cia reikia nuo kurio galo pradeti, nes as pas ruskij visai nerazumu doh.gif
Atsakyti
Ne nerta, bet tokiems orams kaip tik, tik truputi didoka gavosi ax.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Rodausi dar vieną ananasinę kepurytę... Tik mažoji labai nenorėjo fotografuotis schmoll.gif doh.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(tequila @ 2007 05 16, 12:56)
o ta pirmaja skarele cia reikia nuo kurio galo pradeti, nes as pas ruskij visai nerazumu  doh.gif

kur 1 parasytas, nuo to vidurio
Atsakyti
Tequila, nerti reikia pradėti nuo centro, kur vienetukas pažymėtas


Vakare, labai graži kepurytė, aš tokias su ausytėm irgi labai mėgstu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vakare.lt @ 2007 05 16, 13:24)
Ne nerta, bet tokiems orams kaip tik, tik truputi didoka gavosi  ax.gif

as vis audziu minti rudeniui ar ankstyvam pavasariui tokio tipo nunert mirksiukas.gif
gal turi schemas? ir kaip ats ausis enrt? blush2.gif

QUOTE(Misty @ 2007 05 16, 13:25)
Rodausi dar vieną ananasinę kepurytę... Tik mažoji labai nenorėjo fotografuotis schmoll.gif  doh.gif


labai grazi..labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2007 05 16, 14:28)
as vis audziu minti rudeniui ar ankstyvam pavasariui tokio tipo nunert mirksiukas.gif
gal turi schemas? ir kaip ats ausis enrt? blush2.gif



tai, kad as ja mezgiau virbalais mirksiukas.gif schemute parasysiu i az, nes dabar greitai nerandu, siaip ja nusikopijavau is Misty ( aciuks.gif tau uz ja), kazkurioj temoj buvo, dabar gerai net nepamenu blush2.gif Va taip copy-paste darbeliai ir gaunasi pakeitus smulkmeneles blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vakare.lt @ 2007 05 16, 13:31)
tai, kad as ja mezgiau virbalais  mirksiukas.gif schemute parasysiu i az, nes dabar greitai nerandu, siaip ja nusikopijavau is Misty ( aciuks.gif tau uz ja), kazkurioj temoj buvo, dabar gerai net nepamenu  blush2.gif Va taip copy-paste darbeliai ir gaunasi pakeitus smulkmeneles  blush2.gif


aaaa blush2.gif galvojau gal nerta blush2.gif bet vis tiek, jei turi mestelk blush2.gif


o gal aks turit, akip nunert galima tokio tipo su ausim? nes nert labiau man patinka nei megzt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vakare.lt @ 2007 05 16, 14:31)
tai, kad as ja mezgiau virbalais  mirksiukas.gif schemute parasysiu i az, nes dabar greitai nerandu, siaip ja nusikopijavau is Misty ( aciuks.gif tau uz ja), kazkurioj temoj buvo, dabar gerai net nepamenu  blush2.gif Va taip copy-paste darbeliai ir gaunasi pakeitus smulkmeneles  blush2.gif

ax.gif

Gal iš tokios nuotraukos bus aiškiau, kaip tokią kepurytę megzti. Pradedu megzti nuo šniūrelio apačios

user posted image

user posted image
Papildyta:
QUOTE(bonda @ 2007 05 16, 14:34)
aaaa blush2.gif galvojau gal nerta blush2.gif bet vis tiek, jei turi mestelk blush2.gif
o gal aks turit, akip nunert galima tokio tipo su ausim? nes nert labiau man patinka nei megzt blush2.gif



Esu tokią su ausim ir nunėrusi ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2007 05 16, 13:39)

Esu tokią su ausim ir nunėrusi  ax.gif

user posted image

gal turi schema, ar gali papasakot? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2007 05 16, 14:50)
gal turi schema, ar gali papasakot? blush2.gif  blush2.gif


As labai retai mezgu pagal schemą, dažniausiai pasinaudoju tik rašto schemute ir idėja. Šitą nėriau labai paprastai - pradėjau nuo viršugalvio, nėriau apvaliai ratu ir nunėriau tiek, kad pakankamai dengtų pakaušį ir kaktytę. Tada kiekviename šone prinėriau ausis su šniurkais. Galiausiai viską apnėriau vėžio žingsniu...
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2007 05 16, 13:50)
gal turi schema, ar gali papasakot? blush2.gif  blush2.gif

aš ir tokios schemutės norėčiau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Misty @ 2007 05 16, 14:39)
As labai retai mezgu pagal schemą, dažniausiai pasinaudoju tik rašto schemute ir idėja. Šitą nėriau labai paprastai - pradėjau nuo viršugalvio, nėriau apvaliai ratu ir nunėriau tiek, kad pakankamai dengtų pakaušį ir kaktytę. Tada kiekviename šone prinėriau ausis su šniurkais. Galiausiai viską apnėriau vėžio žingsniu...

o čia kokiu rašteliu nėriai ir kokiais siūlais?
Atsakyti