Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

QUOTE(Zhuvycia @ 2007 05 02, 12:16)
O is kokiu siulu jus visos mezgate kepurytes? as bandziau megzti is tokiu servetelems skirtu, labai plonu, tai numezgiau kepuryte lelei.  bigsmile.gif  Grazi gavosi, bet norejau gi dukrytei...


Iš įvairių mirksiukas.gif Paskutinę ananasinę nėriau iš plonų servetėlinių siūlų, prieš tai iš tokių storesnių medvilninių, esu nėrusi iš plonai suverpto lino, dėjau 2 siūlus...
Atsakyti
Na, pagaliau susitariau su fotiku, tai rodom savo hibridinę (panaudojau 2 čia rastų kepuryčių schemas biggrin.gif ) kepurytę biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
kad kepuryciu pasipyle thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
QUOTE(Zhuvycia @ 2007 05 02, 11:16)


O is kokiu siulu jus visos mezgate kepurytes? as bandziau megzti is tokiu servetelems skirtu, labai plonu, tai numezgiau kepuryte lelei.  bigsmile.gif  Grazi gavosi, bet norejau gi dukrytei...

as neriu is vadinamu irisu arba tokiu plonesniu uz juos mirksiukas.gif zodziu is medvilniniu 100 proc. mirksiukas.gif ir gaunas..aisku, buna, akd ardau ir aradau, ypac jei naujas modeliukas lotuliukas.gif
Atsakyti
as ir neriu is irisu didelių, jie skirti manau servetelėm, bet gerai ir kepurėlė gaunasi. thumbup.gif
Atsakyti
Aš mezgu iš MAXi dažniausiai, kartais iš Irisų ir Narcizų (jų būna IKI)... ax.gif
Atsakyti
Šaunuolės Maja ir Peperoni thumbup.gif labai gražios kepurytės 4u.gif

O dėl siūlų, tai dažniausiai naudoju "MAXI", kartais "irisus". Nors pirmąją nėriau iš paprastų siūlų... jie net ne nėrimui, o manau šiaip siuvimui... bet tada gulėjau ligoninėje ir kitokių nebuvo galimybės nusipirkti... tuo labiau dar nemokėjau nerti ir tik mokinausi, bet visai nieko gavosi kepurytė smile.gif Galit pasižiūrėti:
user posted image user posted image
Čia pirma kepurytė, kurią nėriau praeitą vasarą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lincikas @ 2007 05 02, 15:14)
Šaunuolės Maja ir Peperoni  thumbup.gif  labai gražios kepurytės  4u.gif

O dėl siūlų, tai dažniausiai naudoju "MAXI", kartais "irisus". Nors pirmąją nėriau iš paprastų siūlų... jie net ne nėrimui, o manau šiaip siuvimui... bet tada gulėjau ligoninėje ir kitokių nebuvo galimybės nusipirkti... tuo labiau dar nemokėjau nerti ir tik mokinausi, bet visai nieko gavosi kepurytė smile.gif Galit pasižiūrėti:
user posted image user posted image
Čia pirma kepurytė, kurią nėriau praeitą vasarą smile.gif

thumbup.gif thumbup.gif
aš ir paskutinę iš maxi siūlų nėriau. man jie patinka thumbup.gif
Atsakyti
Labai gražios visų kepurytės wub.gif
QUOTE(Lincikas @ 2007 05 02, 16:14)
O dėl siūlų, tai dažniausiai naudoju "MAXI", kartais "irisus". Nors pirmąją nėriau iš paprastų siūlų... jie net ne nėrimui, o manau šiaip siuvimui... bet tada gulėjau ligoninėje ir kitokių nebuvo galimybės nusipirkti... tuo labiau dar nemokėjau nerti ir tik mokinausi, bet visai nieko gavosi kepurytė smile.gif Galit pasižiūrėti:



QUOTE(*Maja* @ 2007 05 02, 16:17)
aš ir paskutinę iš maxi siūlų nėriau. man jie patinka  thumbup.gif

Tik jūs manęs tundros nebarkit bet pasakykit kas čia per MAXI siūlai kur jūs juos perkat ir išvis kaip jie atrodo, nes pas save kaime tai aš tokių nemačius blush2.gif
Atsakyti
Ten kur įkėliau foto, tai kepurytė nerta iš paprastų siūlų, skirtų siūti smile.gif

O MAXI siūlai tai super... aš juos perku specialioje siūlų parduotuvėje... kainuoja 10 Lt, bet ten 100g, o ilgis berods 560 cm... tai gaunasi net keli daiktai... ir storis geresnis nei irisų smile.gif man jie labiausiai patinka thumbup.gif
Atsakyti
kiek graziu kepuryciu vel pasirode wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inga-uk: 02 gegužės 2007 - 15:31
QUOTE(inga-uk @ 2007 05 02, 15:30)


Gražu wub.gif ir atrodo nematytas raštukas ax.gif

Dar nusipirkau šiandien"Rankdarbių kraitelės" specialų numerį "vasara". ten yra trys neblogos kepuraitės nertos... viena su snapeliu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lincikas @ 2007 05 02, 16:28)
O MAXI siūlai tai super... aš juos perku specialioje siūlų parduotuvėje... kainuoja 10 Lt, bet ten 100g, o ilgis berods 560 cm... tai gaunasi net keli daiktai... ir storis geresnis nei irisų smile.gif man jie labiausiai patinka  thumbup.gif

O gelėtum įkelti foto etikėtės tų siūlų bandyčiau savo kaime ieškoti 4u.gif
Atsakyti