Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Kvakse @ 2007 04 18, 11:30)
NEBUTINAI

Papildyta:
o pati krutine padidejusi?

ne verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gabreniene @ 2007 04 18, 11:24)

nežinau ar gali taip staigiai imti didėti krūtinė, kartais pajautrėja tik patys speneliai ir spaudžiant iš papo šono jaučiasi 'skausmelis'...
Atsakyti
smile.gif+2007 04 18, 09:35-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 18, 09:35)
Reziumė darausi 6 IUI.


Šaunuolė, kad apsisprendei bandyti šeštą kartą. thumbup.gif
Labai įdomi tavo parašyta informacija.
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 04 18, 13:22)
Šaunuolė, kad apsisprendei bandyti šeštą kartą. thumbup.gif
Labai įdomi tavo parašyta informacija.


Pabandysim smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 18, 13:39-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 18, 13:39)
Pabandysim smile.gif


Ir aš dar noriu išbandyti paskutinius du šansus.Kaip mane ima siutas, kad buvau pastojusi du kartus ir labai lengvai, o dabar jau net ketvirti metai kaip nieko, kaip užkerėta... verysad.gif
Atsakyti
sveikos, o man dar toks klausimas iškilo:kai važiuojat IUI pvz po Pregnylio lygiai 36 val.atitaikot, ar vėliau.Aš pirmąkart, kai dariau -tai buvo beveik lygiai, antrąkart -valanda vėliau ir folikulai būna nesprogę.Gal tada geriau važiuot pvz po 38val ar vėliau...? g.gif
Atsakyti
ar ne gydytoja turi pasakyti kada leistis vaistus ir kada atvaziuoti IUI? g.gif 4u.gif

QUOTE(Lakiukas @ 2007 04 18, 13:47)
sveikos, o man dar toks klausimas iškilo:kai važiuojat IUI pvz po Pregnylio lygiai 36 val.atitaikot, ar vėliau.Aš pirmąkart, kai dariau -tai buvo beveik lygiai, antrąkart -valanda vėliau ir folikulai būna nesprogę.Gal tada geriau važiuot pvz po 38val ar vėliau...? g.gif

Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 04 18, 14:43)
Ir aš dar noriu išbandyti paskutinius du šansus.Kaip mane ima siutas, kad buvau pastojusi du kartus ir labai lengvai, o dabar jau net ketvirti metai kaip nieko, kaip užkerėta... verysad.gif


nuo to pacio vyro? tikrai keistokai
o kas buvo, persileidai ar jau turi leliuku?
Papildyta:
QUOTE(Lakiukas @ 2007 04 18, 14:47)
sveikos, o man dar toks klausimas iškilo:kai važiuojat IUI pvz po Pregnylio lygiai 36 val.atitaikot, ar vėliau.Aš pirmąkart, kai dariau -tai buvo beveik lygiai, antrąkart -valanda vėliau ir folikulai būna nesprogę.Gal tada geriau važiuot pvz po 38val ar vėliau...? g.gif


man si karta U net minuciu tikslumu nusake kada leistis, t.y. 22.15, o procedura dar kita diena 10h
tuomet vienas jau buvo ka tik sproges, o kitas ruosesi


Atsakyti
QUOTE(Lakiukas @ 2007 04 18, 13:47)
sveikos, o man dar toks klausimas iškilo:kai važiuojat IUI pvz po Pregnylio lygiai 36 val.atitaikot, ar vėliau.Aš pirmąkart, kai dariau -tai buvo beveik lygiai, antrąkart -valanda vėliau ir folikulai būna nesprogę.Gal tada geriau važiuot pvz po 38val ar vėliau...? g.gif


Taip, ginekologė paskaičiuoja taip, kad IUI būtų galima daryti praėjus 36 val. po Pregnyl injekcijos.
Skaičiau, kad IUI geriau daryti prieš sprogstant folikulams, kad sprogę jau rastų spermijus. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Kvakse @ 2007 04 18, 14:13)
nuo to pacio vyro? tikrai keistokai
o kas buvo, persileidai ar jau turi leliuku?


Vyras tas pats, o lelių neturiu, nes įvyko persileidimai. verysad.gif
Ir man dabar labai keista, kad niekaip nepastoju. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 04 18, 15:16)
Vyras tas pats, o lelių neturiu, nes įvyko persileidimai. verysad.gif
Ir man dabar labai keista, kad niekaip nepastoju. g.gif


kad ir kaip pazengus medicina, jai dar simtas metu kol perpras zmogaus organizma
Atsakyti
Veronika nerealus parasas thumbup.gif as irgi noriu to peties.. nu tu dvieju bruksniuku lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvakse @ 2007 04 18, 14:43)
kad ir kaip pazengus medicina, jai dar simtas metu kol perpras zmogaus organizma


Pritariu. drinks_cheers.gif

QUOTE(gabreniene @ 2007 04 18, 14:46)
Veronika nerealus parasas thumbup.gif  as irgi noriu to peties.. nu tu dvieju bruksniuku lotuliukas.gif


Nepraraskim vilties, pamatysim realybėj tas išsvajotas dvi juosteles. mirksiukas.gif
Atsakyti