Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(euromergele @ 2007 04 03, 14:54)
as irgi dar iki IUI turejau dvi stimuliacijas .... siai dienai jau net baisu prasiziot kiek visko ir vis dar nieko (oficialiai nustatytos vyriskos bedos, nors gi daktarai visko ir patys negali zinoti)


na, pas mus tai abudu po kelias bedeles turim... MB turi mazokai greituju spermiuku ir 5% agliutinacija. O pas mane su O problemeles... blush2.gif Bet kol kas turejom tiesiok stimuliacija, si menesi praleidziam, nes liko vienas didelis folikulas ir gine patare palaukti... o MB geria vitamina E ir kazkokias tabletytes dar... blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos,
ketvirtadienį einu pas U. bus 6c.d. ar galiu tikėtis, kad šį ciklą darys man IUI? Iki šiol gydausi pas gyd. K.
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2007 04 03, 15:33)
Sveikos, merginos,
ketvirtadienį einu pas U. bus 6c.d. ar galiu tikėtis, kad šį ciklą darys man IUI? Iki šiol gydausi pas gyd. K.


Bijau, kad nelabai, nes stimuliuojančius vaistus reikia gerti pačioje ciklo pradžioje, bet nieko blogo, gal nutars dar kokius tyrimus atlikti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2007 04 03, 16:33)
Sveikos, merginos,
ketvirtadienį einu pas U. bus 6c.d. ar galiu tikėtis, kad šį ciklą darys man IUI? Iki šiol gydausi pas gyd. K.


Manau, kad galėtų daryti natūraliam cikle IUI, nes mano manymu nuo 6 c.d. pradėti stimuliaciją yra vėlu.
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 04 03, 15:37)
Manau, kad galėtų daryti natūraliam cikle IUI, nes mano manymu nuo 6 c.d. pradėti stimuliaciją yra vėlu.

Pas mane folikulai patys užauga, tik ovuliacija ne visada savaime įvyksta.
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2007 04 03, 17:33)
Sveikos, merginos,
ketvirtadienį einu pas U. bus 6c.d. ar galiu tikėtis, kad šį ciklą darys man IUI? Iki šiol gydausi pas gyd. K.



Man U visad sakydavo ateiti 3 c.d.
Pasitark su ja.
Papildyta:
smile.gif+2007 04 03, 16:02-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 03, 16:02)
Na viskas merginos, procedūra padaryta, praėjo viskas sklandžiai 4u.gif



Laukiam II juosteliu wub.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 03, 15:02-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 03, 15:02)
Na viskas merginos, procedūra padaryta, praėjo viskas sklandžiai 4u.gif


puse kelio sekmingai nuejai jau. linkiu laimingo finiso. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 04 03, 17:31)
puse kelio sekmingai nuejai jau. linkiu laimingo finiso.  4u.gif

Ir as linkiu! 4u.gif
Stimuliacija pradeti jau velu, 6 c.d. jau veloka.
Nebent daryti stimuliacija naturaliame cikle. Bet - man rodos, ji ne tiek efektyvi.
Atsakyti
smile.gif+2007 04 03, 16:02-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 03, 16:02)
Na viskas merginos, procedūra padaryta, praėjo viskas sklandžiai 4u.gif


Tiesiog as, linkiu tau puikiu rezultatu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
As nuo siandien pradejau gerti colstb. paskui 3d. leisiu gonali ir jeigu viskas sklandziai eisis tai manu 04 12 d. darysiu IUI. tongue.gif
Atsakyti
o kas yra mazokai, jeigu parasytum konkreciai spermogramos skaicius, tada butu aiskiau... manau kad su vyriskom bedom nereiketu ilgai cackintis su tom naturaliom stimuliacijom, padarius keleta eiti prie IUI. koks tas judrumas, spermatozoidu kiekis ml ir ka andrologai sako del agliutinacijos?

QUOTE(Amade @ 2007 04 03, 16:28)
na, pas mus tai abudu po kelias bedeles turim... MB turi mazokai greituju spermiuku ir 5% agliutinacija. ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo euromergele: 03 balandžio 2007 - 23:36
Bet man atrodo kad 5 proc. agliutinacijos yra dar leistina riba g.gif
Atsakyti
QUOTE(elijete @ 2007 04 04, 07:32)
Bet  man atrodo kad 5 proc. agliutinacijos yra dar leistina riba  g.gif


Taip, iki 5 proc. yra normoje.
Atsakyti