Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

KreKre, kepurytė thumbup.gif . Aš mezgu visada platesnę ir baigdama, paskutines 1-2 eiles įmezgu guminį siūlą. Kepurytė apsitempia thumbup.gif
Atsakyti
mamos, o kaip ikelti nuotraukyte, norejau parodyt savo pirma kepuriuka jums bet niekaip nesigauna blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lincikas @ 2007 04 27, 10:18)
Radau man rodos dar nematytų modeliukų smile.gif

štai vieno nuotraukytė:
user posted image

O daugiau pasižiūrėkite šiame puslapyje



Neapsakomos grožybės thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .Ačiū ūž tokią gerą nuorodą 4u.gif .Dabar tai imsiuos megzti palaidinukes savo panelėm.
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2007 04 27, 08:01)
Gal galima viso grožio scemutę mezgimo blush2.gif

Kepurytes schema buvo forume visai neseniai,o bliuzele tiesiog is atskiru gelyciu nerta.
QUOTE(bonda @ 2007 04 27, 10:01)
labai labai grazu wub.gif ir spalvikes parinktos  thumbup.gif  wub.gif
as tik kiepsa bos ilgesne nerciau blush2.gif

Aciu 4u.gif Tai va ,kad susitrauke po skalbimo doh.gif ,nors jau taip atsargiai skalbiau...
QUOTE(KreKre @ 2007 04 29, 13:27)
Sveikos, na as ir jau nunarpliojau pirma kepuriuka...Jau kaip vargau, gal 10 kartu ardyt reikejo, bet ir tai tokia truputi didoka gavosi doh.gif

Labai grazi gavosi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(KreKre @ 2007 04 29, 13:27)

labai daili kepuraitė thumbup.gif neatrodo kaip pirma mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Peržiūrėjau šią ir prieš tai buvusią temą wub.gif Kaip gražu wub.gif Nors pas mane ir berniukas, man labai gražu ir stilinga nertos kepuraitės. Gaila, kad pasirinkimas nelabai didelis, o kai nepasižymi itin didele fantazija, tai ir visai doh.gif
Labai sudomino mezginio kraštelis, suradau ir knygoje, bet kai be paveiksliukų iš teksto nepavyksta sad.gif

QUOTE(Zhuvycia @ 2007 04 13, 11:57)
Tai va: akys užmetamos kaip ir paprastu būdu, tik tą siūlo galą, kurį paliekate paprastai rezervui, dabar padarote dvigubą. T.y. pats siūlo galiukas dabar netabaluoja apačioje, o atsiduria prie pat virbalo, pačioje užmetamų akių pradžioje, o apačioje tabaluoja kilpa, perlenktas siūlas. Dabar užmetame dvi pirmąsias akis kaip ir įpaprastai (t.y. užkabiname jau tą dvigubą siūlą), o kitą akį užmesdamos siūlą, kuris yra ant nykščio, užkabiname jau iš kitos pusės. Ir taip kas antrą akį - vieną kabiname įprastai - kitą iš kitos pusės. Akys susigrupuoja po dvi, porytėmis. Kai visas akis užmetate, pirmąją eilę reikia išmegzti išvirkščiai, taip kraštas atrodys dar gražiau.


Tiek supratau. Kaip šitas? Parašysiu kaip bandžiau - uždedu akį užkabindama siūlą iš vienos nykščio pusės (kur kabo kilpa), kitą kabinau iš delno (kur eina tarp smiliaus ir nykščio). Akys atrodo susiporavo. Uždėjau visas, išmezgiau blogom, bet vaizdas toks - pati apačia tokiais kaip trikampiukais, antra eilė - blogom akim. Nieko panašaus į tą kepurės kraštelį kuris buvo įdėtas temoje. g.gif
Va taip atrodo mano apačia (pirma eilė šitam išmegzta gerosiom, bet net ir blogosiom lieka tie trikampiukai apačioj, tada blogos akys) doh.gif
user posted image

Ką ne taip darau? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgele: 30 balandžio 2007 - 17:05
Vienos mamytės prašymu nunėriau kepuriuką wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidullka: 01 gegužės 2007 - 17:18
4u.gif Graži idėja
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2007 04 26, 23:01)
Pasirodysiu savo nauja darbeli-kepurele ,kuria derinau prie pernai nertos bliuzeles(uztat bliuze tokia pablukus blush2.gif )
user posted image

user posted image

komplektas labai grazus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgele @ 2007 04 30, 17:35)
Sveikutės  4u.gif
Peržiūrėjau šią ir prieš tai buvusią temą  wub.gif Kaip gražu  wub.gif Nors pas mane ir berniukas, man labai gražu ir stilinga nertos kepuraitės. Gaila, kad pasirinkimas nelabai didelis, o kai nepasižymi itin didele fantazija, tai ir visai  doh.gif
Labai sudomino mezginio kraštelis, suradau ir knygoje, bet kai be paveiksliukų iš teksto nepavyksta sad.gif
Tiek supratau. Kaip šitas? Parašysiu kaip bandžiau - uždedu akį užkabindama siūlą iš vienos nykščio pusės (kur kabo kilpa), kitą kabinau iš delno (kur eina tarp smiliaus ir nykščio). Akys atrodo susiporavo. Uždėjau visas, išmezgiau blogom, bet vaizdas toks - pati apačia tokiais kaip trikampiukais, antra eilė - blogom akim. Nieko panašaus į tą kepurės kraštelį kuris buvo įdėtas temoje.  g.gif
Va taip atrodo mano apačia (pirma eilė šitam išmegzta gerosiom, bet net ir blogosiom lieka tie trikampiukai apačioj, tada blogos akys) doh.gif
user posted image

Ką ne taip darau?  g.gif


Irgi, sakyciau, idomus krastelis gaunasi. Bet ne taip darai, man atrodo kaip tik ta vieta, kur kabini is delno puses. SIula reikia nuo nykscio nuimti ir uzdeti kitaip. T.y. pirmaja porytes aki kai dedi, siulo galas, "prilipes" prie jau uzmestu kilpu eina nuo tavo pilvo tolyn (oi, gerai cia parasiau), o uzmetus viena akyte, siula perdek atvirksciai - kad "prilipusysis" jo galas eitu link taves. Tada tas dvigubas siulas jau apkabina abi akytes. Ir vel is naujo - perdek siula kaip iprasta, o po to - atvirksciai. Zodziu, kiekviena aki uzdedinejant, siula reikia vis nuimti ir uzdeti ant nykscio, nuimti ir uzdeti. Na, gal pavyks dabar.

O is kokiu siulu jus visos mezgate kepurytes? as bandziau megzti is tokiu servetelems skirtu, labai plonu, tai numezgiau kepuryte lelei. bigsmile.gif Grazi gavosi, bet norejau gi dukrytei...
Atsakyti
As neriu is serveteliniu siulu, ju Nr 40 arba 50. Ir jei nerdama matau, kad gali but maza, didinu pyneles akiu skaiciu.
Atsakyti
pasirodom ir mes su narplione, tik kitaip gavosi nei kitų mamyčių lotuliukas.gif gavosi ir vezio zingsnelis ir apkabintas stulpelis thumbup.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Maja*: 02 gegužės 2007 - 11:36