Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(stilo @ 2007 04 20, 10:48)
Tiesiog as:), jau gali traukti i saraso gala wub.gif  dar negaliu patiketi, bet tikrai esu  nestuke.gif. jau patikejau tuo, kad U ranka laiminga 4u.gif ir neklydau, kad kartais gyd pakeitimas gali buti labai vaisingas mirksiukas.gif
Vakar buvau pas gyd. matesi labai aiski puslyte wub.gif  ir vietoje wub.gif . mums 5 savaites wub.gif



Saunuolis leliukas...Sekmes Jums...

o tu kai taip netiketai keitei gyd, ar neseisi savo istorija...Ar tik zodziu pasakei, kas buvo daryta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laukiu: 20 balandžio 2007 - 08:55
QUOTE(stilo @ 2007 04 20, 09:48)
Tiesiog as:), jau gali traukti i saraso gala wub.gif  dar negaliu patiketi, bet tikrai esu  nestuke.gif. jau patikejau tuo, kad U ranka laiminga 4u.gif ir neklydau, kad kartais gyd pakeitimas gali buti labai vaisingas mirksiukas.gif
Vakar buvau pas gyd. matesi labai aiski puslyte wub.gif  ir vietoje wub.gif . mums 5 savaites wub.gif



Stilo wub.gif wub.gif wub.gif
Sveikinu , saugok savo lėlytę wub.gif
pažiūrėk ar teisingus duomenis apie tave užrašiau apačioje?

Gabreniene, gaila, kažkas neitikėtino verysad.gif , tiek folikulų, ai žodžiu mistika cool.gif
mergos palikot mane vieną 6 IUI darytis
nono.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 20, 10:59-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 20, 10:59)
Stilo  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Sveikinu , saugok savo lėlytę wub.gif
pažiūrėk ar teisingus duomenis apie tave užrašiau apačioje?

Gabreniene, gaila, kažkas neitikėtino verysad.gif , tiek folikulų, ai žodžiu mistika cool.gif
mergos palikot mane vieną 6 IUI darytis
nono.gif


mergaites, o kaip IUI skyrelio susitikimas? bigsmile.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 20, 09:59-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 20, 09:59)
mergos palikot mane vieną 6 IUI darytis
nono.gif


Palikom, kad apatinėj dalyje gegužės mėnesis nedingtų mirksiukas.gif Taip gražiai dabar iš eilės eina mėnesiukai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukiu @ 2007 04 20, 09:53)
o tu kai taip netiketai keitei gyd, ar neseisi savo istorija...Ar tik zodziu pasakei, kas buvo daryta?


As jokios istorijos nesinesiau, pasakiau viska ir tiek. ka geriau ir kaip kas buvo. paaiskinau situacija.

Tiesiog as:), mane irasyk i kovo men (mums jau 5 savaites wub.gif )

O kur Svetucia dingo? idomu kaip jai sekesi su vaiku skaiciavimu?
Atsakyti
ok.gif
Atsakyti
ooo:)kažkam sekasi, džiaugiuosi už stilo, suteikia vilties, nes man irgi 3IUI bus..Aš pirmąkart l. tikėjausi, antrą 10proc, o trečio išvis nebegalvoju.., o dabar vilties suteikei, stilo rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(stilo @ 2007 04 20, 11:09)
As jokios istorijos nesinesiau, pasakiau viska ir tiek. ka geriau ir kaip kas buvo. paaiskinau situacija.

Tiesiog as:), mane irasyk i kovo men (mums jau 5 savaites wub.gif )

O kur Svetucia dingo? idomu kaip jai sekesi su vaiku skaiciavimu?


Stilo, gal gali dar trumpai parasyt, kokios buvo problemytes pas Jus blush2.gif bandziau susirast, bet nepavyko blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lakiukas @ 2007 04 20, 10:22)
..Aš pirmąkart l. tikėjausi


Ir aš pirmą kartą labai tikėjausi.Beje, šiandien sukanka metai, kai pasidariau pirmą IUI.Metai praėjo, o dar jokių rezultatų... verysad.gif Na, aš dar nepasiduosiu kol metai ir finansai leis. victory.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 04 20, 10:37)
Ir aš pirmą kartą labai tikėjausi.Beje, šiandien sukanka metai, kai pasidariau pirmą IUI.Metai praėjo, o dar jokių rezultatų... verysad.gif Na, aš dar nepasiduosiu kol metai ir finansai leis. victory.gif


Veronika, o taviškis gydosi, kažką rašei apie urologą g.gif
Atsakyti
Stilo wub.gif valio valio thumbup.gif sveikinu 4u.gif
lengvo tau nesiojimo wub.gif
Atsakyti
Stilo, labai labai sveikinu
gabreniene, labai labai gaila, blin kodel is triju nei vienai
skurdi statistika

Atsakyti