Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

smile.gif+2007 04 18, 16:06-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 18, 16:06)
Kvakse, kaip suprantu tu HCG dareisi? kokie rezultatai?


nesidariau, nes susirgau
varau dabar pas visockiene
jei nera cistu, prisijungsiu prie taves su 6iui
norejai pabegti? - nepavyks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvakse @ 2007 04 19, 12:31)
nesidariau, nes susirgau
varau dabar pas visockiene
jei nera cistu, prisijungsiu prie taves su 6iui
norejai pabegti? - nepavyks 4u.gif

Kvakse, sekmės, būtų labai smagu tęsti draugystę wub.gif
Atsakyti
Gabreniene, laikyk suspaudus kojas 4u.gif

Tiesiog as, tai su kuo stimuliuojiesi si karta aaaa?
Atsakyti
Sveikos mergaites... noreciau su Jumis pasitart...is serijos ar kam taip buvo? siand gersiu jau 5 clost tablete...bet kazkokios ruzavos iskyros pasirode...kas cia per biesas...ir dar vienas sonas ziauriai dega...gal koks uzdegimas? o pas gyd tik pirmadieni....
Atsakyti
QUOTE(Laukiu @ 2007 04 19, 15:02)
Sveikos mergaites... noreciau su Jumis pasitart...is serijos ar kam taip buvo?  siand gersiu jau 5 clost tablete...bet kazkokios ruzavos iskyros pasirode...kas cia per biesas...ir dar vienas sonas ziauriai dega...gal koks uzdegimas? o pas gyd tik pirmadieni....

paskambink gydytojai ir pasiteirauk..., arba nuvaziuok pas ja... paziures mirksiukas.gif
man taip nebuvo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Spanguole @ 2007 04 19, 14:45)
Gabreniene, laikyk suspaudus kojas  4u.gif

Tiesiog as, tai su kuo stimuliuojiesi si karta aaaa?



vis pamirštu parašyti doh.gif , vien gonaliu, nes gleivinė buvo gera labai, ir šiaip patarė su gonaliu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Laukiu @ 2007 04 19, 15:02)
Sveikos mergaites... noreciau su Jumis pasitart...is serijos ar kam taip buvo?  siand gersiu jau 5 clost tablete...bet kazkokios ruzavos iskyros pasirode...kas cia per biesas...ir dar vienas sonas ziauriai dega...gal koks uzdegimas? o pas gyd tik pirmadieni....



man irgi taip nebuvo, gal tikrai nubėk pas kokią kitą gydytoją, tik informuok kad geri CL.
Atsakyti
smile.gif+2007 04 19, 15:05-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 19, 15:05)
vis pamirštu parašyti doh.gif , vien gonaliu, nes gleivinė buvo gera labai, ir šiaip patarė su gonaliu 4u.gif


O kodėl patarė tik su gonaliu? g.gif Mano ginė gonalį irgi labai giria, esą žymiai geresnės kokybės folikulai nuo jo užauga.Aš manau, kad čia sunku pasakyti ar nuo clo ar gonalio geresnės kokybės folikulai.
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 04 19, 15:09)
O kodėl patarė tik su gonaliu? g.gif Mano ginė gonalį irgi labai giria, esą žymiai geresnės kokybės folikulai nuo jo užauga.Aš manau, kad čia sunku pasakyti ar nuo clo ar gonalio geresnės kokybės folikulai.



Kažkaip man taip užsiminė gydytoja, kad gal neslopinam gleivinės su Cl, nes prieš tai vien su gonaliu ji labai gera buvo, nors ką aš žinau, šiaip pas mane ir su Cl stimuliuojantis gleivinės niekuomet papildomai nereikėjo auginti. Na nežinau. g.gif Veronika, sako, kad ne patys folikulai kokybiškesni nuo CL, bet pati kiaušialąstė kokybiškesnė (jei nusišneku pataisykit), bet lyg taip sakė gydytoja blush2.gif
Be to, gonalis ne tiek kenksmingas, kiek Cl sveikatai, kažkaip ir jos man pagailo:)
Atsakyti
Ech, nežinau, sutikčiau daryti bet kokią stimuliaciją, kad tik pastočiau.
Dar noriu savo ginės paklausti, gal reikia pasidaryti onkocitologinį tepinėlį, jau seniai dariau. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 04 19, 15:23)
Ech, nežinau, sutikčiau daryti bet kokią stimuliaciją, kad tik pastočiau.



aš irgi 4u.gif
Atsakyti
grįžau labai pesimistinėm nuotaikom
visockienė fainuolė, labai aiskiai ir konkreciai rėžė
abipusis nevaisingumas, rekomenduoju ivf
aš tik žagt žagt, o kaip 100proc sperma?
tai gydytoja pasake, kad jei su tokiais rezultatais nepastojama, tai didele tikimybe, kad truksta fermento, pragraužíancio folikulo sienele
joks tyrimas tam istirti nera daromas, cia tik prielaida, bet ji man atrodo labai itikinama
o del manes, tai irgi pasake, kad man pastoviai tai uzsilaiko mmm, tai vel koks biesas, tai irgi rodo, kad ovuliacija vyksta nenormaliaio ir kad kas kart cistos lieka (beje, šįkart taip pat), reiskia, irgi ne viskas ovuliuoja
trumpiau tariant sako, abu turit problemu ir jei 5iui nepavyko, turit tik patys apsispresti, ar daryti 6, ar pereiti prie ivf
šį ciklą dabar gersiu kt del cistų, kitą išvarau į portugaliją pasiilsėti (kaip tik per ciklo viduriuką gausis) ir birželį ivf
P.S. prašau manęs nekopijuoti, o karjerą sėkmingai pabaigti iui skyrelyje
Atsakyti
QUOTE(Kvakse @ 2007 04 19, 15:52)
birželį ivf


Na va, turėsiu draugę birželiui mirksiukas.gif Sėkmės 4u.gif
Atsakyti