Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(citrinuke @ 2007 04 02, 13:43)
Labas, naughty-me, kad tau butu lengviau ant sirdies, tai nuvaziuok HCG pasidaryti. Nes man gydytoja sake, kad gali buti patepliojimai ar negausios menesines, bet tu vistiek gali but pastojus.  smile.gif  As labai gerai tave suprantu, kaip tu dabar jautiesi, nes as ta tik neseniai isgyvenau. Labiausiai man skaudu buvo, kai HCG parode, kad as laukiuosi, bet man vis tepliojimai nesiliove. O galutini rezultata tu jau zinai. Tad linkiu, kad tu tokio skausmo nepatirtum. Kad pas tave viskas butu viskas puiku.  4u.gif


aciu labai. 4u.gif bandau ramiai laukti hcg atsakymo.
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 04 02, 13:24)
aciu labai.  4u.gif  bandau ramiai laukti hcg atsakymo.


Laikau kumštukus stipriai suspaudus bigsmile.gif
Kad tik viskas būtų gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 04 02, 15:03)
15.30 rezultatas. zinokit, rankos dreba is baimes. o kraujuoju jau smarkiau.

gal kas galit i az gyd. J. Salygienes tel. ?

Blembacki, laikykis schmoll.gif as ir pas ta pacia gydytoja lankausi, bet asmenonio jos mob. telefono neturiu, kai man beda, tai puolu skambinti i VK arba i Jurininku ligonines ginekologijos skyriu ir taip gaudau gydytoja.... doh.gif Kazkaip labai jauciu, kad tau kabinasi.... biggrin.gif
O tai tau kai atliko IUI gydytoja nedave siuntimo kraujo tyrimui pasidaryti? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linlei: 02 balandžio 2007 - 14:07
QUOTE(Laukiu @ 2007 04 02, 14:47)
Tiesiog as, sekmes Tau rytoj...tikekimes, kad bus paskutinis...


Prisidedu prie palinkejimu group.gif


QUOTE(Musmiryte @ 2007 04 02, 14:52)

Man šiandien prasidėjo mmm, bet labai skausmingos  doh.gif  vos sėdžiu darbe ir jau trečiadienį pradedu leistis Gonal'į. Žiūrėsim koks derlius užaugs.


Sekmes 4u.gif
Atsakyti
tai ka, mergaites, mano rezultatas: maziau vieneto. tai vadinasi nieko nera. ir, matyt, nebuvo. bet tai tie 2 testai g.gif viskas, uzteks svaigti. persiorientuoju i 3 IUI.
aciu visoms palaikiusioms. 4u.gif
sekmes startuojancioms 4u.gif
Atsakyti
laikykis naugty-me verysad.gif nu bet tie testai, tai isproto gali isvesti doh.gif

o as tik is gydytojos ir pas mane............. nu pagaliau..... 4 grazuoliai folikulai thumbup.gif , gleivine nuostabi.... zodziu 5IUI man treciadieni wub.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 04 02, 16:29)
tai ka, mergaites, mano rezultatas: maziau vieneto. tai vadinasi nieko nera. ir, matyt, nebuvo. bet tai tie 2 testai  g.gif  viskas, uzteks svaigti. persiorientuoju i 3 IUI.
aciu visoms palaikiusioms.  4u.gif
sekmes startuojancioms  4u.gif

unsure.gif Na laikykis, man po 1 IUI HCG buvo 1.01, o mm velavo net 5 dienas......, tos jusu nesekmes mane ir varo i nevilti, kaip as bijau to savo laukimo.... g.gif
Sekmes tau ! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 04 02, 15:29)
tai ka, mergaites, mano rezultatas: maziau vieneto. tai vadinasi nieko nera. ir, matyt, nebuvo. bet tai tie 2 testai  g.gif  viskas, uzteks svaigti. persiorientuoju i 3 IUI.
aciu visoms palaikiusioms.  4u.gif
sekmes startuojancioms  4u.gif



ech, kaip gaila schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 04 02, 16:29)
tai ka, mergaites, mano rezultatas: maziau vieneto. tai vadinasi nieko nera. ir, matyt, nebuvo. bet tai tie 2 testai  g.gif  viskas, uzteks svaigti. persiorientuoju i 3 IUI.
aciu visoms palaikiusioms.  4u.gif
sekmes startuojancioms  4u.gif

group.gif laikykis naughty me
Atsakyti
QUOTE(gabreniene @ 2007 04 02, 15:34)
laikykis naugty-me verysad.gif  nu bet tie testai, tai isproto gali isvesti doh.gif

o as tik is gydytojos ir pas mane............. nu pagaliau..... 4 grazuoliai folikulai thumbup.gif , gleivine nuostabi.... zodziu 5IUI man treciadieni wub.gif



gabreniene, kokios puikios naujienos, žiūrėk 4 folikulai, IUI 04.04, gal tavo laimingas skaičisu 4?
Tiesa, kokio dydžio folikulai?
O pas mane visgi kairė kiaušidė nelabai dirba, nes buvęs kairėje folikulas kaip suprantu nepaaugo, kaip gydytojo pasakė, kad ne dominuojantis. Tiesa, pas mane gleivinė taip pat labai gražiai išvešėjusi, gydytoja pagyrė, bet aš su gleivine niekada problemų neturėjau.
Aš dabar truputėlį nerimauju, kad nesprogtų tie mano folikulai, visgi 18 ir 20 mm. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gabreniene @ 2007 04 02, 15:34)
laikykis naugty-me verysad.gif  nu bet tie testai, tai isproto gali isvesti doh.gif

o as tik is gydytojos ir pas mane............. nu pagaliau..... 4 grazuoliai folikulai thumbup.gif , gleivine nuostabi.... zodziu 5IUI man treciadieni wub.gif


super thumbup.gif sekmes treciadieni 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 02, 14:40-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 02, 14:40)
Aš dabar truputėlį nerimauju, kad nesprogtų tie mano folikulai, visgi 18 ir 20 mm.  bigsmile.gif


Gal ne? Juk ne už kalnų IUI, o be to gydytoja nusprendė, vadinasi viskas bus OK!
Atsakyti