Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

Na ką gi, rodome, ką nunėrėme ir laukiam naujų schemelių thumbup.gif
Atsakyti
Senoji tema
Atsakyti
turiu klausimuka blush2.gif kadangi visada nerdavau tik kepurytes, o dabar skrybelaite bandau nunarpliot, tai va nezinau, kokio ilgio daryt iki bryliuku? g.gif ar tokia pat panasiai, kaip kepuryte, ar skrybelaitem trumpiau daros??? g.gif g.gif kas gali gal patart? g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2007 03 30, 18:34)
Vakar kol panelė pietų miegojo, nunėriau skarytę  ax.gif
Idėja nusižiūrėta iš skelbimų lentos, tikiuosi niekas nesupyks  blush2.gif
user posted image



skarelė super thumbup.gif

O gal gali paaiškinti, kaip neriamos skarelės... raštas tai aiškus, bet nežinau nuo ko pradėti ir kaip nerti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(pikolina @ 2007 03 29, 10:35)
As mazdaug orentuojos taip: pynute is 6-8 akiu
1pirma eile 12 st. su uzmetimu
2 eil. 24 st su uzmetimu
3 eil i kas antra stulpeli neriu du stulp
4eil i kas trecia stulpeli neriu du stulp
ir taip toliau palaipsniui mazinant pridedamu stulpeliu skaiciu, kai numezgu reikalingo plocio toliau nieko nedidinu ir viskas. Gal kam nors padejau
Gaunasi mazdaug taip
user posted image


fantastinė kepurytė berniukui smile.gif reiks ir man pabandyti smile.gif gal gali parašyti, kaip apačią nėrei blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lincikas: 02 balandžio 2007 - 18:57
QUOTE(Lincikas @ 2007 04 02, 19:59)
skarelė super  thumbup.gif

O gal gali paaiškinti, kaip neriamos skarelės... raštas tai aiškus, bet nežinau nuo ko pradėti ir kaip nerti smile.gif



ačiū visoms už pagyras wub.gif

Aš nusinėriau kelias eiles lygiai (nesiaurindama), po to kiekvienoje eilėje siaurinau ir gražiai susisiaurino iki pačios pabaigos skarytės.
Atsakyti
bonda,esu nunerusi daug skrybelaiciu,bet konkreciai kiek cm nerti iki bryliuku negaliu pasakyti.Tai priklauso nuo galvos dydzio.Tik galiu patarti,kad skrybeliuko bryliukai turetu prasideti virs ausu arba vos vos ant ausu.
Atsakyti
QUOTE(solia @ 2007 04 02, 23:30)
bonda,esu nunerusi daug skrybelaiciu,bet konkreciai kiek cm nerti iki bryliuku negaliu pasakyti.Tai priklauso nuo galvos dydzio.Tik galiu patarti,kad skrybeliuko bryliukai turetu prasideti virs ausu arba vos  vos ant ausu.

va to ir norejau -dekui mirksiukas.gif mirksiukas.gif dabar galesiu damusinet mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2007 04 02, 20:33)
ačiū visoms už pagyras  wub.gif

Aš nusinėriau kelias eiles lygiai (nesiaurindama), po to kiekvienoje eilėje siaurinau ir gražiai susisiaurino iki pačios pabaigos skarytės.




Ačiū 4u.gif pabandysiu ir aš ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lincikas @ 2007 04 02, 19:59)
skarelė super  thumbup.gif

O gal gali paaiškinti, kaip neriamos skarelės... raštas tai aiškus, bet nežinau nuo ko pradėti ir kaip nerti smile.gif
Papildyta:
fantastinė kepurytė berniukui smile.gif reiks ir man pabandyti smile.gif gal gali parašyti, kaip apačią nėrei  blush2.gif

neriau pagal sita schema,(32) tik rastelis vien stulpeliai su uzmetimu 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikolina: 04 balandžio 2007 - 11:15
QUOTE(pikolina @ 2007 04 04, 11:13)
neriau pagal sita schema,(32) tik rastelis vien stulpeliai su uzmetimu 4u.gif


Ačiū tau didelis didelis ploja.gif ir aš sūnui tokią pabandysiu nunerti ax.gif
Atsakyti
Pervarčiau senaja tema, tačiau šitos kepurytės aprašymo taip ir neradau. Gal kuri turite, ar šiaip žinote, kaip ją nert. 4u.gif `
http://www.supermama...-1115389198.jpg
Atsakyti
QUOTE(Lincikas @ 2007 04 04, 16:01)
Ačiū tau didelis didelis  ploja.gif ir aš sūnui tokią pabandysiu nunerti  ax.gif

I sveikata, berniukui siulau nert is storesniu siulu, snapelis graziau stoves arba jei is plonesniu tai daryt dviguba arba su kokiu nors pakietinimu
Papildyta:
QUOTE(risa @ 2007 04 04, 17:18)
Pervarčiau senaja tema, tačiau šitos kepurytės aprašymo taip ir neradau. Gal kuri turite, ar šiaip žinote, kaip ją nert. 4u.gif `
http://www.supermama...-1115389198.jpg

Jei manes atmintis neapgauna, mamyte gyresi ,kad "Maxsimoj " pirko, o gal as klystu g.gif
Atsakyti