Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

QUOTE(bonda @ 2007 05 14, 13:26)
Jau kuris laikas nunerta, tik ilgai galvota, kaip papuosti kepuryte mirksiukas.gif

labai garži........ ir kiepka ir papuošimai ir modeliukas smile.gif
ar labai sunku tokią kiepką nunerti iš vienspalvių siūlų (kol kas)? Papasakok, kaip nėrei. Labai norėčiau savo dukrytei tokiu raštu nunerti.

Mergaitės, jūs tik smarkiai nesijuokit, bet papasakokit, kaip neriat kepurytes?
Nuneri pynutę, ją sujungi, kad gautųsi ratu ir tada ką veikti? Kažkaip aplink nerti ar į tolį?
Aš kaip suprantu, ant vąšelio akys kaip ant virbalo neturi sulipti, ania g.gif
Kol kas man čia "aukštoji matematika", bet vistiek savo dukrytei kepuriuką nunersiu yess.gif
Papildyta:
o, atrodo supratau. Veiksmas turi vykti ratu doh.gif
kągi, ratu nerti išmokau, dabar matyt, reikia akių pridėti, kad platėtų. Kažin, kiek daug tų akių pridėti g.gif
einu paskaitinėsiu kokį raštą
Atsakyti
QUOTE(Redike @ 2007 05 15, 19:05)
labai garži........ ir kiepka ir papuošimai ir modeliukas  smile.gif
ar labai sunku tokią kiepką nunerti iš vienspalvių siūlų (kol kas)? Papasakok, kaip nėrei. Labai norėčiau savo dukrytei tokiu raštu nunerti.

Mergaitės, jūs tik smarkiai nesijuokit, bet papasakokit, kaip neriat kepurytes?
Nuneri pynutę, ją sujungi, kad gautųsi ratu ir tada ką veikti? Kažkaip aplink nerti ar į tolį?
Aš kaip suprantu, ant vąšelio akys kaip ant virbalo neturi sulipti, ania  g.gif
Kol kas man čia "aukštoji matematika", bet vistiek savo dukrytei kepuriuką nunersiu  yess.gif
Papildyta:
o, atrodo supratau. Veiksmas turi vykti ratu  doh.gif
kągi, ratu nerti išmokau, dabar matyt, reikia akių pridėti, kad platėtų. Kažin, kiek daug tų akių pridėti  g.gif
einu paskaitinėsiu kokį raštą

OI Redike, stengiausi nesijuokti, bet kažkaip nesigavo hihihi.gif
Kai mezgi virbalais, akys būna visos ant virbalo, o neriant vąšeliu, būna tik viena akis. O pynelę nunėrus sujungi ir neri ratu vis kabindama vąšeliu už pinelės akytės ir taip ratu eini, nepamiršti ir siūlo užkabinti. mirksiukas.gif Man atrodo yra kažkur net nuotraukos, kaip reikia nerti (pradžiamokslis) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgele @ 2007 05 15, 10:06)
Nunėriau savo bernioku pirmą kepurytę. Nėriau gan "griežtą", tikiuosi neatrodo mergaitiškai biggrin.gif
user posted image

labai faina kepurikė 4u.gif o modeliukas koks linksmuolis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Azali @ 2007 05 15, 22:36)
labai faina kepurikė 4u.gif o modeliukas koks linksmuolis wub.gif


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Redike @ 2007 05 15, 17:05)
o, atrodo supratau. Veiksmas turi vykti ratu  doh.gif
kągi, ratu nerti išmokau, dabar matyt, reikia akių pridėti, kad platėtų. Kažin, kiek daug tų akių pridėti  g.gif
einu paskaitinėsiu kokį raštą


Aš dariau taip:
pynutė iš 6 akių
1 eilė - 24 stulpeliai su užmetimu
2 eilė - kas antrą stulpelį dvigubinu (t.y. iš vienos akies išmezgu dvi)
3 eilė - kas trečią stulpelį dvigubinu
4 eilė - kas ketvirtą stulpelį dvigubinu
ir t.t. kol gaunasi maždaug 9 cm skersmens apskritimas
Tada papildomų stulpelių nebereikia pridėti...

Tiesa, viskas mezgama stulpeliais su užmetimu 4u.gif
Atsakyti
o gal kas turit mergaitiškos skarelės schemutę, daviausi vakar iki išnaktų su paieškomis, bet šnipštas gavosi sad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2007 05 15, 21:22)
OI Redike, stengiausi nesijuokti, bet kažkaip nesigavo hihihi.gif
Kai mezgi virbalais, akys būna visos ant virbalo, o neriant vąšeliu, būna tik viena akis. O pynelę nunėrus sujungi ir neri ratu vis kabindama vąšeliu už pinelės akytės ir taip ratu eini, nepamiršti ir siūlo užkabintimirksiukas.gif  Man atrodo yra kažkur net nuotraukos, kaip reikia nerti (pradžiamokslis) mirksiukas.gif

blush2.gif
o tas siūlo užkabinimas, turi omeny užmetimą?
Ieškojau kažkokio pradžiąmokslio, bet neradau. Tai nuspręndžiau nerti ir su jumis pasikonsultuoti.

QUOTE(kasiopeja @ 2007 05 16, 08:29)
Aš dariau taip:
pynutė iš 6 akių
1 eilė - 24 stulpeliai su užmetimu
2 eilė - kas antrą stulpelį dvigubinu (t.y. iš vienos akies išmezgu dvi)
3 eilė - kas trečią stulpelį dvigubinu
4 eilė - kas ketvirtą stulpelį dvigubinu
ir t.t. kol gaunasi maždaug 9 cm skersmens apskritimas
Tada papildomų stulpelių nebereikia pridėti...

Tiesa, viskas mezgama stulpeliais su užmetimu  4u.gif

Aha, ačiū 4u.gif
Tik paaiškinkit man kas nors, kas tie 24 stulpeliai su užmetimu? Kaip jie neriami? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tequila @ 2007 05 16, 09:51)
o gal kas turit mergaitiškos skarelės schemutę, daviausi vakar iki išnaktų su paieškomis, bet šnipštas gavosi sad.gif


prašom 4u.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Redike @ 2007 05 16, 10:15)
blush2.gif
o tas siūlo užkabinimas, turi omeny užmetimą?
Ieškojau kažkokio pradžiąmokslio, bet neradau. Tai nuspręndžiau nerti ir su jumis pasikonsultuoti.
Aha, ačiū  4u.gif
Tik paaiškinkit man kas nors, kas tie 24 stulpeliai su užmetimu? Kaip jie neriami?  g.gif


user posted image
va toks tas stulpelis mirksiukas.gif numezgi grandinėlę, ją sujungi, tada kas kartą ją apglėbdama (t.y. vašeliu durdama į apskritimo vidurį) neri tokius 24 stulpelius mirksiukas.gif

visi stulepių, grandinėlių ir kt. nėrimo pavyzdžiai parodyti čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 16 gegužės 2007 - 09:26
QUOTE(Peperoni @ 2007 05 16, 09:24)
va toks tas stulpelis  mirksiukas.gif  numezgi grandinėlę, ją sujungi, tada kas kartą ją apglėbdama (t.y. vašeliu durdama į apskritimo vidurį) neri tokius 24 stulpelius  mirksiukas.gif

o, ačiū labai 4u.gif
kažkokį pan. pavyzdį radau senojoje temoje, bet tu paaiškinai dar aiškiau doh.gif
maniau, kad tie stulpeliai neriami apglėbiant kiekvieną akį (žinoma, tada košmaras gaunasi), o čia, pasirodo, vidurį reikia apglėbti doh.gif
kągi, vėl ardom savo pirmą blyną ir bandom iš naujo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Redike @ 2007 05 16, 11:22)
o, ačiū labai  4u.gif
kažkokį pan. pavyzdį radau senojoje temoje, bet tu paaiškinai dar aiškiau  doh.gif
maniau, kad tie stulpeliai neriami apglėbiant kiekvieną akį (žinoma, tada košmaras gaunasi), o čia, pasirodo, vidurį reikia apglėbti  doh.gif
kągi, vėl ardom savo pirmą blyną ir bandom iš naujo  ax.gif



sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Redike @ 2007 05 15, 19:05)
labai garži........ ir kiepka ir papuošimai ir modeliukas  smile.gif
ar labai sunku tokią kiepką nunerti iš vienspalvių siūlų (kol kas)? Papasakok, kaip nėrei. Labai norėčiau savo dukrytei tokiu raštu nunerti.


aciukas wub.gif

ne, nesunku mirksiukas.gif tas rastas labai fainas thumbup.gif o jis tikria yra sitoj temikej mirksiukas.gif
Atsakyti
na va, atsakymą redike jau gavai , beliko dabar ženkliukų reikšmę žinoti
Atsakyti