Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

QUOTE(Natalija* @ 2007 05 15, 11:53)
Labai gražu, gal turi schemutę? blush2.gif

Mergaitės, o kur Vilniuje galima nupirkti MAXI pereinančios spalvos siūlų?


Iš akies blush2.gif Nusižiūrėjau nuo servetėlės hihihi.gif Pradžiai kaip bet kuri kepurytė, pynelė, eilutė stulpelių su užmetimu. Sekanti eilutė - stulpelis kilputė. Dar sekanti du stulpeliai kilputė, kol kas neperstumiant. Perstumti (kad suktųsi) pradėjau nuo 3 stulpelių eilutės. Kiekviena eile didinau stulpelių, kol pasidarė 5 stulpeliai. Tada sekančioj 5 stulpeliai 2 kilputės. Ir toliau nieko nekeičiau iki maždaug pusės. Tada pamatavau, kad bus truputį ankštoka, tada kilpučių padidinau iki 3 ir nėriau iki galo. Tikiuosi aiškiai parašiau smile.gif

Maxi pereinamų siūlų yra Vokiečių g.2, Verpalai vadinasi atrodo, prie Rotušės, toj pusėj kur Čili kaimas. Ir yra CUP'o 5 aukšte Geros akys siūluose. Ten yra 2 parduotuvytės tam pačiam, tai abiejose kaip tik vakar buvau, pirkau pati 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2007 05 15, 11:24)
nu kad ne - jie tik užsirietę truputį  mirksiukas.gif

man labai reik jūsų patarimo - kaip iškrakmolinti taip, kad būtų kaip "kaulas" ?  ax.gif  g.gif

Aš savo panelės skrybėlaites krakmolinu su konsentruotu standikliu HIGĖJOS vadinasi ''luga''. thumbup.gif Reikia praskiesti vandeniu jį, priklauso kokio tu nori standumo g.gif .Paskui truputį palaikau tame mišinyje ir dedu ant dubenio ar stiklainio ,kad gautūsi forma.
Labai faina suknelė su skrybėlaite thumbup.gif o ypač mažoji manikenė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo INGRIDŽIUKS: 15 gegužės 2007 - 11:53
QUOTE(INGRIDŽIUKS @ 2007 05 15, 12:49)
Aš savo panelės skrybėlaites krakmolinu su konsentruotu standikliu HIGĖJOS vadinasi ''luga''. thumbup.gif Reikia praskiesti vandeniu jį, priklauso kokio tu nori standumo g.gif .Paskui truputį palaikau tame mišinyje ir dedu ant dubenio ar stiklainio ,kad gautūsi forma.



Labai seniai jo nebandžiau g.gif ir tikrai gaunasi "kaulas" ?
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2007 05 15, 12:50)
Labai seniai jo nebandžiau  g.gif  ir tikrai gaunasi "kaulas" ?

Man tai tikrai gaunasi thumbup.gif Aš ilgai irgi ieškojau tokios primonės,bet schmoll.gif
pirkau tą purškalą,o paskui lygindavau ,tik nėrinys pagelto.Su krakmolu vis darydavau ,bet nuo dažno krakmolinimo irgi pagelsdavo. Padariua išvadą kad ''luga'' geriausia,priklauso kiek tu praskiesi jį vandeniu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(INGRIDŽIUKS @ 2007 05 15, 13:03)
Man tai tikrai gaunasi thumbup.gif Aš ilgai irgi ieškojau tokios primonės,bet schmoll.gif
pirkau tą purškalą,o paskui lygindavau ,tik nėrinys pagelto.Su krakmolu vis darydavau ,bet nuo dažno krakmolinimo irgi pagelsdavo. Padariua išvadą kad ''luga'' geriausia,priklauso kiek tu praskiesi jį vandeniu. g.gif


niu reik pabandyt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(INGRIDŽIUKS @ 2007 05 15, 12:03)
Man tai tikrai gaunasi thumbup.gif Aš ilgai irgi ieškojau tokios primonės,bet schmoll.gif
pirkau tą purškalą,o paskui lygindavau ,tik nėrinys pagelto.Su krakmolu vis darydavau ,bet nuo dažno krakmolinimo irgi pagelsdavo. Padariua išvadą kad ''luga'' geriausia,priklauso kiek tu praskiesi jį vandeniu. g.gif

eisiu ieskot -viskas bigsmile.gif ju turbut prekybos centruose buna,ane? ar spec kokiose pardese? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2007 05 15, 13:04)
eisiu ieskot -viskas bigsmile.gif ju turbut prekybos centruose buna,ane? ar spec kokiose pardese? g.gif

Aš tai pirkau NORFOJE ,gal būna ir kituose prekybos centruose.
Atsakyti
QUOTE(INGRIDŽIUKS @ 2007 05 15, 12:08)
Aš tai pirkau NORFOJE ,gal būna ir kituose prekybos centruose.

dekui uz info ir paprotinima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2007 05 15, 13:10)
dekui uz info ir paprotinima mirksiukas.gif

nera už ką,kad tik praverstų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2007 05 15, 11:21)
Na va - pasigirsim savo skrybėliuku iš komplektėlio  ax.gif




Nuostabu thumbup.gif thumbup.gif Tiek darbo idėjai.
Dar nesu nėrus visos suknelės... Ar ilgai užtrukai? Kokio storio siūlai?
Atsakyti
Peperoni, labai tavo dukrytė gražiai atrodo su visu komplekteliu - tikra maža dama thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2007 05 15, 13:19)
Nuostabu  thumbup.gif  thumbup.gif Tiek darbo idėjai.
Dar nesu nėrus visos suknelės... Ar ilgai užtrukai? Kokio storio siūlai?

blush2.gif ačiū 4u.gif

Čia vis tie patys MAXI biggrin.gif o nėriau gal porą ar tris savaites - nutaikius laisvą minutę... ax.gif

QUOTE(Misty @ 2007 05 15, 13:22)
Peperoni, labai tavo dukrytė gražiai atrodo su visu komplekteliu - tikra maža dama thumbup.gif  thumbup.gif


4u.gif ačiū ... na taip ir įsivaizdavau rezultatą... dabar eisim krikštytis biggrin.gif
Atsakyti