Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

QUOTE(Redike @ 2007 05 11, 12:27)
Sveikos mergytės,
norėčiau nunerti savo gražuolei kepurytę vasarai, bet paskutinįsyk vašelį laikiau mokykloje per darbų pamokas. Todėl prašau jūsų patyrusių paratimo kokio dydžio vašelį nusipirkti ir kokie geriausi siūliukai vasarinei kepurytei? Ir kiek tų siū liukų reikės vaikiškai kepurytei?
Kol kas jaučiuosi tundra šitame reikale, bet labai tikiuosi, kad greit galėsiu dalintis ir sava patirtim  blush2.gif

vasarai patarciau medvilninius siuliukus mirksiukas.gif o ju dabar yra tikrai pasirinkimas nemazas..ir irisai, ir tie maxi, as dar pirkus esu sniezanka bei tokius user posted image -visi man thumbup.gif o neriu vaseliupriklausomai nuo siulu storio mirksiukas.gif
Atsakyti
mano skryblius nunertas smile.gif
user posted image
kepuriukas dukriukui prie sijonuko
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Atra @ 2007 05 12, 21:35)
mano skryblius nunertas smile.gif

kepuriukas dukriukui prie sijonuko


labai grazu wub.gif thumbup.gif

pasakok, kaip iskrakmolinai skrybelaite? g.gif g.gif ir artie krastai graziai tvirtai stovi kaip priklauso? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2007 05 12, 22:45)
labai grazu wub.gif  thumbup.gif

pasakok, kaip iskrakmolinai skrybelaite? g.gif  g.gif ir artie krastai graziai tvirtai stovi kaip priklauso? blush2.gif

ačiū ax.gif
paėmiau purškalą kur skirtas baltinių apykaklėm krakmolyti supurškiau - uždėjau ant puodo ir laukiau kol sudžius, lyg ir gerai laikosi kraštai, tik tiek kad sryblius dukrytei per didelis, bus dovana dukterėčiai smile.gif

dar radau nuotraukyčių su pernai metais nunertų kepuriukių smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lincikas @ 2007 05 02, 16:14)
user posted image user posted image
Čia pirma kepurytė, kurią nėriau praeitą vasarą smile.gif

Kaip nunerti tokį kepurės kraštą? g.gif Prašau padėkite blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Atra @ 2007 05 12, 21:55)

paėmiau purškalą kur skirtas baltinių apykaklėm krakmolyti supurškiau - uždėjau ant puodo ir laukiau kol sudžius, lyg ir gerai laikosi kraštai, tik tiek kad sryblius dukrytei per didelis, bus dovana dukterėčiai smile.gif


o koki? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Natalija* @ 2007 05 13, 22:31)
Kaip nunerti tokį kepurės kraštą? g.gif Prašau padėkite blush2.gif


Aš pabaigus raštą vieną eilutę apnėriau stulpeliais su vienu užmetimu. Į kiekvieną akį po 2 stulpelius. Antra eilėje darau lankelius iš pynučių. Lankelis 6 akių, o užkabinu į kas penktą stulpelį. Tada 3 eilė: kiekvienas lankelis apneriamas taip: stulpelis be užmetimi, 8 stulpeliai su 1 užmetimu, stulpelis be užmetimo. Ir viskas... tik primenu, kad mano siūlai buvo labai ploni smile.gif
Sėkmės ax.gif
Atsakyti
Pagaliau nufotografavau sūnaus kepuriuką... o tai mačiau dar viena mamytė nori savo vaikučiui tokią nunerti smile.gif tai pavyzdukas bus kaip atrodo ax.gif aš ją nunėriau prieš kokį mėnesiuką... pabandysiu šią savaitę nufotografuoti ir dukrytės visus kepuriukus smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2007 05 08, 15:20)
Pasirodysiu ir aš kelias savo nertas kepurytes. Šita ir dar 4 nuotraukos į priekį:

http://picasaweb.goo...081364580360578


Geras, ir su 4 vaikuciais, ir tiek prikurusi visko graziai! Labai saunu. Tikiuosi, kai mano vaikuciai paaugs, ir as turesiu daugiau laiko rankdarbiams.
Atsakyti
Jau kuris laikas nunerta, tik ilgai galvota, kaip papuosti kepuryte mirksiukas.gif

kiepka
user posted image

papuosimai
user posted image

ant modeliuko
user posted image
Atsakyti
Bonda, superinė kepuraitė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Aš turiu savo dukrytei nunėrus tokią baltą, bet, turiu pasakyti, spalvota atrodo daug daug geriau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2007 05 14, 13:26)
Jau kuris laikas nunerta, tik ilgai galvota, kaip papuosti kepuryte mirksiukas.gif


Labai gražiai sugalvojai wub.gif
Atsakyti