Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

Kvakse, kaip suprantu tu HCG dareisi? kokie rezultatai?

Man per praėjusį IUI darė praėjus žymiai mažiau nei 36 val. ir jau vienas iš folikulų buvo bepradedąs ovuliuoti.
Atsakyti
Tiesiog as, o kaip dabar stimuliuosis. Saunu, kad nesustoji 4u.gif
Gabreniene, laikau kumscius wub.gif

As si menesi nusprendziau praleist, va protinius dantis išsiroviau ta proga lotuliukas.gif svarsciau ar gert KT si menesi, kad kiausides pailsetu, ale vyras ikalbejo negert, tai bandysim 'natur produkt' cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Spanguole @ 2007 04 18, 18:49)
Tiesiog as, o kaip dabar stimuliuosis. Saunu, kad nesustoji  4u.gif
Gabreniene, laikau kumscius  wub.gif

As si menesi nusprendziau praleist, va protinius dantis išsiroviau ta proga  lotuliukas.gif  svarsciau ar gert KT si menesi, kad kiausides pailsetu, ale vyras ikalbejo negert, tai bandysim 'natur produkt'  cool.gif


Sekmės darbuose 4u.gif Lauksim gero rezultato smile.gif

As taip pat laukime. Tik pas mane atsirado išskyrų. Jokiu zvakučių nenorėčiau naudoti. Gal tiesiog pakentėti. Kazka buvau skaicius, kad su kefyru labai gerai pasiplauti g.gif
Atsakyti
QUOTE(agnilt @ 2007 04 18, 18:38)
Sekmės darbuose  4u.gif Lauksim gero rezultato smile.gif

As taip pat laukime. Tik pas mane atsirado išskyrų. Jokiu zvakučių nenorėčiau naudoti. Gal tiesiog pakentėti. Kazka buvau skaicius, kad su kefyru labai gerai pasiplauti g.gif

Gal su kefyru geriau jau neplauk, ka? schmoll.gif
O del isskyru reiketu nueiti pas gydytoja ir pasiimti tepiniuka. Nes - vartoti ar nevartoti zvakeles - sprendimas ne tau, juolab, kad taip noretum susilaukti vaikelio, tai ypatingai reiketu sekti gydytojo nurodymus. O plovimas su kefyru - tai jau kvepia saviveikla... g.gif
Jei nera pavojaus - tada yra specialios maksties tabletes "Vagifem" su Lactobacilomis, jei jau taip nori atstayti maksties mikroflora. Taciau ja atstatineti galima tada, kada yra isgydytas uzdegimas! Ir nera jokiu nesmagiu isskyru.
Taigi, pirmyn pas ginekologa.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erode: 18 balandžio 2007 - 17:56
QUOTE(Erode @ 2007 04 18, 19:52)
Gal su kefyru geriau jau neplauk, ka? schmoll.gif
O del isskyru reiketu nueiti pas gydytoja ir pasiimti tepiniuka. Nes - vartoti ar nevartoti zvakeles - sprendimas  ne tau, juolab, kad taip noretum susilaukti vaikelio, tai ypatingai reiketu sekti gydytojo nurodymus. O plovimas su kefyru - tai jau kvepia saviveikla...  g.gif
Jei nera pavojaus -  tada yra specialios maksties tabletes "Vagifem" su Lactobacilomis, jei jau taip nori atstayti maksties mikroflora. Taciau ja atstatineti galima tada, kada yra isgydytas uzdegimas! Ir nera jokiu nesmagiu isskyru.
Taigi, pirmyn pas ginekologa.


Aciu uz patraimus,
Apie kefyra skaiciau supermama, prisismenu tikrai kazkuri mergina aprasinejo kaip jai padejo kefyras?
Gyd. tepineli paeme, nieko blogo nerado. Bet man paciai nemalonu. Jos ir anksciau pas mane budavo, bet tiesiog praeidavo savaime. blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Svetucia, paskok, kaip tau vakar pas K. sekesi?
Atsakyti
Gabreniene, Kvakse, ku-ku, ku-ku pasakykit ką nors?
Atsakyti
smile.gif+2007 04 19, 10:59-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 19, 10:59)
Gabreniene, Kvakse, ku-ku, ku-ku pasakykit ką nors?

tai, kad neturiu ka ir sakyti ax.gif niekas nuo vakar nepasikeite.. tiesiog laukiu mmm arba ne...
Atsakyti
QUOTE(gabreniene @ 2007 04 19, 11:35)
tai, kad neturiu ka ir sakyti ax.gif  niekas nuo vakar nepasikeite.. tiesiog laukiu mmm arba ne...


teplioja ar ne? Bt nematavai?
Atsakyti
smile.gif+2007 04 19, 11:36-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 19, 11:36)
teplioja ar ne? Bt nematavai?

bt nematavu.., o teplioja jau maziau (bet cia nieko nereiskia, nes pagal savo organizma mm sulaukti tureciau rytoj)
Atsakyti
QUOTE(gabreniene @ 2007 04 19, 11:40)
bt nematavu.., o teplioja jau maziau (bet cia nieko nereiskia, nes pagal savo organizma mm sulaukti tureciau rytoj)



Aš tavo vietoj, tikrai bent jau testą pasidaryčiau, ir ryte Bt pasimatuok mirksiukas.gif
žinoma neperšu nieko smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 19, 11:49-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 19, 11:49)
Aš tavo vietoj, tikrai bent jau testą pasidaryčiau, ir ryte Bt pasimatuok mirksiukas.gif
žinoma neperšu nieko smile.gif

nu del testo dar palauksiu unsure.gif manau dar anksti..., o temperatura tai ryt (jei nepamirsiu) pasimtuosiu..
aciu, kad rupiniesi oro_buckis.gif
Atsakyti