Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

QUOTE(bonda @ 2007 05 14, 14:26)
Jau kuris laikas nunerta, tik ilgai galvota, kaip papuosti kepuryte mirksiukas.gif




Labai graži thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monique @ 2007 05 14, 13:34)
Bonda, superinė kepuraitė  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif . Aš turiu savo dukrytei nunėrus tokią baltą, bet, turiu pasakyti, spalvota atrodo daug daug geriau  mirksiukas.gif

dekui wub.gif mna tai sis rastelis aplamai labai patinka thumbup.gif

QUOTE(Lincikas @ 2007 05 14, 13:35)
Labai gražiai sugalvojai  wub.gif

aciu 4u.gif

QUOTE(Kerpena @ 2007 05 14, 14:27)
Labai graži  thumbup.gif  4u.gif

dekui wub.gif
Atsakyti
kokiu graziu kepuryciu prisiziurejau wub.gif auksarankes jus.o as neturiu mergytes,bet turiu berniuka thumbup.gif ka pasiulytumet berniukui nunerti? su nerta retesne kazin nebus panashus i mergyte? g.gif
Atsakyti
Lincikai, Bonda, labai dailios kepurytės thumbup.gif

Aš irgi vakar dar vieną "ananasinę" pabaigiau, gal šiandien mažoji leisis nufotografuojama doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2007 05 14, 15:22)
kokiu graziu kepuryciu prisiziurejau  wub.gif auksarankes jus.o as neturiu mergytes,bet turiu berniuka  thumbup.gif ka pasiulytumet berniukui nunerti? su nerta retesne kazin nebus panashus i mergyte?  g.gif


Gali tokia, kaip aš praeitam puslapyje savo sūnaus rodau... tikrai neblogai atrodo, bandžiau ir vyresniam berniukui uždėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lincikas @ 2007 05 14, 18:22)
Gali tokia, kaip aš praeitam puslapyje savo sūnaus rodau... tikrai neblogai atrodo, bandžiau ir vyresniam berniukui uždėti smile.gif

reiks bandyti tokia ir kazkokia retesne noreciau dar ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lincikas @ 2007 05 14, 12:37)
Aš pabaigus raštą vieną eilutę apnėriau stulpeliais su vienu užmetimu. Į kiekvieną akį po 2 stulpelius. Antra eilėje darau lankelius iš pynučių. Lankelis 6 akių, o užkabinu į kas penktą stulpelį. Tada 3 eilė: kiekvienas lankelis apneriamas taip: stulpelis be užmetimi, 8 stulpeliai su 1 užmetimu, stulpelis be užmetimo. Ir viskas... tik primenu, kad mano siūlai buvo labai ploni smile.gif
Sėkmės  ax.gif

Labai ačiū už atsakymą, atrodo visai paprasta, tikiuosi išeis unsure.gif Greit ir mes pasirodysime su populiariausia kepuryte wub.gif
Atsakyti
bonda,super papuosimai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2007 05 14, 12:00)
o koki? blush2.gif  blush2.gif

žinok nepasakysiu, nes pas mamą guli ax.gif maximose yra pirkt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2007 05 11, 12:37)
Siūlau pirkti tokius Maxi siūlus
user posted image

arba siūlus Iris - jie laiko ir nėrėjų patvirtinti  biggrin.gif  thumbup.gif
Aš mezgu tokiais siūlais su 0.7 arba 1 nr vąšeliu - jų dabar būna praktiškai visuose prekybos centruose... ax.gif   o sueis maždaug 3-dalis Maxi siūlų kamuoliuko, arba apie pora Iris siūlų kamuoliukų  ax.gif

Sitei tokie truputi kietiesi uz Iris ar ne? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mambu: 15 gegužės 2007 - 01:48
QUOTE(mambu @ 2007 05 15, 02:48)
Sitei tokie truputi kietiesi uz Iris ar ne? blush2.gif



Aha, jie truputį tvirtesni ir kietesni - geriau laiko formą... iš Iriso mezginys gaunasi skystesnis, minkštesnis... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lincikas @ 2007 05 14, 09:55)
Pagaliau nufotografavau sūnaus kepuriuką... o tai mačiau dar viena mamytė nori savo vaikučiui tokią nunerti smile.gif tai pavyzdukas bus kaip atrodo  ax.gif  aš ją nunėriau prieš kokį mėnesiuką...


Aš neseniai irgi tokį kepuriuką pabaigiau, tik ne kiauraraščiu nėriau, o paprastais stulpeliais su užmetimu. Kai tik modeliukui nusiplausim nuo veido "zelionkę" po vėjaraupių, būtinai pasirodysim lotuliukas.gif O be modeliuko ji atrodo visai neišvaizdžiai:

user posted image

Kas bjauriausia, nelabai ko berniukui prigalvosi. Mėginau kažką su bryliukais nunarplioti (kad akytes nuo saulės apsaugot), bet vaizdelis vistiek kaip mergaitiškos gaudavosi ir tekdavo ardyt verysad.gif
Atsakyti