Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

QUOTE(natalyjabut @ 2007 04 23, 15:08)
Gražūs kepaliušiai  biggrin.gif  o aš nuneriau savo dukrai va toki

miela kepurytė wub.gif gal gali įdėti schemą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(natalyjabut @ 2007 04 23, 14:08)
Gražūs kepaliušiai  biggrin.gif  o aš nuneriau savo dukrai va toki
user posted image
tik tai spalva gavosi nuotraukoje nekokia  unsure.gif  tikroji spalva tokia alyvine, šviesi  rolleyes.gif

Nu jau kaip grazuuu thumbup.gif wub.gif
A kaip tos gelytes daromos blush2.gif
Atsakyti
Ačiu, blush2.gif smagu, kad patiko hi.gif O neriau viršugalvi iš galvos, o gelytes - radau schemute kazkur, veliau galiu pajieskot ir ideti, nes ten daug nerimo raštų pavizdžių visokiausiu, tai as tik pritaikiau kepurytei ax.gif o radau berods čia vienoj iš temų apie nerimą
Atsakyti
natalyjabut, graži kepurytė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(natalyjabut @ 2007 04 23, 15:08)
Gražūs kepaliušiai  biggrin.gif  o aš nuneriau savo dukrai va toki
user posted image
tik tai spalva gavosi nuotraukoje nekokia  unsure.gif  tikroji spalva tokia alyvine, šviesi  rolleyes.gif


thumbup.gif Labai raštelis gražiai atrodo, būtinai įmesk schemą, kažkaip tokios nebuvau užtikusi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2007 04 23, 15:37)
thumbup.gif Labai raštelis gražiai atrodo, būtinai įmesk schemą, kažkaip tokios nebuvau užtikusi schmoll.gif

dekavuoju bigsmile.gif
blush2.gif mergaites, pažadu, kad pajieškosiu ir įdėsiu, tik dabar egzaminai man, išvažiuoju laikyt blush2.gif , tai idesiu tik savaitgali 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugile @ 2007 04 21, 21:51)
Noriu ir as prie jusu prisijungti ax.gif


Beje gal galite parasyti kur Kaune perkate nerimui siulus? As pirkau Casa Lanoje. Zinau kad anksciau pardavinejo siulus prie 25 mecio turgaus, bet siandien apejau visa turgeli ir nieko neradau blink.gif Labai noriu nusipirkti pereinanciu spalvu siuliukus.



Kaune teko pirkti siūlų parduotuvėje Gertrūdos g. tikrai visokių spalvyčių buvo, bent anksčiau, dar yra prie Tauro Ožeškienės g., ir aišku Bazėje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2007 04 22, 19:12)
Nu jei dar neišdaviau, tai vadinas nesuprantu apie ką kalba eina  doh.gif  lotuliukas.gif

tei sakant ne visi dieną mato  lotuliukas.gif
tik dabar pastebėjau redaguotą fotkę. Čia tie iškilę stulpeliai gaunas kai neri apkabinant žemiau esantį stulpelį.
Va šituo ženkliuku pažymėtas, pasinaudojau paveiksliuku  bigsmile.gif
user posted image



doh.gif blush2.gif Nu žinokit man niekas ten neapsikabina lotuliukas.gif doh.gif blush2.gif nesigauna nors tu ką... Kaip supratau, tai reikia per apčia nertį ne į stulpelį, bet žemiau... ane? O gal kas galit foto kiekvieno žingsnelio mestelt blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Ir as jau pabaigiau savo dukrytei kepuryte, tik tuoj nufotografuosiu ir idesiu jusu teismui. biggrin.gif
Atsakyti
Labai reikia gėlyčių schemučių ax.gif Gal kuri turit arba žinot kur jų galima čia SM rasti ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nenuorama @ 2007 04 23, 21:40)
Labai reikia gėlyčių schemučių  ax.gif Gal kuri turit arba žinot kur jų galima čia SM rasti  ax.gif  4u.gif

Štai čia yra tema apie visokias geles
Atsakyti
Kaip jus manot mamytes - tos retos, nertos kepurytes apsaugo galvele nuo saules ar nuo vejo? Ar jus jas tik del grozio dedat? Man jos labai patinka, noreciau ir savo dukrytei nunarpliot, ale nezinau kos ju praktiskumas g.gif
Atsakyti