Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Svetucia @ 2007 04 20, 15:52)
Bandau negalvoti apie tai ką praradau ir džiaugtis tuo ką man jau davė gyvenimas ...

wub.gif

ps, Tiesiog as, brauk mane is saraso..
Atsakyti
Svetucia, laikykis, mergyt. stiprybes tau verysad.gif

zulika, kodel tave isbraukt? ar atsitiko kas?

kas cia per juodas periodas??? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 04 20, 15:41)
vajeeee verysad.gif
nors... nepatinka man tavo pasakymas, kad turėjo taip būti, tai kam daro tas gimdos nuotr, laparaskopijas ir vis tiek rizikuoja tokiais dalykais  doh.gif
laikykis.. deja tik laikas gydo žaizdas  verysad.gif


Taip.
Liudna. Svetucia, as manau, musu neissizadek, kad kova tu vis tiek pradesi, nes anksciau ar veliau vis tik noresis to kryksciancio... soske.gif: Tik... kova bus arsesne ir pagalvoti apie pacias proceduras jau bus sunkiau... Galbut pasirinksi kita buda.
Tikimybe kiek sumazejo. Nenusimink. Dabar zinosi, kad reikia pertraukytes, kad pasiilsesi ir vel sugrisi i foruma.
Mes lauksim. wub.gif

O kitas dalykas - zulika, be laparoskopijos, deja, saaugu niekas ir niekaip nediagnozuoja. schmoll.gif Ju nepamatysi nei echoskopijos metu, nei gimdos nuotraukoje.
Gimdos nuotraukoje galima matyti tik labai didelius kiausintakiu ar gimdos defektus, taciau jei yra galimybe - reiketu atlikti diagnostine laparoskopija.
Man ja dare - o ji pavirto kiausintakiu plastine laparoskopine operacija.
Dziugu, kad viskas baigesi gerai.
nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 04 20, 16:58)
wub.gif

ps, Tiesiog as, brauk mane is saraso..



Kaip suprantu mmm parsibeldė unsure.gif , gaila, tikrai gaila, kad nei vienai šį ciklą neišėjo pastoti verysad.gif
O dar Svetučios naujienos verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 21, 11:30-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 21, 11:30)
Kaip suprantu mmm parsibeldė unsure.gif , gaila, tikrai gaila, kad nei vienai šį ciklą neišėjo pastoti verysad.gif
O dar Svetučios naujienos verysad.gif  verysad.gif

mes su gyd esam sutare, kad bet kokiu atveju(net kai jauciu kad nekabina) darau hcg jis buvo maziau nei 1 doh.gif

Erode, as apie saaugas zinau, bet Svetucia zinojo, kad jos yra, nu bent jau is jos pasakymo as tokia nuomone susidariau...
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 04 21, 11:52)

Erode, as apie saaugas zinau, bet Svetucia zinojo, kad jos yra, nu bent jau is jos pasakymo as tokia nuomone susidariau...


Aš nežinojau, kad jos yra... Nes gimdos nuotrauka buvo gera...
Todėl laparoskopijos man ir nesiūlė...Atrodė, kad ten viskas tvarkoj.... Tiesiog turėjau pratekamą, bet visiškai nefunkcionalų kairįjį kiaušintakį... Todėl man ir nepasisekė, kad iš anksto nenumatėm tokios galimybės....
Atsakyti
QUOTE(Svetucia @ 2007 04 21, 16:08)
Aš nežinojau, kad jos yra... Nes gimdos nuotrauka buvo gera...
Todėl laparoskopijos man ir nesiūlė...Atrodė, kad ten viskas tvarkoj.... Tiesiog turėjau pratekamą, bet visiškai nefunkcionalų kairįjį kiaušintakį... Todėl man ir nepasisekė, kad iš anksto nenumatėm tokios galimybės....

Taigi... verysad.gif
Gaila, taciau is nuotraukos apie saaugas nesuzinosi, nebent jos bus labai masyvios ir storos, deformuojancios kiausintakius.
Kazkaip man gydytoja pasiule pirma laparoskopija, nes sake, kad geriau padarysime kiausintakiu chromotubacija - toks specialus kontrasto suleidimas (melynas toks). Tada pro desiniji kiausintaki nepratekejo kontrastas, maniau, kad jis uzdaras.
O paskui, kai dariausi IUI, kelios nesekmingos, pries 4 IUI pasidariau ir gimdos nuotrauka - pasirodo, kad abudu atviri kiausintakiai...
Pastojau, kada abudu folikulai buvo kaireje...
Taip ir suprask ta gamta - tai nepratekami, tai pratekami kiausintakiai...
Nesuprasi... nestuke.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Vis paskaitinėju, paskaitinėju... Nutariau prisijungt. Priiimsit? ax.gif
Vakar buvo 6 IUI... Gal, sakau, kartu bus lengviau laukt rezultatų?
Atsakyti
QUOTE(Ina_ @ 2007 04 22, 18:50)
Sveikos  4u.gif

Vis paskaitinėju, paskaitinėju... Nutariau prisijungt. Priiimsit?  ax.gif
Vakar buvo 6 IUI... Gal, sakau, kartu bus lengviau laukt rezultatų?


sveika, butinai priimsim. tai papasakok savo istorija.
kartu laukt tikrai lengviau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ina_ @ 2007 04 22, 18:50)
Sveikos  4u.gif

Vis paskaitinėju, paskaitinėju... Nutariau prisijungt. Priiimsit?  ax.gif
Vakar buvo 6 IUI... Gal, sakau, kartu bus lengviau laukt rezultatų?


Sveikutė. 4u.gif Žinoma, kad priimsim, tik labai linkiu išsikraustyti į nėštukių skyrelius.
Kokios problemėlės pas jus? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Svetucia @ 2007 04 20, 15:30)
Trečiadienį kai sužinojau, pasirodė kad žemė iš po kojų nuslydo ir iki šiol negrįžta....
Pasirodo anksčiau ar vėliau tai vistiek butų nutikę, nes mano kairysis kiaušintakis buvo visas apsivyjęs saaugomis, nors ir pratekamas, bet nefunkcionalus verysad.gif , nenustūmė jis kiaušinėlio iki gimdos....O aš taip tikėjausi angel_sadangel.gif
Taip meldžiausi.....
Nebežinau ar vėl sugebėsiu prdėti tą maratoną iš naujo......

verysad.gif labai gaila verysad.gif laikykis
Atsakyti
Sveikos,
labai faina, kad taip šiltai sutikot 4u.gif

QUOTE(naughty-me @ 2007 04 22, 19:40)
sveika, butinai priimsim. tai papasakok savo istorija.
kartu laukt tikrai lengviau.  4u.gif


Na, mano istorija tokia, kad kai tik ištekėjau (prieš tris metus), pradėjom planuot vaikutį. Kažkaip net nemaniau, kad tiek ilgai užtruksim.... Na, po 8 mėnesių bandymų pagaliau pavyko - laimės buvo iki kaklo. Deja, deja, vaikutis pabėgo... Nuo to laiko nepavyksta niekaip... Jau ir IUI darom - nieko... Na, bet aš nepataisoma optimistė smile.gif Vis tiek anksčiau ar vėliau - pavyks. Tik kad noris greičiau, greičiau...
QUOTE(Veronika @ 2007 04 22, 20:19)
Sveikutė. 4u.gif Žinoma, kad priimsim, tik labai linkiu išsikraustyti į nėštukių skyrelius.

Ačiū. Išsikraustyt pas nėštukes laaaabai norėčiau... Tikėkimės, greitu laiku mes visos ten atsidursim wink.gif
Atsakyti