Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Laukiu @ 2007 04 20, 10:36)
Stilo, gal gali dar trumpai parasyt, kokios buvo problemytes pas Jus blush2.gif  bandziau susirast, bet nepavyko blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif



Mergytes wub.gif aciu uz sveikinimus wub.gif

Kazkur rasiau, kad pas mus problemu kaip ir nerado. bande kabintis prie ovuliacijos, kad gal nevisai laiku buna, kad veluoja, bet kita gyd. buvo sakius, pagal mano temperaturos matavimus, kad viskas gerai, nes ciklas pas mane 31 d. tai ir O gaunasi veliau. MB grikiukai po atplovimo irgi 100%.
nors si karta MB buvo po gripo, kad organizmas nusilpes matesi is grikiuku, buvo labai prasti skaiciai, as taip pat sirguliavau, galvojau nieko vistiek nesigaus blush2.gif o va, matot? gal but cia tas suveike kaip IVF'e skaiciau, kad organizmas nusilpes tai ir vaikai kabinasi geriau g.gif ?

Atsakyti
QUOTE(stilo @ 2007 04 20, 12:16)
Mergytes  wub.gif  aciu uz sveikinimus wub.gif

Kazkur rasiau, kad pas mus problemu kaip ir nerado. bande kabintis prie ovuliacijos, kad gal nevisai laiku buna, kad veluoja, bet kita gyd. buvo sakius, pagal mano temperaturos matavimus, kad viskas gerai, nes ciklas pas mane 31 d. tai ir O gaunasi veliau. MB grikiukai po atplovimo irgi 100%.
nors si karta MB buvo po gripo, kad organizmas nusilpes matesi is grikiuku, buvo labai prasti skaiciai, as taip pat sirguliavau, galvojau nieko vistiek nesigaus blush2.gif  o va, matot? gal but cia tas suveike kaip IVF'e skaiciau, kad organizmas nusilpes tai ir vaikai kabinasi geriau g.gif ?



Liuks...aisku, kiekvieni su skirtingomis bedomis...tik skausmas vienodas ...nu bet kaip gera, kaip matai, kad laukimas pasiteisina ir ivyksta stebuklas bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(stilo @ 2007 04 20, 11:16)
Mergytes  wub.gif  aciu uz sveikinimus wub.gif

Kazkur rasiau, kad pas mus problemu kaip ir nerado. bande kabintis prie ovuliacijos, kad gal nevisai laiku buna, kad veluoja, bet kita gyd. buvo sakius, pagal mano temperaturos matavimus, kad viskas gerai, nes ciklas pas mane 31 d. tai ir O gaunasi veliau. MB grikiukai po atplovimo irgi 100%.
nors si karta MB buvo po gripo, kad organizmas nusilpes matesi is grikiuku, buvo labai prasti skaiciai, as taip pat sirguliavau, galvojau nieko vistiek nesigaus blush2.gif  o va, matot? gal but cia tas suveike kaip IVF'e skaiciau, kad organizmas nusilpes tai ir vaikai kabinasi geriau g.gif ?

o man tas nesuveike.... visa menesi (cikla) temperatura mano buvo 37, 2.., o rezultatas 0..
nu bet vis tiek as labai dziaugiuosiu uz tave wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabreniene: 20 balandžio 2007 - 10:56
QUOTE(gabreniene @ 2007 04 20, 11:56)
o man tas nesuveike.... visa menesi (cikla) temperatura mano buvo 37, 2.., o rezultatas 0..
nu bet vis tiek as labai dziaugiuosiu uz tave wub.gif


Gabreniene, nepergyvenk labai, ir pas tave ateis tas "ponaitis" o gal net du iskarto. man atrodo, kad jie patys pasirenka laika kada ateiti ir nuo musu niekas nepriklauso blush2.gif .kaip sakoma - kiekvienam skirta tiek, kiek jis gali pakelti. taigi, galvok, kad esi be galo stipri ir viskas dar tik priekyje 4u.gif 4u.gif 4u.gif ai, as buvau nuejusi ir i Ausros vartus... o gal kaip tai ir padejo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2007 04 20, 10:45)
Veronika, o taviškis gydosi, kažką rašei apie urologą g.gif


Jau baigė gydytis, sugėrė antibiotikų kursą.O kaip taviškis?
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 04 20, 12:55)
Jau baigė gydytis, sugėrė antibiotikų kursą.O kaip taviškis?


Maniškiui skyrė Tamoksifeną pagerti 2 mėn. ir pakartoti spermogramą, taip pat farširuoju vitaminias, spemanu ir jai pagerės tai kažkur birželį bandysim toliau IUI. Antibiotikų mums neprireikė, nes jokių uždegimų nerado ax.gif

O kaip po antibiotikų, ar geriat vitaminus, o gal po gydymo spermiukai pagerės ir tikrai padės 5 IUI mirksiukas.gif Ar kartosit spermogramą, ar iškart IUI?
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2007 04 20, 13:19)
O kaip po antibiotikų, ar geriat vitaminus, o gal po gydymo spermiukai pagerės ir tikrai padės 5 IUI mirksiukas.gif Ar kartosit spermogramą, ar iškart IUI?


Taip, geria maniškis vitaminą E ir cinką.Reikia tikėti, kad tikrai padės ta 5 IUI. ax.gif
Spermogramos nekartosim, urologas sakė, kad užtenka, kad nutraukus antibiotikus praeitų mažiausiai dvi savaitės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veronika: 20 balandžio 2007 - 12:23
QUOTE(Veronika @ 2007 04 20, 13:23)
Taip, geria maniškis vitaminą E ir cinką.Reikia tikėti, kad tikrai padės ta 5 IUI. ax.gif
Spermogramos nekartosim, urologas sakė, kad užtenka, kad nutraukus antibiotikus praeitų mažiausiai dvi savaitės.


Mes tai kartosim spermogramą ir IUI darysiu, kai bus žymus pagerėjimas, o kitaip tik sveikatą , pinigėlius ir 6 IUI galimybes tik mažinsiu lotuliukas.gif
O kaip gydytojai skaito nestimuliuotus ciklus prieš IUI, ar įsiskaito į tas 6 tikimybes g.gif
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2007 04 20, 14:19)
Maniškiui skyrė Tamoksifeną pagerti 2 mėn. ir pakartoti spermogramą, taip pat farširuoju vitaminias, spemanu ir jai pagerės tai kažkur birželį bandysim toliau IUI. Antibiotikų mums neprireikė, nes jokių uždegimų nerado ax.gif

O kaip po antibiotikų, ar geriat vitaminus, o gal po gydymo spermiukai pagerės ir tikrai padės 5 IUI mirksiukas.gif Ar kartosit spermogramą, ar iškart IUI?


O ka duoda Tamoksifenas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2007 04 20, 13:28)
O kaip gydytojai skaito nestimuliuotus ciklus prieš IUI, ar įsiskaito į tas 6 tikimybes g.gif


Mano trečia IUI buvo nestimuliuotame cikle, tai ginė tą bandymą užskaito prie tų 6 tikimybių.O itališkam forume skaičiau, kad vieni ginekologai moterims iki 30 metų pataria daryti IUI nestimuliuotame cikle.Bet gaunasi kažkoks absurdas-Italijoje IUI nedaro kai būna 1 arba daugiau kaip 3 folikulai. blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veronika: 20 balandžio 2007 - 13:14
QUOTE(simutė @ 2007 04 20, 13:47)
O ka duoda Tamoksifenas g.gif


Padidina testosterono kiekį, taip pat padidėja spermiukų koncentracija mirksiukas.gif
Atsakyti
Tiesiog as trink mane iš sąrašiuko verysad.gif
Netekau aš savojo žirnioko kartu su kairiuoju kiaušintakiu cray.gif
angel_sadangel.gif
Atsakyti