Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

O pries pacia inseminacija sperma galima is namu atsivezti ar reikia klinikoje viska atlikti ?
Ir ar sperma turi buti surinkta tokiu budu kaip pries spermogramos tyrima ? Ar negalima pvz. pasinaudoti nutrauktu lytiniu aktu ?
Gal kuri apsvies mane blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Zajončku @ 2007 04 23, 09:52)
O pries pacia inseminacija sperma galima is namu atsivezti ar reikia klinikoje viska atlikti ? 
Ir ar sperma turi buti surinkta tokiu budu kaip pries spermogramos tyrima ? Ar negalima pvz. pasinaudoti nutrauktu lytiniu aktu ?
Gal kuri apsvies mane  blush2.gif

galima ir is namu atvesti, ir vietoj reikala atlikti ax.gif
ir pasinaudoti nutrauktu lytiniu aktu galite wub.gif
Atsakyti
Kaip fainiai ...
Nagi aciuks tau Gabreniene uz konsultacija wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zajončku @ 2007 04 23, 10:04)
Kaip fainiai ...
Nagi aciuks tau Gabreniene uz konsultacija    wub.gif


O aš girdėjau, kad nutrauktu lytiniu aktu negalima g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zajončku @ 2007 04 23, 08:52)
O pries pacia inseminacija sperma galima is namu atsivezti ar reikia klinikoje viska atlikti ?  
Ir ar sperma turi buti surinkta tokiu budu kaip pries spermogramos tyrima ? Ar negalima pvz. pasinaudoti nutrauktu lytiniu aktu ?
Gal kuri apsvies mane   blush2.gif



as visada vezu is namu, bet sperma butinai reikai paimti masturbacijos budu, nes pirmieji lasai ypatingai svarbus.
Taip sako gydytojai.
NEGALIMA JOKIU NUTRAUKTU LYTINIU AKTU NAUDOTI.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garnelis: 23 balandžio 2007 - 09:14
Aciu merginos, pasiklausiu dar pas gydytoja.
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 04 21, 12:52)
mes su gyd esam sutare, kad bet kokiu atveju(net kai jauciu kad nekabina) darau hcg jis buvo maziau nei 1 doh.gif


uzjauciu del tokio hcg... 4u.gif o kelinta dpo darei?
Atsakyti
sveikos, o man gal kas paprotinsit, kur ir kaip tą HCG pasidaryti...? verysad.gif Aš po IUI tik mmm laukiu ir testą darau... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lakiukas @ 2007 04 23, 11:05)
sveikos, o man gal kas paprotinsit, kur ir kaip tą HCG pasidaryti...? verysad.gif Aš po IUI tik mmm laukiu ir testą darau... blush2.gif


HCG - tai hormonas, randamas nestuke.gif moters kraujyje ir slapime. kai darai testa- taip pat nuo hcg antra juostele matytusi. man, pavyzdziui, gydytoja sako su testais nezaisti, liepia daryt kraujo tyrima. nes tada matytusi jei maziukas butu bandes kabintis.
o kur daryti priklauso nuo to, kokiam mieste tu.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Ina, smagu, kad prisijungei, iš tikro bus daug linksmiau wub.gif
Agnilt, gal kokių žinių turi?
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 04 23, 09:42)
uzjauciu del tokio hcg...  4u.gif  o kelinta dpo darei?

supranti, nesupratau kada šį ciklą tiksliai buvo O blush2.gif ... hcg padariau penk per pietus 28cd (biškį pavėlavau, gyd liepia kažkur 12-13 cd po iui)
aš tai grybo gt darau, per 2 val ir ats... ir telefu pasako, kas man irgi pliusas (tik kad skaičiukai visai nenorimi eina cool.gif )
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 04 23, 11:37)
supranti, nesupratau kada šį ciklą tiksliai buvo O blush2.gif ... hcg padariau penk per pietus 28cd (biškį pavėlavau, gyd liepia kažkur 12-13 cd po iui)
aš tai grybo gt darau, per 2 val ir ats... ir telefu pasako, kas man irgi pliusas (tik kad skaičiukai visai nenorimi eina  cool.gif )



bet mėnesinių dar nėra? jei nėra, ale maža kas wub.gif
Atsakyti