Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

QUOTE(natalyjabut @ 2007 04 23, 23:06)
Štai čia yra tema apie visokias geles

Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugile @ 2007 04 21, 20:51)
Noriu ir as prie jusu prisijungti ax.gif

Dabar neriu dukrai skarele bigsmile.gif
Beje gal galite parasyti kur Kaune perkate nerimui siulus? As pirkau Casa Lanoje. Zinau kad anksciau pardavinejo siulus prie 25 mecio turgaus, bet siandien apejau visa turgeli ir nieko neradau blink.gif Labai noriu nusipirkti pereinanciu spalvu siuliukus.


Yra ir prie 25-mečio turgaus... kai tik pereini per gatvę, čia nuo "Leader price" parduotuvės... kelias į turgų veda tarp penkiaaukščio ir tokio nedidelio namuko... tai jame tik įėjus pro duris, po dešine yra siūlų parduotuvė. Tikrai rasi kokių tik nori pereinamų spalvų. Aš visada ten perku. Ir pigiau, nei "Maximoj" ar "Rimi", ar "Iki" smile.gif net Lange to namuko yra siūlų pridėta... tai matosi kurioj vietoj parduotuvė. O antram aukšte berods to namuko yra siuvykla. Tikiuosi supratai, ką čia bandžiau parašyti.
Atsakyti
QUOTE(Lincikas @ 2007 04 24, 12:32)
Yra ir prie 25-mečio turgaus... kai tik pereini per gatvę, čia nuo "Leader price" parduotuvės... kelias į turgų veda tarp penkiaaukščio ir tokio nedidelio namuko... tai jame tik įėjus pro duris, po dešine yra siūlų parduotuvė. Tikrai rasi kokių tik nori pereinamų spalvų. Aš visada ten perku. Ir pigiau, nei "Maximoj" ar "Rimi", ar  "Iki" smile.gif net Lange to namuko yra siūlų pridėta... tai matosi kurioj vietoj parduotuvė. O antram aukšte berods to namuko yra siuvykla. Tikiuosi supratai, ką čia bandžiau parašyti.



Tas namukas toks tamsiai žalias, tiesiai priešais perėją? g.gif
Atsakyti
QUOTE(natalyjabut @ 2007 04 23, 15:08)
Gražūs kepaliušiai  biggrin.gif  o aš nuneriau savo dukrai va toki
user posted image
tik tai spalva gavosi nuotraukoje nekokia  unsure.gif  tikroji spalva tokia alyvine, šviesi  rolleyes.gif


labai sauni kepuryte thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ,saunuole smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilute @ 2007 04 24, 09:26)
Kaip jus manot mamytes - tos retos, nertos kepurytes apsaugo galvele nuo saules ar nuo vejo? Ar jus jas tik del grozio dedat? Man jos labai patinka, noreciau ir savo dukrytei nunarpliot, ale nezinau kos ju praktiskumas  g.gif

Nu nežinau kaip apsaugo, bet mano panelė visada būna su nerta kepure, aišku kai pasibaigia žieminės kepšės sezonas smile.gif nė karto neperpūtė vėjas ausų, nė karto saulės smūgio negavo, todėl manau kad apsaugo g.gif
Atsakyti
Del vejo, tai nezinau ar apsaugo, bet nuo saules tai tikrai, kad apsaugo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilute @ 2007 04 24, 09:26)
Kaip jus manot mamytes - tos retos, nertos kepurytes apsaugo galvele nuo saules ar nuo vejo? Ar jus jas tik del grozio dedat? Man jos labai patinka, noreciau ir savo dukrytei nunarpliot, ale nezinau kos ju praktiskumas  g.gif

QUOTE(MERY @ 2007 04 24, 22:00)
Del vejo, tai nezinau ar apsaugo, bet nuo saules tai tikrai, kad apsaugo smile.gif

Kiek man yra zinoma(studijavau medicina) tai galiu nuvilti , tikrai neapsaugo (arba apsaugo nezymiai) schmoll.gif Kai mum deste kosmetologija ir kalbejo apie saules poveiki, tai minejo, kad turi buti kepuryte nekiaura, su kuo platesniais krastais. Todel, galima sakyt, jos tik del grozio.
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2007 04 24, 11:36)
Tas namukas toks tamsiai žalias, tiesiai priešais perėją?  g.gif


Taip thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lincikas @ 2007 04 25, 07:58)



Ačiū 4u.gif Geras, niekad ten nepastebėjau siūlų... g.gif reiks nulėkt, nes vis tiek arčiau nei bazė.... kaip ten kainos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gida @ 2007 04 23, 13:55)
dėkui už modeliuką  4u.gif
rodomės,kas gavosi?
raudoną truputį pakoregavau,dariau stulpelius su dvigubu užmetimu,tai teko anksčiau pabaigt  smile.gif


na o balta,viskas pagal schemą  thumbup.gif


labai gražūs kepuriukai thumbup.gif

QUOTE(natalyjabut @ 2007 04 23, 15:08)
Gražūs kepaliušiai  biggrin.gif  o aš nuneriau savo dukrai va toki

tik tai spalva gavosi nuotraukoje nekokia  unsure.gif  tikroji spalva tokia alyvine, šviesi  rolleyes.gif

laaabai graži wub.gif tos gėlytės taip thumbup.gif atrodo
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2007 04 25, 07:10)
Ačiū  4u.gif  Geras, niekad ten nepastebėjau siūlų...  g.gif  reiks nulėkt, nes vis tiek arčiau nei bazė.... kaip ten kainos?  g.gif


Bent pigiau nei Savam ar Maximoj smile.gif aš ten visada perku ir neriu kepuriukus smile.gif
Atsakyti
Pasirodysiu savo nauja darbeli-kepurele ,kuria derinau prie pernai nertos bliuzeles(uztat bliuze tokia pablukus blush2.gif )
user posted image

user posted image
Atsakyti