Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

jo, reikia tikėti gydytoja ir tikėti savo organizmu, kad nepaves smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 02, 15:40-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 02, 15:40)
gabreniene, kokios puikios naujienos, žiūrėk 4 folikulai, IUI 04.04, gal tavo laimingas skaičisu 4?
Tiesa, kokio dydžio folikulai?
O pas mane visgi kairė kiaušidė nelabai dirba, nes buvęs kairėje folikulas kaip suprantu nepaaugo, kaip gydytojo pasakė, kad ne dominuojantis. Tiesa, pas mane gleivinė taip pat labai gražiai išvešėjusi, gydytoja pagyrė, bet aš su gleivine niekada problemų neturėjau.
Aš dabar truputėlį nerimauju, kad nesprogtų tie mano folikulai, visgi 18 ir 20 mm.  bigsmile.gif

oi kaip tikiuosi, kad 4 tai mano laimingiausias skaicius 4u.gif nu jau taip viskame nesiseka verysad.gif , nu nors cia pasisektu wub.gif
pas mane 3 folikulai desineje puseje, o vienas kaireje. Kazkaip si karta i abi puses pasidalino bigsmile.gif
tiesiog as, su tais folikulu sprogimais tai man kazkokia mistika. Man dabar gydytoja sake, kad 1 folikulas pas mane jau sproges blink.gif , bet cia ne tas is 4....
Atsakyti
smile.gif+2007 04 02, 15:40-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 02, 15:40)
gabreniene, kokios puikios naujienos, žiūrėk 4 folikulai, IUI 04.04, gal tavo laimingas skaičisu 4?
Tiesa, kokio dydžio folikulai?
O pas mane visgi kairė kiaušidė nelabai dirba, nes buvęs kairėje folikulas kaip suprantu nepaaugo, kaip gydytojo pasakė, kad ne dominuojantis. Tiesa, pas mane gleivinė taip pat labai gražiai išvešėjusi, gydytoja pagyrė, bet aš su gleivine niekada problemų neturėjau.
Aš dabar truputėlį nerimauju, kad nesprogtų tie mano folikulai, visgi 18 ir 20 mm.  bigsmile.gif


nepergyvenk, nesprogs. juk tau nesigaus 36 val. jeigu rytoj jau iui? juk siandien diena suleido vaistus, ar ne?
Atsakyti
smile.gif+2007 04 02, 14:46-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 02, 14:46)
jo, reikia tikėti gydytoja ir tikėti savo organizmu, kad nepaves smile.gif


Nepaves, pasitik4k abiem biggrin.gif , tik nesnervuok wub.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 04 02, 14:29)
tai ka, mergaites, mano rezultatas: maziau vieneto. tai vadinasi nieko nera. ir, matyt, nebuvo. bet tai tie 2 testai  g.gif  viskas, uzteks svaigti. persiorientuoju i 3 IUI.
aciu visoms palaikiusioms.  4u.gif
sekmes startuojancioms  4u.gif


Labai gaila verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sanle @ 2007 04 02, 15:48)
Labai gaila verysad.gif


gaila ir man. ai, bet nebegalvot bandau apie tai. o kaip tau? ar vistik geri kontraceptikus?
Atsakyti
Sveika Spanguole, kaip Tu laikaisi?
Atsakyti
Kol kas nieko 'itartino' nejauciu, su MB uzsiimineti meile jau pavargom lotuliukas.gif O kaip tau, Laukiu, sekasi?

Tiesiog as, nebijok tu kad jie sprogs, nes bus praeje tik 24 h nuo Ovitrelle. Pas mane panasus folikulai buvo ir kai susileidau tai po 36 val tik buvo ant ribos sprogimo. O jei ir sprogs, tai rytoj gi IUI, tai papupls spermiukai tiesiai tai karalienei-kiausalastei i glebi wub.gif

Gabreniene, puikus derlius drinks_cheers.gif as irgi megstu ketvertukus wub.gif
Na ka mergytes, sekmes vaisinantis blush2.gif lauksim ziniu toliau 4u.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif laistom bendradarbės mašiną, tai įkalaiu truputėlį šampo, taip gera, taip dzin, taip ramu lotuliukas.gif žodžiu gera....
o iš tikro tai labai noriu, kad visoms siekiančioms pasisektų, ypač IUI senikėms blush2.gif
spanguole, atvaryk i vilniečių susitikimą ketvirtadienį mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Spanguole,2007 04 02, 17:24]
Kol kas nieko 'itartino' nejauciu, su MB uzsiimineti meile jau pavargom lotuliukas.gif O kaip tau, Laukiu, sekasi?

Mes itensivu uzsiminejima tai pat pabaigem blush2.gif blush2.gif dabar jau ir mikroskopas nevaisingas dienas rodo mirksiukas.gif pilvas tai vis dar ispustas...tai net ir nezinau...o krutine tai nuo Clost 5 tabletes kaip pradejo skaudet, taip ir skauda iki siol.....visos kurios pastoja sako, kad iskart pajaucia....nu as tai dar nejauciu mirksiukas.gif
Atsakyti
naughty-me, shuduva tie testai, jau tiek kartu apsisovus esu, tad puikiausiai suprantu tavo busena

Tiesiog as, Gabreniene, saunuoles, geras derlius, linkiu puikiu ir vaisiu:-)

nebijok Tiesiog as, jei jau ir sprogtu, kuo labai abejoju, juk isgyvena 24h, taip kad apsivaisins, jei bus lemta
ir greiciausiai berniukas (-ai) gautusi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvakse @ 2007 04 02, 16:44)
naughty-me, shuduva tie testai, jau tiek kartu apsisovus esu, tad puikiausiai suprantu tavo busena

Tiesiog as, Gabreniene, saunuoles, geras derlius, linkiu puikiu ir vaisiu:-)

nebijok Tiesiog as, jei jau ir sprogtu, kuo labai abejoju, juk isgyvena 24h, taip kad apsivaisins, jei bus lemta
ir greiciausiai berniukas (-ai) gautusi biggrin.gif



Kvakse, o kaip pas pačią reikalai?
Atsakyti