Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

Nunėriau savo bernioku pirmą kepurytę. Nėriau gan "griežtą", tikiuosi neatrodo mergaitiškai biggrin.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Na va - pasigirsim savo skrybėliuku iš komplektėlio ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2007 05 15, 10:21)
Na va - pasigirsim savo skrybėliuku iš komplektėlio  ax.gif


labai grazu thumbup.gif wub.gif
o kaip cia skrybelaites bryliukai-dvigubi? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2007 05 15, 11:22)
labai grazu thumbup.gif  wub.gif
o kaip cia skrybelaites bryliukai-dvigubi? blush2.gif



nu kad ne - jie tik užsirietę truputį mirksiukas.gif

man labai reik jūsų patarimo - kaip iškrakmolinti taip, kad būtų kaip "kaulas" ? ax.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2007 05 15, 10:24)


man labai reik jūsų patarimo - kaip iškrakmolinti taip, kad būtų kaip "kaulas" ?  ax.gif  g.gif

jau du syk krakmolinau, ir lyginau, kaips ake -nieko -sudas doh.gif doh.gif doh.gif reik pirkt kazkokio apykakliu standiklio -sako gerai su juo g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Peperoni, aš tai darau taip: pasidarau paprasto krakmolo stiprų tirpalą, palaikau mezginį, nuspaudžiu, ištiesinu rankom ir lyginu su lygintuvu per merliuką, kol sukietėja.
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2007 05 15, 10:28)
Peperoni, aš tai darau taip: pasidarau paprasto krakmolo stiprų tirpalą, palaikau mezginį, nuspaudžiu, ištiesinu rankom ir lyginu su lygintuvu per merliuką, kol sukietėja.

dariau, akip rekomendavai -vis tiek nieko gero doh.gif nu ne taip ir viskas doh.gif doh.gif ne taip standu g.gif g.gif g.gif , kaip noris ir nestovi ( lotuliukas.gif ) kaip reikia doh.gif
Atsakyti
Bonda, gal per silpną tirpalą darei? man irgi tik iš antro karto pavyko, bet gavosi tai labai super, skrybelės bryliukai stovėjo kaip turi būt ir nelinko. Ir dar krakmolas vis nusėda į dugną, tai vis pamaišyt reikia . Ir pirkit gerą, normalų , o ne Lyder price. doh.gif
Atsakyti
nu vat dariau taip kaip Astišius sakė - tik kad nelyginau - nes tokią formą sunku išlygint... unsure.gif džiovinau ant trilitrinio... ax.gif pradžioj lyg ir gerai buvo - o paskui pradėjo minkštėt... g.gif reiks bandyt dar kartą... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2007 05 15, 10:31)
Bonda, gal per silpną tirpalą darei? man irgi tik iš antro karto pavyko, bet gavosi tai labai super, skrybelės bryliukai stovėjo kaip turi būt ir nelinko. Ir dar krakmolas vis nusėda į dugną, tai vis pamaišyt reikia . Ir pirkit gerą, normalų , o ne Lyder price. doh.gif

jau dus ykius dariau...krakmolop tas tirpalas nu jau tirstesnis ne but turbut negalejo....nezinau -turbut trecia syki bandysiu lotuliukas.gif gal trecias sykis nemeluos g.gif g.gif
o tu pamirkai ilgai? nuspaudi? ar toki ir formuoji??
Atsakyti
šiaip aš nedarau tirpalo - tik sudrėkinu mezginį, ir tada gerai ištrinu su krakmolu.... o po to išskalauju... ir tada lyginu... visada buvo 100 procentų patikima thumbup.gif o šįkart tik išdžiovinau - ko gero čia ir buvo mano klaida... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 15 gegužės 2007 - 10:35
QUOTE(Jurgele @ 2007 05 15, 10:06)
Nunėriau savo bernioku pirmą kepurytę. Nėriau gan "griežtą", tikiuosi neatrodo mergaitiškai biggrin.gif
user posted image
user posted image

Labai gražu, gal turi schemutę? blush2.gif

QUOTE(Peperoni @ 2007 05 15, 11:21)
Na va - pasigirsim savo skrybėliuku iš komplektėlio  ax.gif

user posted image

user posted image

thumbup.gif

Mergaitės, o kur Vilniuje galima nupirkti MAXI pereinančios spalvos siūlų?
Atsakyti