Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

Kvakse verysad.gif , iš vienos pusės gaila, kad mus palieki, bet iš kitos pusės gerai, kad priėmei sprendimą, žinok jei pas mane būtų radę cistų aš irgi bučiau nebetenmpusi laiko, ir ėjusi prie IVF. Sutinku su tavo pasirinkimu drinks_cheers.gif
tebūnie jis laimingas , tikiuosi su tavimi nesusitikti IVF skyrelyje, o pasimatyti Mūsų nėštukių wub.gif ir vėl gražiai bendrauti.]
fainai buvo su tavimi keliauti IUI skyrelio vyngiais. sekmės tau didėliausios.
Tiesa, o tu jau paklausei kokius tyrimus prieš IVF daryti, ar vėl esi pirmomis ciklo dienomis?
Atsakyti
man irgi taip nebuvo, gal tikrai nubėk pas kokią kitą gydytoją, tik informuok kad geri CL.

labas rytas 4u.gif doh.gif 4u.gif
Nu va buvau vakar pas gyd...tai manau, kad si cikla nedarys IUI...Nes kaip ir maniau vakar yra uzdegimas...ir kol kas folikulu belekiek o dominuojancio ner... schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif Jeigu bus pertrauka gal reikia eit deliu uzsidet? gavau vakar lankstinuka, tai graziai parasyta, kad padeda....Gal kuri bandet blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukiu @ 2007 04 20, 07:45)
man irgi taip nebuvo, gal tikrai nubėk pas kokią kitą gydytoją, tik informuok kad geri CL.

labas rytas 4u.gif  doh.gif  4u.gif
Nu va buvau vakar pas gyd...tai manau, kad si cikla nedarys IUI...Nes kaip ir maniau vakar yra uzdegimas...ir kol kas folikulu belekiek o dominuojancio ner... schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  Jeigu bus pertrauka gal reikia eit deliu uzsidet? gavau vakar lankstinuka, tai graziai parasyta, kad padeda....Gal kuri bandet blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

o tai tu prie pradedant vartoti CL tikrinaisi nuo uzdegimo g.gif kazkaip keista, jau pradejai vartoti vaistus, o pasirodo turi uzdegima g.gif
nu nebent ji veliau pasigavai ax.gif
nu cia as taip samprotauju su savim cool.gif
o apie dilgeles nieko negirdejau.... nu tik zinau, kad jos nuo kazko gydo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gabreniene @ 2007 04 20, 08:37)
o tai tu prie pradedant vartoti CL tikrinaisi nuo uzdegimo g.gif  kazkaip keista, jau pradejai vartoti vaistus, o pasirodo turi uzdegima g.gif
nu nebent ji veliau pasigavai ax.gif 
nu cia as taip samprotauju su savim cool.gif
o apie dilgeles nieko negirdejau.... nu tik zinau, kad jos nuo kazko gydo unsure.gif


Laukiu kalbėjo apie dėles, o ne apie dilgeles mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gabreniene @ 2007 04 20, 09:37)
o tai tu prie pradedant vartoti CL tikrinaisi nuo uzdegimo g.gif  kazkaip keista, jau pradejai vartoti vaistus, o pasirodo turi uzdegima g.gif
nu nebent ji veliau pasigavai ax.gif 
nu cia as taip samprotauju su savim cool.gif
o apie dilgeles nieko negirdejau.... nu tik zinau, kad jos nuo kazko gydo unsure.gif


Viena vakara buvau gamtoj ir labai pasalau..tai buvo 2 tabletes gerimo diena...Tai to ir uzteko...Kazkoks keistas mano organizmas...priesinasi viskam...Tai sakau, kad deles visus negerumus isgertu....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laukiu: 20 balandžio 2007 - 08:03
Gabreniene, kas pas tave naujo?
Man atrodo, kad viskas su tavimi bus gerai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2007 04 20, 08:42)
Laukiu kalbėjo apie dėles, o ne apie dilgeles  mirksiukas.gif


Aš per tv mačiau vieną ne kokią laidą apie tas dėles. schmoll.gif Už jokius pinigus nesileičiau, kad man ant kūno būtų dedamos tos dėlės. fear.gif

Kvakse, nenusimink, tikiu, kad IVF tau greičiau padės tapti nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veronika: 20 balandžio 2007 - 08:40
[quote=Veronika,2007 04 20, 10:17]
Aš per tv mačiau vieną ne kokią laidą apie tas dėles. schmoll.gif Už jokius būdus nesileičiau, kad man ant kūno būtų dedamos tos dėlės. fear.gif

Zinokit pabandysiu....uzsirasiau ketvirtadieni pas gydytoja, tai ji paziures ar mano atveju jas galima det ar ne....ziuresim kokia zaraza, kuria nugales lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
ups viena turejau aumeny, o kita parasiau (as cia apie deles blush2.gif ).
o as kaip ir tikejausi sulaukiau sveciu is Raudondvario verysad.gif ech...
dabar darysiu didele pertrauka ir taupysiu pinigelius IVF.
Atsakyti
Gabreniene, labai gaila... verysad.gif
Ir aš galvoju pabandyti dar penktą IUI ir jei nepasiseks, daugiau jų nedaryti. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(gabreniene @ 2007 04 20, 09:41)
o as kaip ir tikejausi sulaukiau sveciu is Raudondvario verysad.gif  ech...
dabar darysiu didele pertrauka ir taupysiu pinigelius IVF.


Na bet kokia š....a. Kas čia dabar darosi šitam skyerlyje doh.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 17, 08:28-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 17, 08:28)
stilo, kaip pati jautiesi? Pasakyk kada galėsiu tave į sąrašo galą įtraukti wub.gif


Tiesiog as:), jau gali traukti i saraso gala wub.gif dar negaliu patiketi, bet tikrai esu nestuke.gif. jau patikejau tuo, kad U ranka laiminga 4u.gif ir neklydau, kad kartais gyd pakeitimas gali buti labai vaisingas mirksiukas.gif
Vakar buvau pas gyd. matesi labai aiski puslyte wub.gif ir vietoje wub.gif . mums 5 savaites wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stilo: 20 balandžio 2007 - 08:50