Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

QUOTE(P@nter@ @ 2007 05 02, 15:24)
Labai gražios visų kepurytės  wub.gif
Tik jūs manęs tundros nebarkit bet pasakykit kas čia per MAXI siūlai kur jūs juos perkat ir išvis kaip jie atrodo, nes pas save kaime tai aš tokių nemačius  blush2.gif

Maniškiai va kokie
user posted image

aukštis apie 11,5 cm. Tikrai didelis irisas thumbup.gif Spalvų visokių irgi būna thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(P@nter@ @ 2007 05 02, 15:33)
O gelėtum įkelti foto etikėtės tų siūlų bandyčiau savo kaime ieškoti  4u.gif


o mano tokie smile.gif
user posted image

irgi spalvų įvairiausių... čia vienas naujas, o kitas naudotas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lincikas: 02 gegužės 2007 - 15:56
QUOTE(*Maja* @ 2007 05 02, 16:44)
Maniškiai va kokie
aukštis apie 11,5 cm. Tikrai didelis irisas  thumbup.gif Spalvų visokių irgi būna  thumbup.gif



QUOTE(Lincikas @ 2007 05 02, 16:51)
o mano tokie smile.gif
irgi spalvų įvairiausių... čia vienas naujas, o kitas naudotas smile.gif

ačiu labai, ieškosiu ir aš tokių 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo P@nter@: 02 gegužės 2007 - 16:03
QUOTE(Lincikas @ 2007 05 02, 16:32)
Gražu  wub.gif  ir atrodo nematytas raštukas  ax.gif

Dar nusipirkau šiandien"Rankdarbių kraitelės" specialų numerį "vasara". ten yra trys neblogos kepuraitės nertos... viena su snapeliu  thumbup.gif


o gal galėtum nufotkyt ar nuskanuot kas ten gero yra? ax.gif
Atsakyti
gal kuri turit tokių batukų schemutę?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2007 05 02, 12:16)
Irgi, sakyciau, idomus krastelis gaunasi. Bet ne taip darai, man atrodo kaip tik ta vieta, kur kabini is delno puses. SIula reikia nuo nykscio nuimti ir uzdeti kitaip. T.y. pirmaja porytes aki kai dedi, siulo galas, "prilipes" prie jau uzmestu kilpu eina nuo tavo pilvo tolyn (oi, gerai cia parasiau), o uzmetus viena akyte, siula perdek atvirksciai - kad "prilipusysis" jo galas eitu link taves. Tada tas dvigubas siulas jau apkabina abi akytes. Ir vel is naujo - perdek siula kaip iprasta, o po to - atvirksciai. Zodziu, kiekviena aki uzdedinejant, siula reikia vis nuimti ir uzdeti ant nykscio, nuimti ir uzdeti. Na, gal pavyks dabar.


Ačiū, pavyko jau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Ne tą siūlą kabinau doh.gif
O tas kur aš bandžiau ir išėjo "trikampiukais" tai nelabai tikęs kraštas schmoll.gif Riečiasi.

Bandau nerti kepuraitę sūnui. Negražu plika galva per krikštynas schmoll.gif Ir rūbeliai ne tokie kad tiktų kepurytė su snapeliu schmoll.gif Bandau paprastą baltą kuklią, be didelių margumynų ax.gif O siūlus tai pirkau tiesiog Rimi, baltus, kažkoke rusiški, Narciz vadinasi g.gif Panašūs į irisus smile.gif

Maja, bateliai wub.gif wub.gif Jei kas turės schemą ir aš norėsiu ax.gif
Atsakyti
as ir krikstynoms ruosiuosi, tai truksta mums bateliu
šitie man tokie paprastučiai ir gražūs. na labai norėčiau schemutę rasti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2007 05 02, 18:47)
as ir krikstynoms ruosiuosi, tai truksta mums bateliu
šitie man tokie paprastučiai ir gražūs. na labai norėčiau schemutę rasti  4u.gif


Čia kiek matosi tai neatrodo labai sudetingi, visi stulpeliais su užmetimu, o viršuj tai panašu kad sudurta g.gif Aišku, schema geriau biggrin.gif Nereikėtų burti biggrin.gif
Atsakyti
*Maja* bateliai fantastiški thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ... jei gausi schemutę, pasidalink ax.gif

Papildyta:
QUOTE(Vaidullka @ 2007 05 02, 16:18)
o gal galėtum nufotkyt ar nuskanuot kas ten gero yra? ax.gif


Ryt jei pavyks, nufotkinsiu smile.gif
Atsakyti
Apie batukus yra atskira temelė ir ten tikrai buvo labai gražių batukų su schemutėm. paieškokit ten 4u.gif
Atsakyti
Štai tokios kepurės yra Rankdarbių kraitelės specialiame numeryje "Vasara":

user posted imageuser posted image user posted image

Dabar bandau nunerti tą su snapeliu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(*Maja* @ 2007 05 02, 17:30)
gal kuri turit tokių batukų schemutę?
user posted image


čia yra paaiškinta, kaip nerti labai panašius batukus


nors šiai temai ne į temą... čia nuoroda į kitą supermamos forumą, kur pirmam puslapį yra paaiškinimas. bet radau ir kur parduoda tokius batukus: grožis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lincikas: 03 gegužės 2007 - 08:00
Parodysiu ir aš savo darbelius. Prisižiūrėjau jūsų grožybių ir taip noras užėjo pačiai pabandyti:
http://www.biteplius...15-=(1281753115
http://www.biteplius...316-=(712743398

Vakar skybėlaitę pradėjau nerti iš pereinamų spalvų siūlų.
Atsakyti